Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: metz 58 af - 1 czy canon 580ex do 350d.

  1. #21
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tadek Zobacz posta
    z metza to robilem tylko stara seria 45
    teraz mam canona i mysle ze za duzo teraz elektroniki by to zaczac mieszac
    Ale co mieszać ?
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #22
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Siegen
    Wiek
    47
    Posty
    69

    Domyślnie

    mysle ze chodzi o mieszanie skomplikowanej elektroniki canona z rownie skomplikowana elektronika metza

  3. #23
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    warszawa
    Wiek
    52
    Posty
    468

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotrek2 Zobacz posta
    mysle ze chodzi o mieszanie skomplikowanej elektroniki canona z rownie skomplikowana elektronika metza
    o to wlasnie mi chodzi

    moze jedni cos tam bokuja zeby drugim cos tam nie wyszlo
    350 D z gripem, sigma 18-125, kit, 580 ex, 2x1GB ELITE PRO I 512 ZWYKLA OBIE KINGSTON + 256 od canona

  4. #24
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotrek2 Zobacz posta
    mysle ze chodzi o mieszanie skomplikowanej elektroniki canona z rownie skomplikowana elektronika metza
    No i co z tego wynika. Jakie są wnioski praktyczne ?
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #25
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    warszawa
    Wiek
    52
    Posty
    468

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    No i co z tego wynika. Jakie są wnioski praktyczne ?
    naprzyklad to ze moge pozyczyc od kolego lampe systemowa i pokombinowac ze swiatlem blyskowym

    praktycznie nic nie mam do metz'a, i do wczesniejszych modeli aparatow ( z przed cyfry i wszech obecnych komputerow) dalej bym uwazal ze to najlepsza lampa
    ale teraz tyle tych komputerow ( w aparatach w lampach) ze na pewno wystepuja jakies problemy w komunikacji, a nikt mnie nie zapewni ze dana puszka nie sprawdza najpierw czy podpiety obiektyw czy lampa jest swoja czy obca, jezeli swoja to spox a jak inny producent to cos tam;(
    i mam nadzieje ze to tylko taka moja teoria spiskowa
    350 D z gripem, sigma 18-125, kit, 580 ex, 2x1GB ELITE PRO I 512 ZWYKLA OBIE KINGSTON + 256 od canona

  6. #26
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tadek Zobacz posta
    naprzyklad to ze moge pozyczyc od kolego lampe systemowa i pokombinowac ze swiatlem blyskowym

    praktycznie nic nie mam do metz'a, i do wczesniejszych modeli aparatow ( z przed cyfry i wszech obecnych komputerow) dalej bym uwazal ze to najlepsza lampa
    ale teraz tyle tych komputerow ( w aparatach w lampach) ze na pewno wystepuja jakies problemy w komunikacji, a nikt mnie nie zapewni ze dana puszka nie sprawdza najpierw czy podpiety obiektyw czy lampa jest swoja czy obca, jezeli swoja to spox a jak inny producent to cos tam;(
    i mam nadzieje ze to tylko taka moja teoria spiskowa
    A masz na to jakieś wsparcie czy to są tylko takie Twoje wywody. Wybacz ale to forum publiczne i jak się stawia dość śmiałą IMO tezę to warto to jakoś wesprzeć przynajmniej własnymi doświadczeniami w tym temacie.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #27
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    warszawa
    Wiek
    52
    Posty
    468

    Domyślnie

    nie nie mam - to takie tylko moje wywody
    ale jestem do nich przywiazany

    pisalem ze metz'a podpinalem ostatnio do canona 650 a wczesniej do a1 i 12xp
    potem byl dynax 7000 ale juz z firmowa 5200i - ten zestaw ( jak i poprzednie)nigdy mnie nie zawiodly dlatego nie myslalem o zadnych innych lampach jak tylko systemowe do tak skomputeryzowanego sprzetu

    do autora watku - kup to co ja
    Ostatnio edytowane przez tadek ; 06-03-2007 o 19:43
    350 D z gripem, sigma 18-125, kit, 580 ex, 2x1GB ELITE PRO I 512 ZWYKLA OBIE KINGSTON + 256 od canona

  8. #28
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2006
    Miasto
    Strzałkowo
    Wiek
    32
    Posty
    337

    Domyślnie

    a co powiecie na tumaxa'a ?

    http://allegro.pl/item170786222_tuma...0d_30d_5d.html

    jak dla mnie w tej cenie nie najgorszy flash co ?

    opłaca się ?

    bo jestem w kropce




  9. #29
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Siegen
    Wiek
    47
    Posty
    69

    Domyślnie

    raczej nie, poszukaj na forum minolty
    http://klubkm.pl/forum/showthread.ph...ighlight=tumax
    i bardzo szybki watek
    http://klubkm.pl/forum/showthread.ph...ighlight=tumax
    )
    zapewne sa tez tesciki tutaj na froum, ale znowu mi reklama zaslania okno wyszukiwarki

  10. #30
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    Niezly to on moze byc na tych ladnie podszopowanych fotach i papierze. W rzeczywistosci lepiej kupic 380'tke albo 420'stke jak ten wyrob lampopodobny.
    ...

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •