Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Zdjęcia nieznajomych

  1. #31

    Domyślnie

    rob jak ja ja chodze pstrykam zdjecia i sie nikogo nie pytam

  2. #32
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    48
    Posty
    420

    Domyślnie

    ADAMEK ALE Z TYCH KRZACZORóW NIE NALEżY WOGóLE WYCHODZIć

    taka fotografia o jakiej tu mowa nie pozwala na kontakt z obiektem fotografowanym przed zrobieniem fotki nie chcemy żeby ci ludzie pozowali więc tak jak mówiłem litera prawa to jedno ale nie sądzę żeby ktoś kogoś pozywał za zrobienie mu fotki która w żaden sposób go nie poniża. Czasem jednak trzeba wejść w kontakt z ludźmi ktorych chcesz fotografować ale nie po to żeby ci pozowali ale po to żeby zaczęli cię traktować jak "swojego" ktoś tu już pisał o oswajaniu otoczenia ze swoją obecnością - wszystko zależy od sytuacji.

  3. #33
    Pełne uzależnienie Awatar adamek
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    39
    Posty
    2 265

    Domyślnie

    mario1275: gadałem z poznańskim paparazzi.
    Koleś opowiadał że jak idzie na zdjęcia z przyczajki/krzaczorów to bierze tylko jeden aparat i jeden obiektyw. aby w razie czego szybko sp...
    Miłego dnia
    adam jastrzębowski
    cyfra i analog. obiektywy, statyw i monopod
    tu tu

  4. #34
    Uzależniony Awatar mungo
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    A, A
    Wiek
    33
    Posty
    535

    Domyślnie

    To w Praskie towarzystwo powoli zaczynam się wkręcać Aparatu mi nie skosili, bo te żuliki i pijacy niezbezpieczni nie są. Gorzej z drechami, którzy bmw rocznik 90, sprowadzane z Niemiec jeżdżą. Ale tych w sobotę i w niedzielę na ulicach mało(imprezki w Wawie, itp.), a ja głównie w soboty i niedzielę rano jeżdżę tam fotografować
    No i zbiera się chmura. Czarna. Canon/Velbon DF 50/Svierdlovsk 4/Lubitel 166B/Ami 66/Zorka 5
    Mówcie, bo kiedyś będę robił takie zdjęcia i takie, i takie, i takie, i takie, a to wszystko tylko kwestia czasu, bo póki co robię takie zdjęcia.
    Zaczątek portfolio: link

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •