Zobacz wyniki ankiety: Jak czesto uzywasz trybu M?

Głosujących
971. Nie możesz głosować w tej sondzie
Strona 25 z 25 PierwszyPierwszy ... 15232425
Pokaż wyniki od 241 do 244 z 244

Wątek: Kto robi w trybie "M"?

  1. #241
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Bydgoszcz.
    Posty
    3 468

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lMl Zobacz posta
    Domyślam się też, że nie chodzi o chwyt barowy Z drugiej strony to po takim barze manualna ekspozycja na pewno spowoduje prześwietlenie albo niedoświetlenie. Chyba zależy od ilości, bo najpierw widzisz wszystko w jasnych barwach a później nagle szybko się ściemnia
    Wszystko jest jasne ---Metyl.

  2. #242
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    1 055

    Domyślnie

    No i jak zwykla "drabinka" rozwinela temat. Troche zaskoczony jestem ze to nie jest popularne okreslenie.

  3. #243

    Domyślnie

    Usjwo
    na razie moje statystyki pokazują pół na pół osób, które znają to określenie i które nie znają. Co prawda za mało ludzi, żeby jakoś uogólniać, ale ciekawe co będzie dalej.
    canon, olympus

  4. #244
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    Zamieć
    Wiek
    48
    Posty
    382

    Domyślnie

    Drabinka? W wizjerze ?
    Dobrze że mam nowy "aparat" z live view to nie muszę przez to małe coś patrzeć i oka nie wykolę

    Wracając do tematu, który przejrzałem to ja M zwykle jak jest ciemno i z lampą.
    Av jak jest dużo światła i trzeba pracować głębią, zaś Tv jak trzeba coś "przypilnować" lub jak się za szybko rusza. Oczywiście do tych dwóch korekcja jeśli zachodzi potrzeba.

    Nigdy nie użyłem w swoich lustrzankach cyfrowych zielonego kwadracika, bo to obciach. Gdyby mnie teraz ktoś zapytał jakie są oznaczenia na pokrętle to na bank odpowiem że M, Tv, Av C1, C2, C3 P i zielony,a więcej nic nie ma.

    Ale czytając wcześniejsze wypowiedzi przyjrzę się możliwością P.

Strona 25 z 25 PierwszyPierwszy ... 15232425

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •