Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 42 z 42

Wątek: wydzielone - Krytyka zdjec - komu wolno a komu nie

  1. #41
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Venio
    nie chce mi sie czytać całego wątku bo szkoda mi czasu :P ale powiem tylko ze Krytyk filmowy też nie kreci filmów, a jednak jest krytykiem i pisze recenzje.
    my tez nie bedziemy twoich wypocin czytac :P szkoda czasu ;-)


    ja to lubie jak krytyk muzyczny nie pisze o fryzurze piosenkarza/ki, o jego zachowaniu a o muzyce - podobnie mam w przypadku kazdej krytki lubie czytac krytyki zdjec bo sa pouczajace o ile nie sa o autorze, sprzecie i tego typu "towarzyszacych" sprawach

  2. #42
    Pełne uzależnienie Awatar McKane
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    46
    Posty
    2 015

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mario1275 Zobacz posta
    McKane ale ogólno dostępne fora dyskusyjne chyba są właśnie po to żeby każdy mógł się wypowiedzieć, jeśli nie to zlikwidujmy możliwość udzielania odpowiedzi w tematach z pokazanymi fotkami. Wg mnie jedynie poziom ocen podlega dyskusji.
    Ja nigdy tego nie podwazalem. Moje dywagacje odnosily sie wylacznie do zawodu i poziomu percepcji krytyka.

    Rowniez jestem za swoboda wypowiedzi i oceny - krytykowany sam sobie moze ocenic czy interesuja go dane wypowiedzi czy tez nie. Nie ukrywam ze latwiej jednak to zrobic jesli krytykujacy wystawia swoje fotografie gdyz ich poziom (przy braku mozliwosci poznania bezposrednio osoby) jest jedyna wskazowka czy chociaz posiadl podstawy obslugi aparatu fotograficznego. Ja osobiscie tego nie robie ... czytam i analizuje wszystkie opinie (mam latwo bo niewiele ich jest).
    http://www.bykom-stop.avx.pl/

    Najnowsze fotografie cegiel znajdziesz w mojej galerii http://canon-board.info//showthread.php?t=11296

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •