Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: wybór lampy

  1. #11
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Kraków
    Posty
    292

    Domyślnie

    błysk stroboskopowy jest dostepny w modelu 420
    420 EX:
    Sklep: Aster foto
    Stroboskop: Nie
    Synchronizacja Hi-speed: Tak
    model 420 posiada blysk modelujacy
    Zgadza się, ale nie jest to stroboskop, Co do cen, to są one raczej zaczerpnięte z allegro lub małych sklepów internetowych, które sprowadzają towar z USA lub Niemiec i oferują TZW. EuroGwarancję. Po 05.2005 biorę w ciemno, do tego czasu, no way
    NO, not one of the First Ones,
    I AM THE FIRST ONE !!!
    PS G3\512MB Kingston\UV Hoya\POL King

  2. #12
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mroczny
    [Poszperaj proszę cóż za cuda od Sunpak'a i Metz'a są podobnej klasy co 420 EX oraz 550 EX i wypowiedz się co za funkcje tych lamp mogą nie graćz tym aparaciskiem?
    Jakos nie interesuja mnie te modele lamp wiec nie chce mi sie szperac. na razie moje oko Saurona ustawilo sie na ta Sigme jako zamiennik 550EX . Jedyne co wiem to to ze odpowiedniki Metza kosztuja prawie tyle samo co oryginalne Canona (max 100zl taniej) a wspolpracuja bardzo dobrze. O Sunpakach nie wiem.

    Zajrzalem do instrukcji 420EX, niestety mam niemiecka - nazywaja to Einstellblitze co mozna przetlumaczyc bardziej jako wlasnie "blysk modelujacy" (ustawiajacy, wstrzymujacy) niz stroboskopowy. Niby cos to jest ale 550EX akurat w tej funkcji bije 420EX na leb bo mozna czestotliwosc ustawiac (dopasowac ilosc blyskow do ustawionego czasu naswietlania a nie na odwrot).

  3. #13
    Dopiero zaczyna Awatar 1maslak
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    WAWA
    Wiek
    42
    Posty
    29

    Domyślnie

    OK racja moj blad pomylilem pojecia. blysk stroboskopowy racja jnie wystepuje w 420 jedynie modeluujacy moja pomylka zwracam HONOR
    Fed4 + smiena8 + lubitel

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •