Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 80

Wątek: #31 Renomowane i sprawdzone sklepy fotograficzne

  1. #71
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    24

    Domyślnie

    COMPTOIR DE L'IMAGE - Paryż
    14 boulevard Auguste Blanqui

    Potrzebowałem awaryjnie jakiś nieduży (po złożeniu) statyw, nie chcąc kupować w sklepach typu FNAC wyguglałem powyższy i pojechałem do nich.
    Bardzo miła obsługa, słabo mówiąca po angielsku, ale ponieważ znają się na tym co sprzedają nie było problemów z dogadaniem się.
    Po długim marudzeniu i wybieraniu kupiłem u nich Gorillapod Focus, 150 euro.
    Sklep mały ale z dużym wyborem sprzętu. Sporo starych aparatów wielkoformatowych.

  2. #72
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2010
    Miasto
    Posty
    18

    Domyślnie

    FOTOAPARACIKI.PL

    http://www.fotoaparaciki.pl

    Ja generalnie kupuję wszystko i zawsze w tym sklepie. Zacząwszy od Nikona a ostatnio skończywszy na Canonie 7D w wyśmienitej cenie 5100, do tego Tamron 17-50mm F/2.8 za 1,1k , Tamron 70-200 F/2.8 za 2400 i lampka 430 za 850 zł. Mam u nich swój indywidualny rabat i zawsze , ale to za każdym razem są tam najlepsze ceny i obsługa.
    Towar jest na półce, na nic nie muszę czekać i odbieram kiedy chcę.
    Bardzo polecam sklep jak i wycieczkę do Pabianic.
    Artur
    C1Dx, 5D emkaczy itd..

  3. #73
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2011
    Miasto
    Grabów/Łódź
    Posty
    30

    Domyślnie

    @ sq7ofd - chyba zartujesz z tym
    "Towar jest na półce, na nic nie muszę czekać i odbieram kiedy chcę."
    Towar jest wystawiony na allegro jako dostepny, dwzoni sie do sklepu a towaru nie ma... Co do cen oraz obslugi tez bym polemizowal, czyzby to reklama...

  4. #74
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Piaseczno
    Wiek
    42
    Posty
    66

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mwasilewska Zobacz posta
    Fotoit z siedzibą w Warszawie, ul. Czerniakowska 73/79.
    Canon 100 2.8 Makro.
    Bardzo miło, dokładnej ceny nie podam, ale taniej niż w innych sklepach.
    Szybkie, 15 minutowe potwierdzenie z banku dot. rat, w Fotojocker czekałam kilka godzin.
    Możliwość swobodnego testowania sprzętu.
    Kupiłem tam body i kilka obiektywów.
    Udało mi się wynegocjować najtaniej na allegro.
    Problem natomiast miałem z gwarancją (nie będę wdawał się wszczeguły). Obiecano mi, że to wyprostują wszystko jak do nich przyjadę, umówiłem się na konkretny dzień. Jak przyjechałem powiedziano mi, że mogą zrealizować gwarancję jak oddam sprzęt do nich (wszystko było już na żytniej), po opowiedzeniu, że miałem zapewnienie, że zostanie sprawa załatwiona, powiedzieli, że załatwią, ale jak przyjadę następnego dnia.

    Generalnie poczułem się trochę zlany, a do tej pory wszystko kupowałem u nich. Od tego czasu już nie..

  5. #75
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Piaseczno
    Wiek
    42
    Posty
    66

    Domyślnie

    Fotoforma.pl
    Nie mają najtaniej ale można się potargować.
    Podoba mi się to, że nawet obiektywy serii L mają zazwyczaj po kilka egzemplarzy i można sobie wybrać, a nie zamówić i czekać na 1 sztukę.

  6. #76
    Początki nałogu Awatar OrzelPiotr
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    St-ce
    Wiek
    44
    Posty
    350

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sq7ofd Zobacz posta
    FOTOAPARACIKI.PL

    http://www.fotoaparaciki.pl

    Ja generalnie kupuję wszystko i zawsze w tym sklepie. Zacząwszy od Nikona a ostatnio skończywszy na Canonie 7D w wyśmienitej cenie 5100, do tego Tamron 17-50mm F/2.8 za 1,1k , Tamron 70-200 F/2.8 za 2400 i lampka 430 za 850 zł. Mam u nich swój indywidualny rabat i zawsze , ale to za każdym razem są tam najlepsze ceny i obsługa.
    Towar jest na półce, na nic nie muszę czekać i odbieram kiedy chcę.
    Bardzo polecam sklep jak i wycieczkę do Pabianic.
    Artur
    Raz tam kupiłem konwerter Canona 2.0 III, błyskawiczna wysyłka, fakt towar był na półce i to chyba za długo - soczewki zakurzone, podobnie jak gumowa uszczelka, sklep nic nie odpowiedział gdy poinformowałem o stanie sprzętu.
    7D+BGE7, 10-22, 24-105L, 100L, 70-200L II, TCx2III, 580II.

  7. #77
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2008
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Wiek
    40
    Posty
    30

    Domyślnie

    Polecam FOTOPANORAMA z krakowa bardzo miła obsługa i ceny naprawde ok, kupowałem u nich cały zestaw, body+lens+lampa i kilka dodatków i z ceny soro zjechali przy większych zakupach
    EOS 40D+Tamron 17-50mm F/2.8 Di II+C 85mm 1.8+Zamiennik OC-E3 Delta+Speedlite 430 EXII-2xSanyo eneloop 2000mAh-Powerex MH-C9000+Sandisk Compactflash 4 GB Extreme III+Velbon Sherpa 600R

  8. #78
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    28

    Domyślnie

    Krakowski Foto-Tip - z tego względu, że blisko i kupno takiej drobnicy jak filtry (polaryzacyjny i szary) opłacało się najbardziej. Ale i tak często zaglądam na ich stronę - czyham na promocję Samyanga 85 mm

  9. #79

    Domyślnie

    Ja odradzam sklep internetowy www.lider24.media.pl
    Po miesiącu od zamówniea nie ma ani sprzętu ani kasy. Zamierzam zgłosić to na policje.
    CANON 550 + 18-135, 15-85 Tamron 70-300:cool:

  10. #80

    Domyślnie

    To ja polecę Pasaż Foto:
    http://www.pasazfoto.pl

    Niewielki sklepik, ale jestem u nich po dwóch zakupach - słoik i błyskotka. Szybko i konkretnie. Można obejrzeć, pomacać (niestety przeważnie po 1 sztuce, ale zawsze). Dobry kontakt i można ponegocjować w granicach rozsądku.

    Cenowo szału może nie ma, ale zdarzają się perełki (w tej chwili mają w dobrej cenie Sigmę 50-150 mm f/2.8 APO EX DC HSM II (Canon) jakby ktoś być zainteresowany

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •