Strona 3 z 48 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 479

Wątek: Narzekania na 17-40 4L

  1. #21
    Początki nałogu Awatar sadaman
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Tychy
    Wiek
    47
    Posty
    294

    Domyślnie :)

    Oki.
    Po Sylwku zostanie wymieniony mój obiektyw na inną sztukę.
    Póki co - z ciekawości głównie - pobawiłem się dziś mimośrodem w moim body...podciągając lekko w górę otrzymałem taki oto efekt.
    Myślę że obecnie FF i BF prawie nie występuję

    17mm

    40mm
    Pucha i słoki

  2. #22

    Domyślnie

    a w jakiz to niby sposob usunie usterke. pozostaje chyba wymiana szkielka na inne ???

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar borkomar
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Płock
    Wiek
    44
    Posty
    1 083

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sadaman Zobacz posta
    Oki.
    Po Sylwku zostanie wymieniony mój obiektyw na inną sztukę.
    Póki co - z ciekawości głównie - pobawiłem się dziś mimośrodem w moim body...podciągając lekko w górę otrzymałem taki oto efekt.
    Myślę że obecnie FF i BF prawie nie występuję
    Tylko ciekaw jestem co teraz będzie jak podepniesz inne szkła do tej puszki
    5D + L

  4. #24
    Początki nałogu Awatar sadaman
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Tychy
    Wiek
    47
    Posty
    294

    Domyślnie :)

    mrooq napisał:
    a w jakiz to niby sposob usunie usterke. pozostaje chyba wymiana szkielka na inne ???
    witam - moje szkło teoretycznie posiada żadnej usterki...jeżeli można tak nazwać niepoprawne ostrzenie w tym sensie że faktycznie szkło uzyskiwało niewielkiego Back Focusa.

    Obecnie mówiąc prosto - trochę pokręciłem - i wygląda na to że szkło zachowuje się znacznie lepiej, ponadto Kit oraz Sigma (obecnie żadko używana) także zachowują się bardzo dobrze , myślę więc że nie wpłynęło to znacząco na ich pracę.

    Jednak mimo wszystko przed samą wymianą po Nowym Roku pewnie powróce do fabrycznego ustawienia...i na takim będę testował nowe, tym razem jednak już przy zakupie.

    Pozdrawiam
    Pucha i słoki

  5. #25
    Pełne uzależnienie Awatar borkomar
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Płock
    Wiek
    44
    Posty
    1 083

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sadaman Zobacz posta
    witam - moje szkło teoretycznie posiada żadnej usterki...jeżeli można tak nazwać niepoprawne ostrzenie w tym sensie że faktycznie szkło uzyskiwało niewielkiego Back Focusa.

    Obecnie mówiąc prosto - trochę pokręciłem - i wygląda na to że szkło zachowuje się znacznie lepiej, ponadto Kit oraz Sigma także zachowują się bardzo dobrze czyli nie wpłynęło to znacząco na ich pracę.

    Jednak mimo wszystko przed samą wymianą pewnie powróce do fabrycznego ustawienia...i na takim będę testował nowe, tym razem jednak już przy zakupie.

    Pozdrawiam
    Tylko czy bezproblemowo można wrócić do idealnej, poprzedniej pozycji mimośrodu
    5D + L

  6. #26
    Początki nałogu Awatar sadaman
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Tychy
    Wiek
    47
    Posty
    294

    Domyślnie

    WitaM
    Myślę że tak - mój mimośród był położony w maksymalnej pozycji wyjściowej którą mógł przyjąć na siebie mój kluczyk.
    Pucha i słoki

  7. #27
    rbedna
    Guest

    Domyślnie

    Jednak mimo wszystko przed samą wymianą po Nowym Roku pewnie powróce do fabrycznego ustawienia...i na takim będę testował nowe, tym razem jednak już przy zakupie.

    Pozdrawiam[/QUOTE]

    Po co wymieniać? Myślisz, że nowy będzie lepszy? To szkło optycznie jest po prostu delikatnie mówiąc średnie. Twój obiektyw nie jest felerny. Jest typowym przedstawicielem szkła 17-40/4 L.

  8. #28
    Pełne uzależnienie Awatar Skipper
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Niemcy a czasem inne kraje
    Wiek
    51
    Posty
    1 112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sadaman Zobacz posta
    Oki.
    Po Sylwku zostanie wymieniony mój obiektyw na inną sztukę.
    ]
    a jakie masz warunki cashback? bo ja z 30D mialem deadline na 31.12.2006 a 100euro droga nie chodzi więc moze sie pospiesz
    Ostatnio edytowane przez Skipper ; 29-12-2006 o 18:16
    fotografuje ludzi, nie zwierzęta... nie jestem fotografem żywności

    EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; L; IS; Speedlite 580EX + Apple

  9. #29
    Początki nałogu Awatar 1507
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Zduńska Wola
    Posty
    327

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rbedna Zobacz posta
    Jednak mimo wszystko przed samą wymianą po Nowym Roku pewnie powróce do fabrycznego ustawienia...i na takim będę testował nowe, tym razem jednak już przy zakupie.

    Pozdrawiam
    Po co wymieniać? Myślisz, że nowy będzie lepszy? To szkło optycznie jest po prostu delikatnie mówiąc średnie. Twój obiektyw nie jest felerny. Jest typowym przedstawicielem szkła 17-40/4 L.[/QUOTE]

    zgadzam się z tym że ten obiektyw jest jaki jest wiele osób ma z nim problemy z tego co wyczytałem na forach, gdzieś nawet wyvczytałem że ekstra działa np z 5d czyli pełna klatka, ale czy to jest regułą

  10. #30
    Pełne uzależnienie Awatar Skipper
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Niemcy a czasem inne kraje
    Wiek
    51
    Posty
    1 112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rbedna Zobacz posta
    Po co wymieniać? Myślisz, że nowy będzie lepszy? To szkło optycznie jest po prostu delikatnie mówiąc średnie. Twój obiektyw nie jest felerny. Jest typowym przedstawicielem szkła 17-40/4 L
    Cytat Zamieszczone przez 1507 Zobacz posta
    zgadzam się z tym że ten obiektyw jest jaki jest wiele osób ma z nim problemy z tego co wyczytałem na forach, gdzieś nawet wyvczytałem że ekstra działa np z 5d czyli pełna klatka, ale czy to jest regułą
    ja im wiecej postów czytam na temat 17-40 L tym bardziej zauważam pewną regułe:

    najwiecej problemów z tym obiektywem mają ci którzy go nie posiadaja...
    Ostatnio edytowane przez Skipper ; 29-12-2006 o 23:48
    fotografuje ludzi, nie zwierzęta... nie jestem fotografem żywności

    EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; L; IS; Speedlite 580EX + Apple

Strona 3 z 48 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •