Strona 2 z 28 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 273

Wątek: 300D po polsku

  1. #11
    Mirek.c
    Guest

    Domyślnie

    E no calkiem fajnie wyglada 300d z polskim menu, az milo popatrzec.

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar tpop
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    1 465

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mirek.c
    E no calkiem fajnie wyglada 300d z polskim menu, az milo popatrzec.
    a ja powrocilem do angielskiej wersji. Zupelnie mi te polskie opisy nie pasuja. Do tego stopnia ze po menu poruszam sie jakby po omacku. Nie wiem gdzie co jest.

  3. #13
    Mirek.c
    Guest

    Domyślnie

    No wiesz ja tez wole pracowac np w photoshopie z angielskim menu, ale w 300d pl wyglada fajnie

  4. #14
    Przemooo
    Guest

    Domyślnie

    Witaj Próbuje sciągnać z działu Download plik z polskim Menu do 300D i wyświetla mi się taki komunikat:
    Nie możesz ściągnąć pliku bezpośrednio z innego adresu!

    Nie rozumiem o co tu chodzi, czy moglbym Ciebie poprosić o podesłanie tego zipa razem z pdf-m jak instalować na adres plenart@serwer.net ?


    Pozdrawiam
    :wink: Przemek Krabel

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar DoMiNiQuE
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    41
    Posty
    3 548

    Domyślnie

    czy Wam naprawde az tak potrzebne jest to polskie menu ?

  6. #16
    Początki nałogu Awatar Cychol
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Reading
    Wiek
    60
    Posty
    398

    Domyślnie

    W końcu jesteśmy Polakami w Polsce, to dlaczego nie mamy mieć aparatów z językiem polskim
    pozdrawiam

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cychol
    W końcu jesteśmy Polakami w Polsce, to dlaczego nie mamy mieć aparatów z językiem polskim
    Eee, typowe podejście makówkarza

    (BTW, mam nadzieję, że nie denerwują Cie moje ciągłe Macowe przytyki? Ja tylko tak sobie... ;-) a zresztą i tak planuję w tym roku Powerbooka sobie sprawić :-) )

  8. #18
    Początki nałogu Awatar Cychol
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Reading
    Wiek
    60
    Posty
    398

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    Eee, typowe podejście makówkarza

    (BTW, mam nadzieję, że nie denerwują Cie moje ciągłe Macowe przytyki? Ja tylko tak sobie... ;-) a zresztą i tak planuję w tym roku Powerbooka sobie sprawić :-) )
    Jasne, że nie . Tak a'propos to w komputerze nie mam żadnego programu po polsku, ale w aparacie mam polskie menu.
    pozdrawiam

  9. #19
    sauat
    Guest

    Domyślnie

    Znalazłem aukcję http://allegro.pl/show_item.php?item=40755689. Facet sprzedaje 300D, fragment opisu "(...) Nie wgrywam też zadnego softu od 10D i polskiego menu - blokuje to po pewnym czasie sprzęt i jest ryzyko, że serwis na pewno nie przyjmie tego aparatu w ramach gwarancji (oni przecież wiedzą, że ktoś coś wgrywał do aparatu). Jeszcze jeden fajny kawałek "Nie dajcie się nabrać na wszystkie powystawowe aparaty z gwarancją polską. Gdy zepsuje Ci się aparat będziesz musiał czekać kilka tygodni na zwrot sprzętu (przecież trzeba go wysłać do USA lub innego kraju UE, a poza tym serwis ma na naprawinie 21 dni, poczym najczęsciej stwierdza, że ustrka jest z Twojej winy). Jeżeli chcesz mieć polską gwarancję musisz kupić aparat od polsiego dystrybutora (ponad 4000zł). Ma gosć poczucie humoru Przegapiłem moment, w którym Stany zostały członkiem UE

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar Venio
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Katowice
    Wiek
    37
    Posty
    1 084

    Domyślnie

    jaka jest rożnica między tym nowym softem ruskim (mowie o tej drugiej wersji) a tym polskim? Bo wczoraj wgrałem ten ruski.

    [ Dodano: 12-03-2005 ]
    tzn oprocz jezyka polskiego

Strona 2 z 28 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •