Strona 13 z 19 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 188

Wątek: [ battle ] zdjęcia ślubne

  1. #121
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz1972
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Ząbkowice Śląskie
    Wiek
    51
    Posty
    3 042

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tpop Zobacz posta
    a czemu jest tylko 8 zdjec? Brakuje zdjecia nr 4
    Daj odśwież w swojej przeglądarce . Zdjęcia są na pewno wszystkie

  2. #122
    Pełne uzależnienie Awatar tpop
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    1 465

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz1972 Zobacz posta
    Daj odśwież w swojej przeglądarce . Zdjęcia są na pewno wszystkie
    ok. luz. Sprawdzilem na innym kompie - jest ok. Jak zwykle z tym moim FF jest cos nie tak. Nawet bezposrednio link do zdjecia wrzucalem i nie pokazuje go.

  3. #123
    Coś już napisał Awatar jacech1
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Przemków
    Posty
    98

    Domyślnie

    głos oddany

  4. #124
    Początki nałogu Awatar shaqi
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Wodzisław Śl.
    Wiek
    45
    Posty
    448

    Domyślnie

    dawno nie było mnie na forum
    wchodze i patrze taka perełka batle ślubne
    ale sie srodze pomylilem
    powiem szczerze jak by mi takie ktos foty pokazal w portfolio nie wzialbym nikogo.

    a wiem ze sporo jest dobrych fotografow na forum
    przegladalismy z zona wasze strony i wiele jest pieknych zdjec na waszych www

    nie wiem na jakiej zasadzie dobieraliscie zdjecia do konkursu
    wszyscy sie zgadali i dali te najgorsze czy co???

    a najbardziej w tym batle zabraklo mi osob ktore uczestniczyly w topiku "sprzęt do ślubu" czy cos takiego.

    ci co sie niby profi okreslaja jakos nie chcieli w szranki stanac

    polecam zamknac ten watek bo jak ktos z nikona wejdzie to sie utwierdzi w przekonanu ze zrobil bdobry wybor poniewaz canonierzy maja niski poziom

    pozdrawiam

    (a na koniec mysle ze lepsze batle byloby gdym to osobiscie powybieral zdjecia z waszy prac)
    Amator. Minolta 7+akcesoria, Canon 20D+ EF-S 18-55 II USM, EF-S 17-85IS, EF 50 1.8, M42 System+ Speedlights580EX. Dodatkowo 3lampy studyjne 200Ws.
    Moje gnioty http://www.fotopozytyw.prv.pl
    A tu mój główny profil działalności http://www.mepia.pl

  5. #125

    Domyślnie

    w ogóle wyniki jakieś dziwne ... ale to jeszcze nie koniec

  6. #126
    Pełne uzależnienie Awatar marekb
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Wadowice,Kraków
    Posty
    2 273

    Domyślnie

    shaqi, czy mi sie wydaje czy ty kiedyś pokazywałeś na forum swoje ślubne...?? chyba tu http://canon-board.info/showthread.php?t=15444 więc nie komentuj bo już pokazałeś ...

  7. #127
    Początki nałogu Awatar piszczal
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Lublin
    Wiek
    50
    Posty
    459

    Domyślnie

    shaqi, a które ze swoich zdjęć byś dał na battla? nie musi być spośrod tych 12
    aktualnie: Canon EOS R6 | Sigma A 35/1.4 DG HSM | Canon 135/2 L | Canon 16-35/4 L

  8. #128
    Początki nałogu Awatar Moris
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Alt Tarnowitz
    Wiek
    49
    Posty
    302

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    shaqi, czy mi sie wydaje czy ty kiedyś pokazywałeś na forum swoje ślubne...?? chyba tu http://canon-board.info/showthread.php?t=15444 więc nie komentuj bo już pokazałeś ...
    ... fakt

    ... z tym że zgodnie z "Regulamiem forum i zabawy o nazwie Battle cage" :

    cyt. "pkt 11. W wątku walczących autorów mogą pisać również inni użytkownicy forum – proszę jednak o zachowanie powściągliwości i dyskutowanie jedynie na temat opublikowanych zdjęć." ... z naciskiem na wytłuszczone

    ... dzięki temu Shaqi wie, że spokojnie może wyzwać do Battle na foty ślubne każdego z uczestnigów niniejszej bitwy :-| ... ja chętnie pokibicuję

  9. #129
    Początki nałogu Awatar shaqi
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Wodzisław Śl.
    Wiek
    45
    Posty
    448

    Domyślnie

    ja nie mowie o swoich zdjeciach
    ja jestem amatorem i zrobilem kilka slubow znajomym ktorzy nalegali

    nie staje w szranki bo jeszcze wiele musze poprawic a nie bardzo jest czas bo czlowiek pracuje

    i nie wiem co moje prace maja do batle i moich wrazen po ich oberzeniu

    jasno stwierdzilem ze jest wiele lepszych prac na waszych stronach i to byl komplement w wasza strone ale to pewnie przeoczyliscie

    nie wiem czym sie kierowali autorzy wiebierajac te a nie inne zdjecia
    wyglada to jakby specjalnie wybrano zdjecia nie najlepsze

    wielu tu zachwycalo sie zdjeciami kaliny grabka (co inni zielonego cichego).
    i z wszystkich w/w osob wybralbym zdjecia ktore sa naprawde dobre

    wrocmy do seri finalowej
    1: studyjna fotka:ladna gra swiatel i cieni smieszna jest troche te nogi no ale jest smiesznie i ladnie ze w b&w

    2: nie bede komentowal
    3: ladny klimat ale czy to jest to ???
    4: ladne b&w ale tragiczny wyraz twarzy i goscia i od niej to raczej na pogrzeb pasuje nie wiej jak do finalu przeszlo byly lepsze moim zdaniem
    5: ladne reporterskie zdjecie ladne b&w jako pojedyncze traci sens w seri opowiada historie

    6: moim zdaniem najlepsze zdjecie z seri ladne w sepii ladny moment pokazuje uczucia ulotna chwile bardzo ladne

    7: nie wiem co te zdjecie robi w tym zestawieniu co w nim takiego ladnego co moglo by sprawic ze wstrzymam oddech i przyspieszy puls do kosza lub czes reporterskiej seri

    8: zdjecie jakich wiele wiec nie porwalo mnie
    9: jak powiedzialem 6 to moj faworyt ale wlasnie to zdjecie jak by bylo w b&w to by bylo git i to super git i mialbym problem podjac decyzje miedzy 6 i 9
    b&w dlatego ze kolory sa lekko denerwujace a po chwili w psie mieszanie kolorow 50% red 30grenn 20 blue lekkie ziarno i jest super git

    to jest moje zdanie
    nie wiem co do tego maja moje prace
    i mysle ze mozna zrobic sonde co do tegoz ze ktos sie z tym subiektywnym wywodem zgodzi

    w batle sie ocenia na forum sie wypowiada
    nie ma w tym zadnej zlosliwosi bo jak powiedzialem w waszych portfolio sa super fotki
    Amator. Minolta 7+akcesoria, Canon 20D+ EF-S 18-55 II USM, EF-S 17-85IS, EF 50 1.8, M42 System+ Speedlights580EX. Dodatkowo 3lampy studyjne 200Ws.
    Moje gnioty http://www.fotopozytyw.prv.pl
    A tu mój główny profil działalności http://www.mepia.pl

  10. #130
    Początki nałogu Awatar piszczal
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Lublin
    Wiek
    50
    Posty
    459

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaqi Zobacz posta
    4: ladne b&w ale tragiczny wyraz twarzy i goscia i od niej to raczej na pogrzeb pasuje nie wiej jak do finalu przeszlo byly lepsze moim zdaniem
    widzisz, zależy jak się postrzega zdjęcia slubne, najczęściej sa one po prostu kiczowatym obrazkiem z tandetna pozą, plastikowym tłem i innym chałturzastym rekwizytem.
    Dlaczego? bo takie sa oczekiwania klientów.
    Zakladając tego battla, mialem chęc zobaczyć inne zdjęcia, coś co wyszło z pod ręki rzemieślników lub artystów slubnych, ale cos co jest obrazem z wyraźnym zacięciem artystycznym, coś ponad album slubny klienta.
    Wydaje mi się że w jakiejś mierze się to tu udało.
    Co do zdjęcia, spójrz na nie ponad stereotypowe myslenie o zdjęciu slubnym, spójrz że gość jest przyparty do sieci, a z drugiej strony ma beznamietnie całującą go, dopiero co poślubiona malzonkę, jego mina wskazuje natomiast, że zrozumiał swoja sytuację bez wyjścia...

    trochę humoru
    aktualnie: Canon EOS R6 | Sigma A 35/1.4 DG HSM | Canon 135/2 L | Canon 16-35/4 L

Strona 13 z 19 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •