Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: Karty pamięci - gdzie kupić

  1. #11
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Gniezno
    Wiek
    49
    Posty
    34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mattnick Zobacz posta
    a dlaczego ?? Przecież ie mówię kup tu tylko podaję gdzie najtaniej znalazłem...równie dobrze nie możnabyłoby napisac kup sandiska

    jestem starej daty,pamietam jak banowali za reklame na forum......ale chyba sie polepszyło wiec sorki...

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz1972
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Ząbkowice Śląskie
    Wiek
    51
    Posty
    3 042

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slawek c1 Zobacz posta
    chyba tak nie wolno reklamowac !! myle się?..
    Padło pytanie : gdzie kupić , więc odpowiadamy

  3. #13
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slawek c1 Zobacz posta
    jestem starej daty,pamietam jak banowali za reklame na forum......ale chyba sie polepszyło wiec sorki...
    A widzisz roznice pomiedzy "U MNIE NAJTANIEJ! KUPUJCIE U MNIE!" a "Ja kupilem tu, chyba maja niezle ceny" ?

    To jest wlasnie roznica pomiedzy reklama nieautoryzowana przez Hazana a pomaganiem sobie uzytkownikow forum poprzez polecanie dobrych zrodel.

  4. #14
    Bywalec
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    66
    Posty
    154

    Domyślnie

    Ja kupiłem tutaj wysyłkowo http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=793 z licencją na Capture One LE.

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar adamek
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    39
    Posty
    2 265

    Domyślnie

    mark_solo: jak wygląda ta licencja?
    W tej kwestii jakbym przypadkiem chciał komuś sprzedać ten program??
    Miłego dnia
    adam jastrzębowski
    cyfra i analog. obiektywy, statyw i monopod
    tu tu

  6. #16
    Bywalec
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    66
    Posty
    154

    Domyślnie

    Do karty dołączona jest kartka z kodem służącym do aktywacji oprogramowania. Użytkownik jest uprawniony do jednego upgradu w ramach wersji 3.7.x. Licencja jest sprzedawana z kartą. Licencja zezwala na instalację na dwóch komputerach. Nic więcej nie jest napisane. Zobacz na http://www.phaseone.com/sandisk .

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar ewg
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    1 079

    Domyślnie

    A komu się zdarzyło stracić zdjęcia z winy karty/aparatu i w jakich okolicznościach, bo nie miałem jeszcze przyjemnosci???

    Nie wiem czy to ma sens rozdrabniać się na 1GB. Jak zapisuję JPEG+RAW na 2GB to wydaje mi się to tak bezczelnie mało (lediwe 200 fotek), że nie wyobrażam sobie mniejszej karty (skoro za 300pln można mieć dość dobre niemarkowe 2x2GB a za 400, 2 Ultry 2GB). Z drugiej strony nie kupowałbym większej niż 2GB, bo wtedy przechodzę na FAT32 i niepotrzebnie transfer nieco zwania. 2GB to chyba optimum...

    Mam blisko do FotoBasi a oni mają chyba najtańsze Ultry 2GB z wszystkich sklepów internetowych.

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz1972
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Ząbkowice Śląskie
    Wiek
    51
    Posty
    3 042

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewg Zobacz posta
    A komu się zdarzyło stracić zdjęcia z winy karty/aparatu i w jakich okolicznościach, bo nie miałem jeszcze przyjemnosci???

    Kingston

    SanDisk

    Pretec

    -----------------------------------------------------------------

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar ewg
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    1 079

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz1972 Zobacz posta
    Aha, dzięki za wskazanie.
    Zamieniłem rok temu w pewnym specyficznym komputerze twardy dysk na CF Sandiska. Chyba już rok chodzi, codziennie, bez pudła - pod windą! Dlatego trochę sceptycznie podchodzę do sceptyków kart flash - pewnie do pierwszego pudła - oby nie... Myślę, że sporadyczne gubienie plików może mieć podobne przyczyny jak to ma miejsce z dyskami HDD - tam zwykle winę ponosi podłączenie szyny transmisji danych. Najczęściej obserwowane w przypadku szuflad do szybkiego wyjmowania i przenoszenia hdd.

    Sorry za off-topic, chciałem tylko wyjaśnić swój sceptycyzm. Już się wyłączam. ;-)

  10. #20
    rafaelb
    Guest

    Domyślnie

    Dzieki za informacje
    Chcialem kupic SANDISK`a ale tyle jest podrob ze chyba przerzuce sie na jeszcze nei wiem co: Kingstona, PQI, Pretec`a. A wiecie cos o AData ?

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •