Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 133

Wątek: Sprzedawcy z Allegro---proszę o opinie

  1. #11
    Bywalec Awatar PROF
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Rybnik
    Wiek
    43
    Posty
    121

    Domyślnie

    Ja równeż Pana Kripstoherosa moge polecic, jakic czas temu kupowalem u niego 30D i 24-70 L, bez problemu mozliwe jest u niego zamowienie paczki z mozliowscia sprawdzenia przed zaplaceniem, potrafi tez w granicach rozsadku opuscic na zakupionym towarze.

    Na chwile obeecna czekam na przesylke 70-200 f2.8 L IS USM rowniez od tego pana, i spie spokojnie bo wiem ze to kontrahent godny zaufania

    Swego czasu kupowalem rowniez u allegrowicza fotomedia (czy jakos tak), jego tez polecam (kupowalem u niego 3 szkla w sumie, przy czym za drugim razem zaproponowal wysylke kurierem, z mozliowscia sprawdzenia przed zaplata, nie bylo by w tym nic dziwnego ze nie placilem nic kurierowi lecz dopiero po spokojnym sprawdzeniu szkla nastepnego dnia dokonalem przelewu)

    30D, EF 24-70 f2.8 L USM, 70-200 f2.8 L IS USM, EF 100 f/2.8 Macro USM
    Moje PlFoto , Digart , Obiektywni , OnePhoto

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Bydgoszcz.
    Posty
    3 468

    Domyślnie

    Kupowałem u "Michalmag" canon 70-200,canon 5d,580EX ,tydzien temu canon 300 f4 IS L,mam zamówiony canon 100 2,8 macro.Mój kolega tydzien temu kupił canon 17-40,canon 70-200.Kolezanka kiedys canon 300D,wiem że teraz zamówiła canon 100 f2,8 macro.Uwazam ze to powazny partner.:neutral:

  3. #13
    Bywalec Awatar Rafał32
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    Poznań
    Posty
    129

    Domyślnie

    [QUOTE=PROF;324022]Ja równeż Pana Kripstoherosa moge polecic, jakic czas temu kupowalem u niego 30D i 24-70 L, bez problemu mozliwe jest u niego zamowienie paczki z mozliowscia sprawdzenia przed zaplaceniem, potrafi tez w granicach rozsadku opuscic na zakupionym towarze.


    Ja również się dołączę.Konkretny sprzedawca-przez chwilę nie miał towaru-powiedział dziś nie ale za 3dni tak.Za 3 dni oczywiście miał-przyjechała szanowna małżonka pana Kristoferosa przywiozła obiektywik-spoko ,cacy.Aż miło.
    Aparat Foto

  4. #14
    Bywalec Awatar PROF
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Rybnik
    Wiek
    43
    Posty
    121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał32
    Cytat Zamieszczone przez PROF
    Ja równeż Pana Kripstoherosa moge polecic, jakic czas temu kupowalem u niego 30D i 24-70 L, bez problemu mozliwe jest u niego zamowienie paczki z mozliowscia sprawdzenia przed zaplaceniem, potrafi tez w granicach rozsadku opuscic na zakupionym towarze.

    Ja również się dołączę.Konkretny sprzedawca-przez chwilę nie miał towaru-powiedział dziś nie ale za 3dni tak.Za 3 dni oczywiście miał-przyjechała szanowna małżonka pana Kristoferosa przywiozła obiektywik-spoko ,cacy.Aż miło.
    Ja na tej wlasnie zasadzie czekam teraz na wspomnianego juz 70-200, jak dzownilem zamowic w piatek to nie mial, ale powiedzial ze za 3 dni bedzie miec lub predzej jesli sciagnie od znajomego, dzisiaj zdaje sie mam dostac odpowiedz.

    30D, EF 24-70 f2.8 L USM, 70-200 f2.8 L IS USM, EF 100 f/2.8 Macro USM
    Moje PlFoto , Digart , Obiektywni , OnePhoto

  5. #15
    Dopiero zaczyna Awatar Gooferek
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Ostrowiec
    Posty
    47

    Domyślnie

    To i ja moze jeszcze dorzuce swoje 3 grosze i zapytam czy ktos kupowal u "Beata.Su" ? Nosze sie z zamiarem kupna 70-200/4L od tego sprzedawcy, bo ma rewelacyjna cene. Z gory dzieki za posty.
    Canon 350D | Canon 50D | Tamron 17-50/2.8 | Canon 50/1.4 | Canon 70-200/4L | Speedlite 580EX+430EX | talia karta

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gooferek Zobacz posta
    To i ja moze jeszcze dorzuce swoje 3 grosze i zapytam czy ktos kupowal u "Beata.Su" ? Nosze sie z zamiarem kupna 70-200/4L od tego sprzedawcy, bo ma rewelacyjna cene. Z gory dzieki za posty.
    Możesz spokojnie kupować
    http://canon-board.info/showthread.p...447#post257447

    W tym roku też zrobiłem tam kilka udanych zakupów.
    Od roku jest to mój stały dostawca sprzętu. :-)

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gooferek Zobacz posta
    To i ja moze jeszcze dorzuce swoje 3 grosze i zapytam czy ktos kupowal u "Beata.Su" ? Nosze sie z zamiarem kupna 70-200/4L od tego sprzedawcy, bo ma rewelacyjna cene. Z gory dzieki za posty.
    Beata.Su czyli Bea-Błysk spod Wa-wy [Kiełpin]
    kupowalam u nich 430EX, 50/1.8 - wszystko ok.
    kupilam tez 17-85 z IS, ale szalał mu AF, na Zytniej orzekli, ze obiektyw ma wade fabryczna, wiec pojechalam do Bea-Blysk, bez zadnego problemu oddalam obiektyw, zwrocono mi pieniądze

    kiedy kupuje sie u nich na gieldzie [gdzie jest ciemno i trudno testowac obiektyw], mozna sie umowic, ze ma sie dzien-dwa na testowanie obiektywu i w razie czego mozna wymienic na inny;
    kiedy kupuje sie u nich w Kielpinie, mozna bez problemu przetestowac sprzet

    aha, radze rozmawiac z panem Pawlem, ktory mowi malo, ale sporo wie,
    pani Beata jest przemila, ale zagada czlowieka na smierc... i na sprzęcie fotograficznym nie zna sie zupelnie
    - w kazdym razie oboje sa b.elastyczni, idzie sie dogadac w bardzo wielu kwestiach

  8. #18
    Bywalec Awatar PROF
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Rybnik
    Wiek
    43
    Posty
    121

    Domyślnie

    Dzisiaj rozmawialem z Panem Kripstohrosem nowa dostawa obiektywikow z niemiec juz jedzie do niego, bedzie miec ja kolo soboty.
    Swoja droga moze to i bedzie dobry dostawca urzadzonek CompactDrive PD70X (ktorych nie idzie dostac w polsce) a o kotrym wpominal Muflon, niemniej poinformowalem o istnienu czegos takiego jak wymieniony fotobank, i obiecal rozeznac temat .

    30D, EF 24-70 f2.8 L USM, 70-200 f2.8 L IS USM, EF 100 f/2.8 Macro USM
    Moje PlFoto , Digart , Obiektywni , OnePhoto

  9. #19
    Początki nałogu Awatar adalbert
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    49
    Posty
    353

    Domyślnie

    ... PROF - nie wiem, na jaki obiektyw od Kristopherosa czekasz... ale czasami niestety ma poślizgi... czekam już 3 tydzień na 135L i mam nadzieję, że tym razem (dostawa w piątek) już będzie na 100%... [zauważyłem, że zrobiłem p. Krzysztofowi niezłą reklamę na forum ] ... ludzka rzecz - coś nie zostało dogadane u źródła... podobno zaproponuje mi super cenę w związku z poślizgiem ... na pocieszenie - bardziej "typowe" szkła (np.24-105,70-200/4) ma zazwyczaj na miejscu.

    EDIT: 135 wreszcie dotarła (konkretnie 12 czerwca - poślizg zatem był naprawdę spory) - na plus muszę zaliczyć to, iż faktycznie dostałem go w świetnej cenie - 3100zł i do tego CASHBACK - zatem milutko
    Ostatnio edytowane przez adalbert ; 17-06-2007 o 01:04

  10. #20
    Bywalec Awatar PROF
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Rybnik
    Wiek
    43
    Posty
    121

    Domyślnie

    ja akurat dwa tygodnie temu kupowalem 24-70 to mial od reki, z 70-200 to tez juz wiem ze mam miec w sobote ale to w zasadzie najbardziej typowe z nietypowych szkielek (ze tak mozna to powiedziec)
    Ja czekam na 70-200 f2.8 L IS USM, pozniej moze sie bede zasadzal na 16-35 L f2.8 i moze stałki ale nie wiem jeszcze jakie, i nawet nie wiem czy eLki, bo to juz raczej nie do zastosowan REP, wiec na szybkoscie tu mi raczej nie bedzie zalezec, prawdopodobnie jakas 85 1.8 , choc nie wiem czy jest sens skoro mam 100 f2.8 macro czyli ostrosc 1 klasa.

    30D, EF 24-70 f2.8 L USM, 70-200 f2.8 L IS USM, EF 100 f/2.8 Macro USM
    Moje PlFoto , Digart , Obiektywni , OnePhoto

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •