Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: znak wodny

  1. #1
    Coś już napisał Awatar mientki
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Pasłęk
    Wiek
    43
    Posty
    57

    Domyślnie znak wodny

    Znacie może jakiś program który na zbiór plików graficznych naniesie jakieślogo lub napis? Najlepiej z przeźroczystością. Musze zabezpieczy trochę zdjęć przed publikacją.
    Canon eos 30d, 300d, EF 17-40 L, EF-S 18-55 mm, EF 50 mm f/1.8, Sigma 70-300 mm APO, CF 256, CF 1024, EX 550 + T1
    www.tucki.pl

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    irfan view nanosi napisy. nie wiem czy przezroczyste
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar p13ka
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    56
    Posty
    1 013

    Domyślnie Re: znak wodny

    Cytat Zamieszczone przez mientki
    Znacie może jakiś program który na zbiór plików graficznych naniesie jakieślogo lub napis? Najlepiej z przeźroczystością. Musze zabezpieczy trochę zdjęć przed publikacją.
    Wypróbuj ReaWatermark . Prosty i wygodny. Czasem go stosuję do seryjnego znakowania zdjęć. Kontrola nad przezroczystością jest 100%.

  4. #4
    Początki nałogu Awatar krecio
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Piastów
    Wiek
    62
    Posty
    470

    Domyślnie

    Popieram! ReaWatermark skutecznie sobie radzi ze znakowaniem. Tani i prosty w obsludze, a ma calkiem spore mozliwosci edycji wlasnego znaku.
    pozdr.
    krecio

    5D + 5D Mk III

  5. #5
    Uzależniony Awatar namoamo
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Wawa
    Wiek
    41
    Posty
    928

    Domyślnie

    Odgrzeję, bo w wyszukiwarce nie znalazłem więcej info..

    Znaki wodne można umieszczać we wszystkich programach graficznych, jak i w specjalnych, dedykowanych. To jest jasne. Natomiast moje pytanie brzmi: jak stworzyć swój wlasny znak wodny Często widzę na różnych pracach unikalne podpisy, z fantazyjną czcionką, podkreśleniami, zawijasami, etc.. i ciekawi mnie gdzie/w czym mozna stworzyć własny, orginalny watermark?

  6. #6
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez namoamo Zobacz posta
    Znaki wodne można umieszczać we wszystkich programach graficznych, jak i w specjalnych, dedykowanych. To jest jasne. Natomiast moje pytanie brzmi: jak stworzyć swój wlasny znak wodny Często widzę na różnych pracach unikalne podpisy, z fantazyjną czcionką, podkreśleniami, zawijasami, etc.. i ciekawi mnie gdzie/w czym mozna stworzyć własny, orginalny watermark?
    Odpowiedź zawarta w pytaniu (podkreśliłem). Fantazyjny podpis to może być po prostu pismo odręczne (tablet może znacznie pomóc).
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •