Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Karty pamięci - gdzie kupić

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar borkomar
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Płock
    Wiek
    44
    Posty
    1 083

    Domyślnie

    Znacie jakiegoś dobrego sprzedawce kart w Wawie Co by od ręki można było sobie kupić kartę Sandisk, Pretec .Dzięki z góry za info - w czwartek będe w Wawie i chętnie bym sobie coś dokupił.
    Zna ktoś może tą firmę
    >>>SSKING<<<
    Ostatnio edytowane przez borkomar ; 18-12-2006 o 20:30
    5D + L

  2. #22
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=2609233 - Kingstony i Preteci na pewno, bardzo dobrze wyposazony salon i mila obsluga, kupowalem u nich jakiegos Kingstona MMC. Zeby byc pewnym ze maja poszukiwana karte to radze przed wyjazdem - telefon/email itp.

    Jak bede sie wybieral po Sandiska to pewnie zajrze do SSKINGA... ale to w przyszlym roku bedzie 8)

  3. #23
    Bywalec Awatar orte
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Kostrzyn nad Odrą
    Posty
    172

    Domyślnie

    borkomar jakbyś się wybierał do Lorien, to tutaj masz też niedaleko

    http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=1179295

    kupowałem od nich swoją kartę, ale przez Alledrogo
    nie wiem czy mają te które byś chciał kupić, ale od czego telefon
    Canon 40D + BG-E2 | Canon EOS 100 | EF 50 1.8 Mk I | EF 28-135 IS USM + UV (0) Hoya | EF 70-210 USM
    10GB w CF-kach | Lowepro Stealth Reporter 200 AW Mk I | Olympus C4000Z

  4. #24
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    371

    Domyślnie

    tutaj archeo

    hej, gdzie teraz kupujecie karty? szukam CF większego 32GB lub 64GB i szybkiego Lexar 300X albo SanDisk IV 45MB/s na allealle niespecjalnie wybór...
    papa 5D2 | EOS R | RF 24-105 L IS NANO| Sigma 15 | EF 24 L II | EF 16-35 L II | EF 50 L |EF 70-300 IS II NANO | TS-E 24 II

  5. #25
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bmfcker Zobacz posta
    tutaj archeo

    hej, gdzie teraz kupujecie karty? szukam CF większego 32GB lub 64GB i szybkiego Lexar 300X albo SanDisk IV 45MB/s na allealle niespecjalnie wybór...
    http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=7732940

    Jak czegoś nie mają z Sandiska na aukcjach to pisz/dzwoń - powinni mieć.

  6. #26
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    371

    Domyślnie

    Dzięki Vitez, napisałem do nich, zobaczymy.
    Znany w wwa Lorien wcześniej już odpisał, że nie mają...
    papa 5D2 | EOS R | RF 24-105 L IS NANO| Sigma 15 | EF 24 L II | EF 16-35 L II | EF 50 L |EF 70-300 IS II NANO | TS-E 24 II

  7. #27
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    371

    Domyślnie

    Na razie nikt nie ma powyżej 16GB - mowa o szybkich 300x albo 45MB/s i renomowanych...:-(
    papa 5D2 | EOS R | RF 24-105 L IS NANO| Sigma 15 | EF 24 L II | EF 16-35 L II | EF 50 L |EF 70-300 IS II NANO | TS-E 24 II

  8. #28
    Bywalec Awatar don
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    37
    Posty
    244

    Domyślnie

    linki podane przez Viteza to sa bardzo drogie karty.

    strasznie drogo jest w tym sklepie. pierwsza rzecz to patrzy sie na http://www.agito.pl tam sa najtansze karty ZAWSZE ! druga rzecz jesli chodzi o 32 GB to Sandisk ma je tylko z serii Extreme III i najtaniej je mozna znalezc tutaj :
    http://www.ram.net.pl/product_info.p...ducts_id=39564
    gdyz w ofercie Agito nie ma takiej pojemnosci karty.
    nie wiem czy sa oryginalne w Ram Net, mam nadzieje. z serii Extreme IV max pojemnosc karty to 16 GB.
    W Agito karta Sandisk Extreme IV 16 GB kosztuje 715 zł a w linkach Viteza 789 zł L O L
    Ostatnio edytowane przez don ; 11-07-2009 o 09:45
    Moja CaroLina

  9. #29
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Taaak, zlinczować Viteza .

    A nie rozsądniej by było napisać "w Agito jest obecnie taniej niż w Kodak-Warszawa" zamiast się skupiać na tym że to akurat ja podałem te linki ?
    Ja tam kupowałem gdy cena była OK (ostatnio z 3 mies temu). A że akurat teraz Agito ma taniej to czasowa różnica, normalne prawo wolnego rynku - to kupujący decyduje gdzie w danym momencie kupuje.

    I z tym że Agito ma ZAWSZE najtańsze karty to się nie zgodzę... to choćby dlatego że te 3 mies temu sprawdzałem u nich ceny i mieli karty CF te które mnie interesowały (8GB Sandisk Extreme III) drożej niż w Kodak-Warszawa, ale w tym samym czasie kupiłem w Agito parę innych gratów (dysk twardy, procesor i parę innych rzeczy komputerowych) bo mieli je najtaniej.

    Przy obecnie wariującej gospodarce i kursach walut naprawdę nie można powiedzieć że jakiś sklep jest zawsze najtańszy , bo to będzie zwykła demagogia.

  10. #30
    Pełne uzależnienie Awatar Merauder
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Myslovitz
    Wiek
    42
    Posty
    1 092

    Domyślnie

    Agito uwazam za nr jeden na rynku internetowym, mam juz spora kwotowo historie zakupowa dzielaca sie na 4 albo 5 zakupow. W wyszukiwarkach cenowych z reguly w top 5 najnizszych cen sie mieszcza, jak dodamy do tego solidnosc tego sklepu to jak dla mnie zdecydowany nr jedne w necie. Szkoda tylko, ze maja stosunkowo maly asortyment foto, zwlaszcza szkla do Canona, choc ostatnio dosc powaznie powiekszyli asortyment pod tym katem.

    Co do samych memorek juz dwa razy u nich kupowalem i z tego co pamietam bylo tak, ze roznice w cenach byly na korzysc innych sklepow, ale groszowe tj max 5 zl na produkcie. Ja swego czasu kupowalem karty u usera allegro pawel2m i tez bylem zadowolony.
    7D | 450D | C10-22 3.5-4.5 | S8 3.5 Fish | C28 1.8 | C50 1.4 | C85 1.8 | 430EX II | Phottix|

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •