Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Problemy z EOS 300V

  1. #11

    Domyślnie EOS 300V - moje przewrażliwienie czy ostrożność?

    Witam!
    Mam jedno pytanie w związku z następującą sytuacją - dzią rano dostrzegłem na matówce swego EOSa300 V, przygotowywanego do jutrzejszego pleneru "pypcie"; chcąc je zdmuchnąć gruszką, nie dość, że nie zdmuchnąłem to jeszcze jakiegoś włoska sobie nadmuchałem, trudno... Gorsza sprawa, że manipulując gruszką, "dziobnąłem" dość mocno jej końcówką krawędź lustra. Trochę mnie to zmartwiło tym bardziej, że wyzwalając na sucho migawkę w czasie BULB zauważyłem, że lustro mocniej przylega do gąbki tłumiącej przy matówce z jednej strony niż z drugiej (choć głowy nie daję sobie uciąć, że nie było tak już wcześniej, tyle że tego nie zauważyłem). Już teraz cały "chodzę", czy aby nie skopałem sobie czegoś z tym lustrem wskutek jego przypadkowego dotknięcia. Wiem, że moje obawy mogą wydać się przesadne, ale z drugiej strony nie chciałbym spotkać się jutro ze zjawiskiem FF czy BF, kiedy to czekają mnie ważne zdjęcia, a o ewentualnym felerze przekonam się po czasie, tj. po wywołaniu filmów. Jak ktoś skłonny będzie mnie uspokoić albo z gruntu rozwiać moje wątpliwości, to z góry dziękuję
    pozdrawiam
    krismar

  2. #12
    Początki nałogu Awatar an_zak
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    427

    Domyślnie

    Próbna rolka - 6zł. Wywołanie - 5zł. Koniec obaw - bezcenny

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •