kurcze najgorsze w tych lapkach jest to ze tak szybko się starzeją,troche ponad rok temu kupiłem sonego vaio FW 51 zapłaciłem coś koło 5tys zł,wtedy jedna z fajniejszych i mocniejszych konfiguracji plus niezła matryca full hd i naped Bluray a w ciagu roko wszystko przewróciło się do góry nogami gdy weszły procesory ,,i"
Chociaż ja dalej zadowolony jestem ze swojego sonego,konfiguracja podobna do starej toshiby kolegi Cichego dalej daje rade ale pewnie nie jest to to samo co w przypadku konfiguracji tego asusajak sony się zużyje to obiecałem sobie że następny bedzie MBP 15"
I pytanko do kolego Cichego,jak duza jest odczuwalna różnica w pracy i wydajnosci twojej starej toshiby i nowego asusa przy pracy w ps czy LR ?