Strona 103 z 103 PierwszyPierwszy ... 35393101102103
Pokaż wyniki od 1 021 do 1 029 z 1029

Wątek: Kicz Project - zdjęcia ślubne

  1. #1021
    Pełne uzależnienie Awatar tpop
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    1 465

    Domyślnie

    ja tam bym zamknal w diabły bo ten watek absolutnie nic nie wnosi. Tylko bicie piany.

  2. #1022
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Ależ wnosi. Pokazuje jakich zdjęć ślubnych nie należy robić. Pod warunkiem, oczywiście że pokazywane są faktyczne gnioty. MacGyver, jak widzisz, linki weryfikują inni użytkownicy i jak ktoś wstawi coś nie przystającego do tematu natychmiast dostaje burę, więc nie przejmował bym się tym aż tak bardzo. Można ew. takie linki kasować, szkoda by było zamykać wątek.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  3. #1023
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tpop Zobacz posta
    ja tam bym zamknal w diabły bo ten watek absolutnie nic nie wnosi. Tylko bicie piany.
    jestem za, to droga do nikąd
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  4. #1024
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    ...MacGyver, jak widzisz, linki weryfikują inni użytkownicy i jak ktoś wstawi coś nie przystającego do tematu natychmiast dostaje burę, więc nie przejmował bym się tym aż tak bardzo. ...
    Właśnie o tę burę chodzi, po początkowym okresie istnienia tego wątku, kiedy było bardzo wesoło, zaczęły się tu co chwila pojawiać mało przyjemne flejmy i dyskusje o niczym.
    Dlatego właśnie zapytałem Was o zdanie, bo zamknąć czy nawet usunąć mogę w każdej chwili.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  5. #1025
    Uzależniony Awatar Sławek
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Wiek
    61
    Posty
    968

    Domyślnie

    A może dla odmiany otworzyć wątek z naprawdę udanymi zdjęciami. Takimi które mogły by czegoś nauczyć. Można by je było omawiać , analizować warsztat, ale takie wątki właściwie są.

  6. #1026

    Domyślnie

    Jestem za zamknięciem.
    Każdy orze jak może a arcydzieła mają wartość po ś....... autora.
    Pozdrawiam.

  7. #1027
    Pełne uzależnienie Awatar oskarkowy
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    2 513

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MacGyver Zobacz posta
    Dlatego właśnie zapytałem Was o zdanie, bo zamknąć czy nawet usunąć mogę w każdej chwili.
    Nie pytaj, zamykaj. Jedni niedowartościowani próbują zdobyć poklask kosztem innych. Żal tu zaglądać, bo śmierdzi z każdej strony.

    Cytat Zamieszczone przez Sławek Zobacz posta
    A może dla odmiany otworzyć wątek z naprawdę udanymi zdjęciami. Takimi które mogły by czegoś nauczyć. Można by je było omawiać , analizować warsztat, ale takie wątki właściwie są.
    A Ty kolejnej awantury szukasz? Pomysł brzmi ładnie, ale tutaj szybko przerodzi się w "moje najlepsze a ty się nie znasz". Z tego co wiem na forum ślubnym, gdzie w zasadzie wszyscy mają tylko jeden cel, też porobiły się kółka różańcowe a szczerość jest odbierana jak wrogość. Ja ostatnio próbowałem sobie podworować tutaj z Adama z Krakowa, odebrał to po swojemu i przestało być miło. IMO tam, gdzie liczą się pieniądze a wyrywanie sobie zleceń i podkopywanie dołków jest na porządku dziennym, do niczego dobrego kolejny taki wątek nie doprowadzi.
    Jarek

  8. #1028
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oskarkowy Zobacz posta
    Nie pytaj, zamykaj.
    No to goodbye.
    Tak jak napisałem wcześniej, każdy ewentualny nowy wątek o podobnej tematyce również zostanie zamknięty.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  9. #1029
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sławek Zobacz posta
    A może dla odmiany otworzyć wątek z naprawdę udanymi zdjęciami. Takimi które mogły by czegoś nauczyć. Można by je było omawiać , analizować warsztat, ale takie wątki właściwie są.
    http://canon-board.info/showthread.php?t=8224

Strona 103 z 103 PierwszyPierwszy ... 35393101102103

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •