Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 80

Wątek: #31 Renomowane i sprawdzone sklepy fotograficzne

  1. #11
    Początki nałogu Awatar czajna
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Rybnik
    Wiek
    37
    Posty
    401

    Domyślnie

    Ja jak już 2 kolegów napisało polecam d-photo w Krakowie. Brałem u nich 30D kit z odbiorem osobistym i też zero problemów, zaś 70-200/4 brałem od Medfoto z Pabianic z odbiorem w d-photo (najlepsze jest to, że w d-photo chcieli 150zł więcej ). Tamronik od Cichego, którego już nie trzeba polecać bo go wszyscy polecają
    30D+BG-E2; T12-24/4; T28-75/2,8; C70-200/4L; C430EX II; GP324C + M488RC2; Computrekker AW i kilka GB na kartach

  2. #12
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Somewhere in Europe
    Posty
    348

    Domyślnie

    Foto-Tip w Krakowie (ul.Smolenia 31)
    http://www.foto-tip.pl
    Brałem od nich nowiutkiego Tamrona 28-75 SP AF XR Di f/2.8 (przełom marca i kwietnia '2006). Płaciłem ciut ponad 1.300,- zł. Cierpliwie znosili moje kaprysy. Zanim wybrałem właściwy obiektyw, "obcykałem" 4 sztuki. Mogłem bez przeszkód robić zdjęcia na zewnątrz. Czekali aż zgram wszystkie zdjęcia z aparatu do laptopa i wybiorę właściwe szkiełko. Żadnich problemów.
    Brak doświadczeń związanych z reklamacjami (obiektyw pracuje wzorowo).
    Jedyni "mankament" - nie można płacić kartą, ale to można przeżyć... ;-)
    Polecam.

    M@riusz
    Canon EOS 30D | Canon EOS 7D | Tokina 11-16 AT-X 116 Pro DX f/2.8 | Tamron 17-35 SP AF Di LD IF f/2.8-4 | Tamron 28-75 SP AF XR Di LD IF f/2.8 | Tamron 70-200 f/2.8 Di LD Macro | Canon EF 50 f/1.8 | Speedlite 430 EX | Velbon Sherpa 600R | Velbon RUP 4 | Naneu Pro C300

  3. #13
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Somewhere in Europe
    Posty
    348

    Domyślnie

    BlueSklep-Komputer, Gdańsk ul.Chrobrego 36/38
    http://www.bluesklep-komputer.com
    W październiku 2006 kupowałem u nich nowe body 30D. Cena 4.380,- zł. Towar był dostępny 1 dzień po zamówieniu. Żadnych problemów z odbiorem. Spokojnie i sympatycznie. Pudełko rozpakowywane przy mnie. Zanim zapłaciłem - "obmacałem" i sprawdziłem towar bardzo dokładnie, co zostało przyjęte ze zrozumieniem jako rzecz zupełnia normalna.
    Generalnie - żadnych zastrzeżeń.

    M@riusz
    Canon EOS 30D | Canon EOS 7D | Tokina 11-16 AT-X 116 Pro DX f/2.8 | Tamron 17-35 SP AF Di LD IF f/2.8-4 | Tamron 28-75 SP AF XR Di LD IF f/2.8 | Tamron 70-200 f/2.8 Di LD Macro | Canon EF 50 f/1.8 | Speedlite 430 EX | Velbon Sherpa 600R | Velbon RUP 4 | Naneu Pro C300

  4. #14
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Somewhere in Europe
    Posty
    348

    Domyślnie

    MAT Sklep Fotograficzny, Gdynia ul. Władysława IV 49 (tel. 58/661-15-47)
    URL: - brak

    Kupowałem u nich 3 nowe rzeczy:
    - Sigma 70-300 APO DG Macro f/4-5.6 (ok.920,- zł.) - kwiecień '2006
    - Velbon Sherpa 600R (ok.350,- zł.) - czerwiec '2006
    - RC-5 (jeszcze do 300D) - koniec '2005, za ~90,- zł.
    Żadnych zastrzeżeń co do możliwości przebierania, testowania sprzętu. Zanim kupiłem swoją Sigmę "przestrzeliłem" około 6-7 sztuk. Bez problemu wychodziłem ze sprzętem na zewnątrz. Mogłem testować tak, jak chciałem.
    To samo dotyczyło statywu. Zanim zdecydowałem się na Sherpę, "przymierzałem się" do innych. J.w. - żadnych problemów.
    Generalnie - jak mają towar u siebie, to jest pełna możliwość wyboru, doboru, testowania, oglądania, itd. Zacięcia bywają, gdy muszą sprowadzić sprzęt od dostawcy (czasmi trochę to trwa).
    Niestety nie mają strony WEB, nie ma możliwości zamówień drogą elektroniczną. Natomiast można się dogadać telefonicznie.

    M@riusz
    Canon EOS 30D | Canon EOS 7D | Tokina 11-16 AT-X 116 Pro DX f/2.8 | Tamron 17-35 SP AF Di LD IF f/2.8-4 | Tamron 28-75 SP AF XR Di LD IF f/2.8 | Tamron 70-200 f/2.8 Di LD Macro | Canon EF 50 f/1.8 | Speedlite 430 EX | Velbon Sherpa 600R | Velbon RUP 4 | Naneu Pro C300

  5. #15

    Domyślnie

    Dwa, które mogę z czystym sumieniem polecić:

    Pstryk.pl
    (www.pstryk.pl)
    - Łomianki pod Warszawą
    Kupowałem na przestrzeni ostatnich kilku lat
    aparaty analogowe i cyfrowe oraz szkła.
    Wszystko nowe z możliwością negocjacji cen
    (można zejść do cen z giełdy foto czy Allegro).
    Możliwość obmacania i testowania towaru
    oraz rzeczowej polemiki. :-)
    W różnych sytuacjach życiowych
    lub przy chwilowym braku towaru innego niż "wystawowy",
    dowozili mi gratis sprzęt do domu (Warszawa).

    Bea Błysk
    http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=376864
    Łomianki pod Warszawą
    Na przestrzeni roku 2006 kupowałem tam
    aparaty cyfrowe i karty CF SanDisk Ultra II.
    Wszystko nowe, z możliwością negocjacji cen
    (dostałem taniej niż na Allegro czy giełdzie foto).
    Możliwość obmacania i testowania sprzętu.
    Możliwość zamówienia towaru - zaopatrują się
    2 razy w miesiącu w hurtowniach niemieckich.
    W Warszawie i okolicach Łomianek istnieje możliwość
    umówienia się na gratisową dostawę do domu.

    Z innymi sklepami nie handlowało mi się aż tak przyjemnie,
    więc nie wymieniam.

  6. #16
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2005
    Wiek
    58
    Posty
    263

    Domyślnie

    Potwierdzam Foto-Tip w Krakowie (ul.Smolenia 31), kupiłem od nich sporo sprzetu w ciągu 2 lat.Cierpliwie znoszą przebieranie w optyce

  7. #17
    Początki nałogu Awatar jadeit
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    466

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sepq Zobacz posta
    Ja polecam Foto Expert
    http://www.fotoexpert.pl/
    We wrześniu br. zakupiłem tam nowy obiektyw Tamron 28-75 XR Di LD (i coś tam jeszcze...). Cena 1369 złotych, co jest dobrą ceną w porównaniu do innych sklepów (zresztą wyczaiłem tę ofertę na www.ceneo.pl ). Koszty wysyłki towaru pokrył sprzedający. Towar dostarczono kurierem dzień po złożeniu zamówienia, mimo iż od miasta, w którym sklep ma firmę dzieli mnie kilkaset kilometrów. Co do objęcia promocją, to zaraz po złożeniu zamówienia dzwonił do mnie przedstawiciel firmy próbując namówić mnie do kupna filtra UV na ten obiektyw w jakiejś podobno korzystnej cenie (mówię "podobno", bo nie sprawdzałem).
    Co tam jeszcze było w tych punktach wymienionych przez Kubamana? Informacje dodatkowe... Wiem, że to off topic, ale kolega niedawno kupował tam Sigmę Apo 70-300 DG Macro i został potraktowany tak jak ja, czyli miło, solidnie, rzetelnie, szybko, fachowo, tanio, kulturalnie... Jednym słowem: polecam!
    ja miałem okazję pare razy, a ostatnio w jednej sprawie (szkło sigma 17-35):
    1. osobiście bo mam blisko
    2. pisałem maila

    a)szkła na stanie nie było

    b)chciałem je oczywiśce przestrzelić z własnym body była to prośba jaką przedstawiałęm przed zakupem, jasno i grzecznie

    odp. 1. szefa jak mniemam niebyło ew. się zmienił bo Panowie zachowywali sie jak muchy po pierwszym mrozie, przy szefie kupowałem pół roku wcześniej tamrona i z własnym body próbowałem jego 70-200 IS, na odpowiedź jednoznaczną (sprowadzanie szkła z gdańska, możliwość przestrzelenia)sie nie doczekałem w każdym razie i poszedłem sobie

    odp. 2. odpowiedzi na mail wysłany na początku grudnia już po wizycie w sklepie(ta sama sprawa) nie doczekałem sie do dziś

    pozdrawiam
    un point c'est toi
    fotki są tu: http://www.asfalt.net.pl/main.aspx?page=3&uid=10

  8. #18
    Bywalec Awatar krzypol
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    50
    Posty
    174

    Domyślnie

    Polecam FOTO-RAJ w Przeźmierowie koło Poznania
    www.foto-raj.pl
    Zakupiłem tam swoję puszkę w czerwcu 2005. Cena wówczas była przystępna (3260 zł.)Towar odebrałem osobiście. Miałem możliwość przetestowania sprzętu oraz uzyskania fachowej porady. Sklep posiada duży wybór asortymentu foto.
    Ostatnio edytowane przez krzypol ; 21-12-2006 o 19:44

  9. #19
    Bywalec Awatar CamelXP
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Norymberga
    Posty
    231

    Domyślnie

    Ja również kupowałem 350D na www.cyfrowe.pl. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ na promocji z 1gb kartą kosztował 2799zł (wrzesień 2006). Nie było problemu, że minął prawie miesiąc zanim przelałem pieniądze, a że w między czasie spadła cena o 100zł, to i ja zapłaciłem po nowej cenie. Koszta przesyłki kurierem poniósł sklep, a paczka była dwa dni po przelaniu kasy. Polecam jak najbardziej.
    Czy gdybym powiedział Adamowi Mickiewiczowi: "Nie podoba mi się 'Pan Tadeusz' ", odżekłby: "Dawaj cwaniaku, pokaż swoją galerię epopei narodowych" ?

  10. #20

    Domyślnie

    Tez moge spokojnie polecic www.cyfrowe.pl
    Od nich mam 350D i mialem Sigme 17-70mm
    Zadnych problemow. Do tego free transport kurierem

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •