Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 108 z 108

Wątek: [battle] Portret szerokim kątem - MMM,akustyk,kami74,mungo,schabu,jacab1,MacGyver

  1. #101
    Pełne uzależnienie Awatar kami74
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Piaseczno
    Wiek
    49
    Posty
    1 492

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacab1 Zobacz posta
    Sorki za jakość mojego zdjęcia, ale nie miałem chwilowo do dyspozycji lamp studyjnych... trzeba było radzić sobie lampą wbudowaną i zewnętrzną...
    Ale o co chodzi ??? Jakość tej foty jest świetna. Ja oddałem na nią głos bo właśnie uważałem , że jest super bez upiększania jej PSem . Dzięki jacab1 za emocje do ostaniej miniuty bo sytuacja zmieniała się ostro
    5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
    MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

    później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

  2. #102
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2005
    Miasto
    Radom
    Wiek
    53
    Posty
    177

    Domyślnie

    Światło jest do du...y... musiałem przejechać dosć mocno w PSie...

  3. #103
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    MMM gratuluje !!! Dla mnie Twoja fota od początku była murowanym faworytem. Wszystkim uczestnikom dziękuję za zabawę

    Moja fota to nr 1, Pentax MZ-7 + SMC F28/2.8 + Ilford Pan 400.
    Dziękuje wszystkim, którzy wsparli moje zdjęcie swoim głosem.
    P.S. Eos na zdjęciu to oczywiście słynna analogowa "piątka" ;-)
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  4. #104
    Dopiero zaczyna Awatar katonczyk
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    35

    Domyślnie

    MacGyver, Twoje zdjecie wydawalo mi sie najlepsze! Trzyma klimat, nie jest takie "oczywiste" (oklepane?) jak pozostale... dobre ujecie, chwila itd. Tak czy inaczej gratulacje dla zwyciezcy
    Sprzęcior: Mózg 10 bilionów neuronów | Oczy - AllNatural -1,5 dioptrii | Ręce - sztuk dwa, pięciopalczaste

  5. #105
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez katonczyk Zobacz posta
    MacGyver, Twoje zdjecie wydawalo mi sie najlepsze! Trzyma klimat, nie jest takie "oczywiste" (oklepane?) jak pozostale... dobre ujecie, chwila itd. Tak czy inaczej gratulacje dla zwyciezcy
    Dzięki. To zdjęcie zrobiłem podczas miniplenerku w zrujnowanej hali ZNTK we Wrocławiu. Złożeniem było sportretowanie kolegi canoniera, w nawiązaniu do miejsca i sytuacji, z lekkim tylko przerysowaniem proporcji, osiągniętym dzięki użyciu obiektywu 28mm. I po prostu cieszę się że to co mi wyszło może się podobać
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  6. #106
    Coś już napisał Awatar jarq.
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Kórnik/Poznań
    Posty
    62

    Domyślnie

    też moim faworytem była 1 na którą głosowalem - moim zdaniem najciekawsze zdjecie bitwy
    "Fotografuję, żeby zobaczyć, jak to będzie wyglądać na zdjęciach" – Garry Winogrand
    flickr

  7. #107
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Gorzów Wielkopolski
    Wiek
    38
    Posty
    61

    Talking

    Gratuluję zwycięzcy Moja fotka to był nr 6, hdrek ze specjalnie zostawioną poświatą, a nie nieudolnym łataniem nieba, jak to ktoś określił. Chociaż publikując zdjęcie, cały czas miałem świadomość, że właśnie takie wrażenie może wywołać.

    Mi się najbardziej podobało zdjęcie nr 2, może też dlatego, że swoim klimatem zawadza o fotografię gazetową, a tego typu zdjęcia są mi szczególnie bliskie.

    Natomiast gigantycznym zaskoczeniem dla mnie były wyniki głosowania, jeśli chodzi o zdjęcia nr 1 i 4. Po prostu nr 1 to nie jest dla mnie szeroki kąt, a przynajmniej tego tu nie widać (wiem, wiem... mówi się, że 'szeroki' to wszystko poniżej 50, ale... ). Natomiast druga fotka - po prostu byłem przekonany, że zdobędzie więcej głosów i tyle.

    btw. Inne zdjęcie zrobione szerokim: http://oak.rpg.pl/~torpeda/huguzetka-01fotoblog.jpg - kocham te ogniskowe
    - Fajne zdjęcia robisz. Jaki masz aparat?
    - Używam Nikona.
    - Płoń heretyku!

  8. #108
    Pełne uzależnienie Awatar schabu
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    1 349

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sir-torpeda Zobacz posta
    Mi się najbardziej podobało zdjęcie nr 2, może też dlatego, że swoim klimatem
    no akurat w redakcji Wyborczej ja zrobilem z dwa dni przed uplywem ultimatum przy okazji dzieki
    Ostatnio edytowane przez schabu ; 17-01-2007 o 20:15
    Na której strefie chcesz dostać porannego tosta?

    fotografia ślubna i eventowa

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •