Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 84

Wątek: 50 1.0l

  1. #61
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Arek Piekarz Zobacz posta
    Łoł, teraz to jestem w szoku!!! Fotograf światowej klasy, a robi zdjęcia analogiem! Mój światopogląd właśnie padł w gruzach. W dodatku gość nie jest onanistą sprzętowym, bo przynajmniej kupiłby nowszego Nikona F6! Chylę czoła przed Panem Tomaszem i jego pracami, naprawdę mi zaimponował.
    Wiesz analog nie gryzie . A on raczej należy akurat do tej wąskiej części polskiego ludu (o czym wspomniał Skipper) dla których koszty nie grają roli. Zresztą nie ma co się oszukiwać na dobrych materiałach przy zachowaniu odpowiedniej obróbki i skanu efekty są świetne. Zwłaszcza że On chyba robi głównie w czernobieli, a tu pozycja analoga jest nadal bardzo mocna. Dodatkowo jeszcze dochodzi fakt, że gdzie jak gdzie ale w analogu Nikon był numerem jeden. Co do puszki to moi znajomi nikoniarze twierdzą, że F6 to był raczej krok wstecz. Także gość chyba wie co robi .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #62
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 429

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Arek Piekarz Zobacz posta
    O kurde, nie wiedziałem, że Polak zdobył tyle nagród World Press Photo! :-):-):-) A już zupełnej ekstazy dostanę, jak się dowiem, że robi Canonem (sorry za offtop)
    First lesson of killing - to zdjęcie jest ********e wręcz... :O
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  3. #63

    Domyślnie

    Panowie, tak na marginesie wątku o Gudzowatrym - czy Wy naprawde nie znaliscie tych zdjec. ?? Jestem w szoku, bo w kazdej dziedzine istnieje pewnien kanon tego, co trzeba znac aby sie wypowiadac na dany temat.
    Znajomosc zdjec polskich fotografów pokroju Gudzowaty, Tomaszewski (nie wspomne Horowitz) to chyba podstawy. Blagam !! Gadajmy mniej o sprzecie, a ogladajmy i róbmy wiecej zdjeć !

    pozdro do onanistów

  4. #64
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 429

    Domyślnie

    8500 to było za mało Szkiełko wystawili drugi raz z ceną bodaj 9100.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  5. #65
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Re: 50 1.0l


  6. #66
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    64

    Domyślnie Odp: 50 1.0l

    O tak i to już od wielu tygodni jak nie miesięcy...

  7. #67
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Re: Odp: 50 1.0l

    Cytat Zamieszczone przez Kerry Zobacz posta
    O tak i to już od wielu tygodni jak nie miesięcy...
    Aż tak dokładnie nie obserwuję Swoją drogą chętnie bym przestrzelił to szkło ale obawiam się, że 50/1.2 byłoby jednak lepsze Że o cenie nie wspomnę.

  8. #68
    Uzależniony
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    716

    Domyślnie Odp: 50 1.0l

    Z 5Dc na pewno pięknie by współpracował. Ech rozmarzyłem się...
    5D, 2x6D, 16-35/4ISL, 20/1.4A, 24-70/2.8LII, 24-85/3.5-4.5, 50/1.4, 50/1.8STM, 55/1.8, 85/1.8, 135/2L, 200/2.8LII, 70-300 4-5.6II, 100-300/5.6L, 400/5.6L
    600EX-RT, 430EXII, 568EXII
    CX241, i1DisplayPro, L850, SC-P600

  9. #69
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Re: Odp: 50 1.0l

    Cytat Zamieszczone przez robson999 Zobacz posta
    Z 5Dc na pewno pięknie by współpracował. Ech rozmarzyłem się...
    Pewnie tak No ale na 5Dc uwielbiałem nawet 50/1.4 Magia.

  10. #70
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 658

    Domyślnie Odp: 50 1.0l

    "Jest to najjaśniejszy jaki był produkowany obiektyw z autofokusem na świecie." (co prawda potem pisze, że Canona, ale trzeba to doczytać...)
    nieprawda,bo były https://fotoblogia.pl/2613,najjasnie...ywy-na-swiecie

    "Aby mieć satysfakcję z możliwości używania przysłony 1.0 konieczna jest kalibracja takiego obiektywu do body (głębia ostrości przy tej wartości przysłony nie istnieje więc precyzyjna kalibracja jest niezbędna do każdego body)"

    Hmm... to po co mi obiektyw bez głębi ostrości , ciekawe czy R też trzeba by kalibrować

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •