ja mam pytanie z innej beczki... często widzę fotki przed studniówkowe... zrobione w jakimś barze itp. Czy to wliczacie w cenę ? Jak nie to ile takie coś wyceniacie (na klasę).

PS.
Swoją drogą powinno być tak że jak ktoś chce robić kaszanę to niech robi ją za darmo... a nie brać 10zł i udawać zarobek. 20zł to jest raczej absurd i teoretyczne min. Chyba że ktoś ma małe jajka i tak nisko ceni swoją pracę
Prawda jest taka że jak mam się napierd### przy obróbce, do tego nasłuchać gadaniny rodziców i prawie nic nie zarobić... to lepiej sobie to odpuścić. Nie zapominajmy o tym że zawsze się znajdzie ktoś komu foty się nie spodobają a w szkole opinię o sobie łatwo się wyrabia Więc czy warto łaszczyć się o 100 czy 200zł kosztem swojej opinii ? Zdecydowanie NIE! No ale jak widać są osoby które chcą się tylko dorobić na niczym :P