Strona 11 z 19 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 188

Wątek: [ battle ] zdjęcia ślubne

  1. #101
    Początki nałogu Awatar piszczal
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Lublin
    Wiek
    50
    Posty
    459

    Domyślnie

    pytam się raczej dla skonkretyzowania Twojej opinii niż w wyrazie odrębnego zdania.
    Piszesz wszak, pierwsza fotka z pierwszej grupy REWELACJA, by następnie powiedzieć, że nie jest tak źle z Twoimi ślubnymi zdjęciami, co odczytałem jako przejaw dezaprobaty dla całej pozostałej grupy.
    Można też pomyśleć że wykrzyczane REWELACJA, jest zabarwione nieco ironicznie, co też spowodowało że nie znając do końca Twoich przemyśleń zadałem pytanie.
    Moje zdanie to zupełnie inna sprawa i nie ma wplywu na wcześniejszy post.

    pozdrawiam
    aktualnie: Canon EOS R6 | Sigma A 35/1.4 DG HSM | Canon 135/2 L | Canon 16-35/4 L

  2. #102
    Początki nałogu Awatar kris75
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    pomorze
    Wiek
    49
    Posty
    413

    Domyślnie

    ok juz pisze - 1 zdjecie z 1 zestawienia jest pomyslowe, zawiera jasne przeslanie podane w humorystyczny sposob i z pewnoscia nalezy do zdjec jakie zapadaja w pamieci. Nie wiem czy jest to oryginalny pomysl autora czy nie, ale w przypadku braku zdjec z ceremoni ślubnej (nie czytalem ale czyzby ceremoni mialo w battle nie byc?) typuje to. Nie wiem czy wyrazilem sie dośc jasno - chcialbym poznac tez Twoja opinie.
    ________
    Rzeczy widzimy nie takimi, jakie są, ale takimi, jacy jesteśmy
    Immanuel Kant

  3. #103
    Początki nałogu Awatar Moris
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Alt Tarnowitz
    Wiek
    49
    Posty
    302

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kris75 Zobacz posta
    ... ale w przypadku braku zdjec z ceremoni ślubnej (nie czytalem ale czyzby ceremoni mialo w battle nie byc?) typuje to.
    ... a mnie się zdawalo że foto nr 2 w serii 1 to właśnie ceremonia ... choć równie dobrze można je klasyfikować jako "poza ceremonialne" bo zdaje się że para młoda dziękuje na nim kapłanowi za udzielenie im sakramentu małżeństwa...
    ( tyko czy jest to częścią ceremoni czy też nie )

    ... ale oczywiście moge się mylić :neutral:

    ... co do foty nr 1 z zestawienia nr 1 to zgadzam się w pełni z Twoją opinią. Jednakże nie mogę zgodzić się ze stwierdzeniem, że cała reszta jest poza moimi wyobrażeniami na temat fotek ślubnych gdyż w serii drugiej i trzeciej ( nie jestem pewien czy oglądałeś ? ) jest (IMHO oczywiście) naprawdę dużo całkiem przyzwoitej fotografii ślubnej.

  4. #104
    Początki nałogu Awatar piszczal
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Lublin
    Wiek
    50
    Posty
    459

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kris75 Zobacz posta
    ok juz pisze - 1 zdjecie z 1 zestawienia jest pomyslowe, zawiera jasne przeslanie podane w humorystyczny sposob i z pewnoscia nalezy do zdjec jakie zapadaja w pamieci. Nie wiem czy jest to oryginalny pomysl autora czy nie, ale w przypadku braku zdjec z ceremoni ślubnej (nie czytalem ale czyzby ceremoni mialo w battle nie byc?) typuje to. Nie wiem czy wyrazilem sie dośc jasno - chcialbym poznac tez Twoja opinie.
    Tak wyraziłes sie teraz zrozumiale dla mnie.
    Jeśli chodzi o moją opinię to o zdjęciach nie chcę się jeszcze przed zakończeniem battla wypowiadać, bo sam jestem jego uczestnikiem.
    Niektóre zdjęcia odbiegają jednak od mojego wyobrażenia o tym co chciałbym mieć w ślubnym albumie, nie powiem narazie które i dlaczego.

    pozdrawiam
    aktualnie: Canon EOS R6 | Sigma A 35/1.4 DG HSM | Canon 135/2 L | Canon 16-35/4 L

  5. #105
    Początki nałogu Awatar kris75
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    pomorze
    Wiek
    49
    Posty
    413

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Moris Zobacz posta
    ... a mnie się zdawalo że foto nr 2 w serii 1 to właśnie ceremonia ... choć równie dobrze można je klasyfikować jako "poza ceremonialne" bo zdaje się że para młoda dziękuje na nim kapłanowi za udzielenie im sakramentu małżeństwa...
    ( tyko czy jest to częścią ceremoni czy też nie )

    ... ale oczywiście moge się mylić :neutral:

    ... co do foty nr 1 z zestawienia nr 1 to zgadzam się w pełni z Twoją opinią. Jednakże nie mogę zgodzić się ze stwierdzeniem, że cała reszta jest poza moimi wyobrażeniami na temat fotek ślubnych gdyż w serii drugiej i trzeciej ( nie jestem pewien czy oglądałeś ? ) jest (IMHO oczywiście) naprawdę dużo całkiem przyzwoitej fotografii ślubnej.
    forum jest wlasnie od wyrazanie opinii z ktorymi mozna sie zgadzac lub nie, a najlepiej podawac tez wlasne argumenty i opinie. Na naszym forum jest osoba, ktora ma w swojej galerii wpaniale zdjecia ślubne z ceremonii. Tam sa rozne ujecia z różnych części słubu, jednak te z ceremonii sa dla mnie kwintesencja tego wydarzenia - stąd tez po prostu oczekiwalem ze obejrze sobie zdjecia z kosciołów.
    ________
    Rzeczy widzimy nie takimi, jakie są, ale takimi, jacy jesteśmy
    Immanuel Kant

  6. #106
    Dopiero zaczyna Awatar katonczyk
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    35

    Domyślnie

    Ech, znow grupy znacznie roznia sie srednim poziomem
    Sprzęcior: Mózg 10 bilionów neuronów | Oczy - AllNatural -1,5 dioptrii | Ręce - sztuk dwa, pięciopalczaste

  7. #107
    sax
    Guest

    Domyślnie

    W pierwszej i trzeciej grupie, już po chwili miałem swojego faworyta i raczej oryginalnością wyboru, nie zaskoczyłbym Was. Drugi zestaw sprawił wiecej kłopotu - bardziej wyrównany poziom, rónorodność pomysłów, a do tego wszystko zamieszała "kipiąca" szóstka .... Wspaniała walka !!

  8. #108

    Domyślnie

    w grupie 3 dwa zdjecia sa dokladnie w tym samym miejscu robione?

  9. #109
    sax
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yggdrassill Zobacz posta
    w grupie 3 dwa zdjecia sa dokladnie w tym samym miejscu robione?
    no na to wygląda ...ale to chyba zgodne z regulaminem heh - świat jest mały

  10. #110
    Początki nałogu Awatar Moris
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Alt Tarnowitz
    Wiek
    49
    Posty
    302

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Moris Zobacz posta
    [ ślubne 3:] : emilz ; maaadmaaax ; alx_80 ; Robert31-R1 ; Cichy ; pw66 ; Fotoziutek

    ... hmm ... ciekawe którzy z autorów pracowali razem bądź w tym samym pomieszczeniu ... czyżby ______ i ______
    Cytat Zamieszczone przez yggdrassill Zobacz posta
    w grupie 3 dwa zdjecia sa dokladnie w tym samym miejscu robione?

    .... ja stawiam na Lublin ... szkoda tylko że foty wylądowały w tym samym battle i to obok siebie

Strona 11 z 19 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •