Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wakacyjny kurs fotografi

  1. #1
    Coś już napisał Awatar Bajo
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Kętrzyn
    Wiek
    32
    Posty
    99

    Domyślnie Wakacyjny kurs fotografi

    Witam !!!
    chciałem sie dowiedzieć czy znacie jakieś kursy fotograficzne organizowane w okresie wakcyjnym i kótre sa godne polecenia!!! może sami gdzieś byliście i możecie cos o takim kursie powiedzieć... mimo że jezcze wakacji nie ma chciałem sie wcześniej zabezpieczyć i wiedzieć
    Pozdrawiam
    Bajo
    Canon 400D + kit + canon 38-76 4.5/5.6 + Tamron 80-210 4.5/5.6 + 430Ex

  2. #2
    Coś już napisał Awatar Bajo
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Kętrzyn
    Wiek
    32
    Posty
    99

    Domyślnie

    pytanie ciągle aktualne ! czekam na odpowiedzi
    Canon 400D + kit + canon 38-76 4.5/5.6 + Tamron 80-210 4.5/5.6 + 430Ex

  3. #3
    Bywalec Awatar PatriX
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poland, Rawicz
    Wiek
    37
    Posty
    150

    Domyślnie

    Najlepiej się nauczysz robić fotki na własnych błędach i żaden kurs nic tu nie pomoże :-) Mogą Ci jedynie pokazać jak prawidłowo kadrować itd... Ale to się samemu można nauczyć ... Lepiej wybrać się ze znajimkami w plener i pofocić:-) PoZdrO
    ZENIT 12XP | Canon EOS 30D | EF-S 18-55mm F/3.5-5.6 | TAMRON 17-50 F/2.8 | Canon EOS 33 | EF 28-105mm F/4-5.6 | LowePro MiniTrekker AW | i kilka pierdołków
    www.SIERAQ.digart.pl
    ..::SieraQ::..

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar Zielony
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    przystanek Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 928

    Domyślnie

    Ale gdzie byś chciał znaleźć taki kurs? Gdziekolwiek w Polsce?? Czy w wiosce obok? Jak może być Warszawa to mogę zapytać w Europejskiej Akademii Fotografii. Chociaż wątpię, że w wakacje ktoś tam pracuje. W każdym bądź razie radziłbym bym Ci prześledzić wątek o książkach o fotografii i zapodać sobie coś. Czytać. Oglądać. Analizować. Pstrykać.

  5. #5
    Bywalec Awatar PatriX
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poland, Rawicz
    Wiek
    37
    Posty
    150

    Domyślnie

    A co do kurs to poszukaj na stronie Srebrnej Góry ... Tam schronisko PTTK organizowało różne kursy w tym również fotograficzne :-)
    ZENIT 12XP | Canon EOS 30D | EF-S 18-55mm F/3.5-5.6 | TAMRON 17-50 F/2.8 | Canon EOS 33 | EF 28-105mm F/4-5.6 | LowePro MiniTrekker AW | i kilka pierdołków
    www.SIERAQ.digart.pl
    ..::SieraQ::..

  6. #6
    Dopiero zaczyna Awatar Marcin Kułak
    Dołączył
    Aug 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    42
    Posty
    42

    Domyślnie

    Mój znajomy chodzi na kursy do Ireneusza Graffa, przewodniczącego Związku Polskich Fotografów Przyrody. Jest bardzo zadowolony, kursy bardzo atrakcyjne cenowo. Graff robi kursy w Wawie, czy w wakacje nie wiem, ale zajrzyj na http://www.graff.art.pl, myślę że znajdziesz tam odpowiedź ;-)

    Teraz zauważyłem dopiero, że jesteś z Kętrzyna... no to pewnie info powyższe się nie przyda, ale cóż.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •