Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 133

Wątek: Sprzedawcy z Allegro---proszę o opinie

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar Mellan
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    58
    Posty
    1 851

    Domyślnie

    Kupowałem u Michalmag (Michała) canon eos 5d + 24-70 l usm.Mogę spokojnie polecic tego sprzedawce, miły,rzeczowy i uczciwy,a ceny oferuje bardzo dobre.Miałem czas by potestować sprzęt przed zakupem.Przy okazji następnych zakupów,bedzie pierwszym do którego się zwrócę.
    C-F-K - forever

  2. #22
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    772

    Domyślnie

    polecam sprzedawce Kristopheros!!! zadzwoniłem do gościa w niedzielę wieczorem a już we wtorek mam 135/2 L w rękach. przesyłka z możliwością sprawdzenia zawartości przed zapłatą więc czego chciec więcej. obiektyw w cenie poniżej 3000 z przesyłką wiec jak dla mnie rewelka. wszystko oryginalnie zapakowane z papierami i dodatkami. oby jak najwiecej takich sprzedawców!

  3. #23

    Domyślnie

    Czy ktoś ma aktualne (powiedzmy na przestrzeni ostatniego +/- roku) dobre doświadczenia z TiP'em Kristopheros?

    Przeglądałem forum CB, znalazłem same pozytywy (zresztą jeden powyżej :-)), ale sprzed kilku lat. Chętnie przeczytałbym coś aktualniejszego :-)

    Chcę kupić nowy nieużywany sprzęt z paragonem zapewniającym gwarancję w Polsce. Zgodnie z zasadami, chcę się potrójnie upewnić niż potem żałować. Niby człowiek szuka taniej, ale jak już to taniej znajdzie to jest obawa czy na pewno wszystko jest OK :-)

  4. #24
    Początki nałogu Awatar Da__FreaK
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Szczecin / Cisiec
    Posty
    449

    Domyślnie

    Zna/robil ktos moze zakupy u tego Pana z Lubina ? ( Radek Kolodziej ) Zamierzam zakupic u niego lampe bo ceny ma atrakcyjne ale najpierw trzeba goscia przeswietlic
    link
    http://allegro.pl/canon-580ex-ii-now...718023030.html

  5. #25
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Da__FreaK Zobacz posta
    Zna/robil ktos moze zakupy u tego Pana z Lubina ? ( Radek Kolodziej ) Zamierzam zakupic u niego lampe bo ceny ma atrakcyjne ale najpierw trzeba goscia przeswietlic
    link
    http://allegro.pl/canon-580ex-ii-now...718023030.html
    radek_kolodziej
    Użytkownik od: 2003-03-05 01:38:56
    100.0% Pozytywnych komentarzy
    3845 (od 3669 Użytkowników) Kupił/Sprzedał 247/3598

    co chcesz prześwietlać?

  6. #26
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was może kupował coś pod tym adresem?? Nick allegro sangel_2010


  7. #27
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    56
    Posty
    2 195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Da__FreaK Zobacz posta
    Zna/robil ktos moze zakupy u tego Pana z Lubina ? ( Radek Kolodziej ) Zamierzam zakupic u niego lampe bo ceny ma atrakcyjne ale najpierw trzeba goscia przeswietlic
    link
    http://allegro.pl/canon-580ex-ii-now...718023030.html
    kupowałem o niego moje 17-40- sprzedawca pełna profeska :-P
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  8. #28

    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Podbeskidzie
    Posty
    0

    Domyślnie

    Juz kilka rzeczy kupiłem u P.Radka Kołodzieja i z czystym sumieniem mogę go polecić.Nie dośc ,ze ma dobre ceny to i uczciwe podejście do klienta(bez najmniejszego problemu przyjął kiedyś ode mnie zwrot niepewnej puszki)

  9. #29
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie

    Odświeżyłem wczoraj wątek pytająć o użytkownika allegro sangel_2010
    Koledzy powyżej obudzili się i odpowiedzieli na pytanie sprzed kilku miesięcy. Ponawiam więc zapytanie o sangel_2010 - czy ktoś współpracował? Bo ma w sprzedaży np. nowy L24-70 za 3799 lub 5d mkII za 6899. To bodaj najlepsze ceny za nowy sprzęt, więc jeżeli ktoś może się wypowiedzieć bo zna sprzedającego (miał z nim kontakt, kupił coś) będę wdzięczny!

  10. #30
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Odświeżyłem wczoraj wątek pytająć o użytkownika allegro sangel_2010
    Koledzy powyżej obudzili się i odpowiedzieli na pytanie sprzed kilku miesięcy. Ponawiam więc zapytanie o sangel_2010 - czy ktoś współpracował? Bo ma w sprzedaży np. nowy L24-70 za 3799 lub 5d mkII za 6899. To bodaj najlepsze ceny za nowy sprzęt, więc jeżeli ktoś może się wypowiedzieć bo zna sprzedającego (miał z nim kontakt, kupił coś) będę wdzięczny!
    Ja w kwestii formalnej.
    Co szkodziło dodać do postu link?
    http://allegro.pl/show_user.php?search=sangel_2010

    Jeśli szukamy odpowiedzi, szanujmy czas pt. odpowiadaczy i nie kazmy im szukać samemu, kto to jest sangel_2010. Ja robię dużo zakupów przez internet, ale nicki allegro pamiętam tylko naprawdę niektóre.

    Trudno mieć wyrobioną opinię o kimś, kto sprzedał "19" produktów.
    W aukcji jest napisane:"
    Cenimy bezpieczeństwo transakcji, dlatego preferujemy odbiór osobisty towaru lub po uzgodnieniu telefonicznym zapewniamy dostawę do domu klienta!!!"
    Więc zamawiasz, zapraszasz do domu 2 kolegów z siłki, czekasz na człowieka z aparatem, jak przyjdzie googlisz numer seryjny. Jak nie wygooglisz, jest faktura, brak znamion kombinacjito chyba nie ma wielkiego ryzyka. (przynajmniej dla Ciebie, bo dla sprzedawcy z aparatem, wyprawa do mieszkania "niewiadomokogo" jest zawsze ryzykowna.)
    Ostatnio edytowane przez dinderi ; 09-11-2011 o 13:26
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •