Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: czyszczenie aparatu

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: czyszczenie aparatu

    Swoje ubrudzone aparaty i obiektywy czyścicie podobnie jak Pan na filmie w misce z wodą, czy jakoś mniej inwazyjnie?

    Jakoś mnie to nie przekonuje Dla mnie to Clickbait

    Ostatnio edytowane przez candar ; 04-10-2021 o 17:14
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  2. #12
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: czyszczenie aparatu

    Dla mnie też. Ale dla kogoś, kto się na tym "nie wyznaje", to może wyglądać wiarygodnie. W każdym razie tak jest zrobione. To już jest grubymi nićmi szyte, jak oni znajdują ten aparat i wszystkie części do niego w jednym miejscu. Oczywiście "niczego nie brakuje", włącznie z bagnetem, który później w jakiś cudowny sposób się odnajduje. Skorodowane śrubki też wyglądają jak nowe.

    Ale że też się chłopakom chciało...

    Przypomniało mi to kawał, jak użytkownik Forda T, wysłał do fabryki pognieciony blaszany dach ze swojej stodoły, co mu go wiatr zerwał, żeby go "recyklingowali". Po miesiącu przysłali mu nowiutkiego Forda T i list - Wprawdzie pański wóz był bardzo pokiereszowany, ale udało się nam go wyklepać...
    Ostatnio edytowane przez Heldbaum ; 04-10-2021 o 18:26
    http://glebsky.pl/ Mój blog fotograficzny, oraz http://flickr.com/photos/197047644@N07/ dla tych, którzy z jakichś powodów chcieliby zobaczyć moje zdjęcia

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •