Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 221 do 222 z 222

Wątek: TAMRON - informacja dla posiadaczy

  1. #221
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie Odp: TAMRON - informacja dla posiadaczy

    Umiesz czytac ze zrozumieniem?? Napisalem wyraznie, ze nie wiem jak bylo. Ty tez nie. Ale jako jeden z kilku zaatakowales forumowicza.

  2. #222
    Uzależniony
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    850

    Domyślnie Odp: TAMRON - informacja dla posiadaczy

    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    Umiesz czytac ze zrozumieniem?? Napisalem wyraznie, ze nie wiem jak bylo. Ty tez nie. Ale jako jeden z kilku zaatakowales forumowicza.
    "zaatakowałeś" , czy czasem nie za dużo oglądasz polityki w TV ? Bo to nie jest zdrowe.
    A umiesz czytać cały watek, czy tylko wybiórczo wybierasz słowa do których się odnosisz?
    Bo ja też napisałem że nie wiadomo jaka jest prawda, tylko tam wyżej trochę, sam sobie popatrz.
    "Prawda" jest taka jakie dostarcza forumowicz.
    Uszkodzony karton , brak opakowania aparatu, smar którego nie widać, protokół wybielający firmę kurierską i nic więcej, świadkowie - och no tak.
    Potem słowo przeciwko czemu? Skoro ta firma nie została zaproszona do dyskusji jak mniemam.
    A ja jestem za to bezstronnym adwokatem firmy, którą ktoś za plecami obgaduje, i co mi zrobisz?

    Nikt go nie zmuszał do zakładania wątku, a jak są jakieś argumenty nie wygodne, to zaraz "zaatakowałeś".
    "Ostrzegam przed firmą.." i co? mamy klaskać i przytakiwać, możesz Twój wybór. Ale używaj argumentów. Masz jakieś?

    Ja np. wiem jakie szopki potrafią odwalać kurierzy, jakie "oszołomy" się też trafiają jako klienci, oraz jakie oszołomy pracują w serwisach.

    Czy uważasz, że nie mogę mieć swojego zdania na podstawie tego co zostało pokazane?

Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •