Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: HELP:Win 2003 a canon A60

  1. #1
    jast
    Guest

    Domyślnie HELP:Win 2003 a canon A60

    Czy ktoś ma może doświadczenia w użytkowaniu PowerShota A60 w Windows 2003 serwer ?. Aplet dodawania aparatów cyfrowych w panelu sterowania nie bardzo chce mi dodać moje maleństwo. Już sam nie bardzo wiem co jeszcze mógłbym zrobić. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.Pozdrawiam.

  2. #2
    kobi
    Guest

    Domyślnie

    Poba w się sterownikami. Te znajdziesz na: http://www.powershot.com/powershot2/...rdown.htmlTeż miałem problem z A60 pod win 2003 ale metodą prób i błędów udało się . Z tego co pamiętam to ściągnij sobie sterowniki do a60 pod XP (chyna ta WIA jednak). Najpierw zainstalowałem oprogramowanie (Zoom Browser...) a potem sterowniki i działa bez problemu. Pozdrawiam.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za pomoc. Problem nie w sterownikach ( te mam zainstalowane i działaja ok) raczej wina leży po stronie windy moze coś z apletem dodawania aparatu ?Czy w panelu sterowania - skanery i aparaty fotograficzne - dodaj urządzenieu Ciebie wszystko działa ok ?. U mnie po kliknięciu dodaj sprzęt winda twierdzi, że nie może znaleźć sterowników ( które są i działają).Pozdrawiam

  4. #4
    kobi
    Guest

    Domyślnie

    Zaktualizuj sterowniki w System/Menadżer Urządzeń/Urządzenia do obrazowania/Canon PowerShot A60 (będzie widoczny oczywiście po podłączeniu aparatu w trybie przeglądania zdjęć). Daj mu właściwości/sterowniki/aktualizuj sterowniki/zaznacz zainstaluj z listy/podaj ścieżkę do sterowników (tych ze strony powershot-a ). Mogłem coś pomieszać ale mniej więcej tak to robiłem. Oczywiście po instalacji sterowników RESTARCIK. Próbuj-wykonalne . W razie problemów, w miarę możliwośći służę pomocą. Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •