Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Canon A60 rozladowywuje akumulatorki

  1. #1

    Domyślnie Canon A60 rozladowywuje akumulatorki

    Witam.Mam problem z moim A60.Mam naladowane akumulatorki na full i po zrobieniu 10 fotek akumulatorki padaja.Wczesniej tego nie mialem.Na naladowanych aku robilem 100-150 foto+przeglad.Czy tak nagle mogly pasc aku. na innych tez tak jest?co moze nbyc?

  2. #2
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Jeżeli inne tez rozładowuje (najlepiej naładowane inną ładowarką, której awarii też wykluczyć nie można), to raczej jest to problem aparatu. A w takim wypadku pozostaje tylko serwis.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  3. #3
    Bywalec Awatar Ciosna
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Poland
    Posty
    162

    Domyślnie

    Mój znajomy miał tak samo, po naładowaniu 2 kompletów akumulatorów AA na jednym komplecie zrobił może 15 zdjęć w swojej A75. Okazało się że wina leży w ładowarce GP, przypadkime przestawił ładownie z NiMh na NiCd. Po przestawiniu z powrotem na NiMh akumulatory śmigaja jak nowe.

  4. #4
    Docent68
    Guest

    Domyślnie

    Jeśli nie masz dostępu do innej ładowarki to możesz spróbować na 4 bateriach LR6 jakiejś dobrej firmy. Jak zrobi przynajmniej z 80 -100 zdjęć to wiesz gdzie wina. Jak zrobi 10 - to też wiesz.

  5. #5
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Śląsk
    Wiek
    42
    Posty
    2 348

    Domyślnie

    to witam w klubie .. u rodzicow (kodak7330) jest ta sama historia.. miernikiem sprawdzalem baterie przez wlozeniem do aparatu - byly full.. po kilku zdjeciach wyswietlal znaczek "slabe baterie" a po 20 zdjeciach na mierniku pojemnosc spadla prawie o polowe.. podejrzewam, ze to wina akku bo maja juz swoj wiek ale co dziwne - w 430ex smigaja bez problemu (moze lampa jest mniej pradozerna)

    MacGyver, oby z tym serwisem nie bylo tak ;-)

    Ostatnio edytowane przez Kubak82 ; 29-01-2007 o 10:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •