Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: III Piknik polowy [Warszawa 07.10.2006 ]

  1. #1
    Początki nałogu Awatar stratus
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Warszawa/Ochota czasem Hajnówka:)))
    Wiek
    52
    Posty
    398

    Domyślnie III Piknik polowy [Warszawa 07.10.2006 ]

    Ośrodek Kultury Ochoty zaprasza na III Piknik Polowy, który odbędzie się na Polu Mokotowskim (od strony ul. Banacha). Impreza rozpocznie się o godz. 11. Swój udział zapowiedziały znane Grupy Rekonstrukcji Historycznych, które odtworzą potyczki polsko-niemieckie z czasów II wojny światowej.

    Niezbyt wielka atrakcja fotograficzna i nie może sie równać z Festiwalem fotografii przyrodniczej ale zawsze coś i fajnie mozna spędzić czas.

    Program imprezy
    Ostatnio edytowane przez stratus ; 03-10-2006 o 20:48

  2. #2
    Początki nałogu Awatar crater
    Dołączył
    Aug 2006
    Wiek
    39
    Posty
    399

    Domyślnie

    bede o 10 koncze prace w centrum. Moze jakas ustawke zrobimy??

  3. #3
    Początki nałogu Awatar stratus
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Warszawa/Ochota czasem Hajnówka:)))
    Wiek
    52
    Posty
    398

    Domyślnie

    Niestety byłem dużo później, niemal na sam koniec i już chyba niewiele zobaczyłem, a było mniej więcej tak:

  4. #4
    Początki nałogu Awatar crater
    Dołączył
    Aug 2006
    Wiek
    39
    Posty
    399

    Domyślnie

    bylem o 14.Mialem zbyt ciezki palec i cyknolem za duzo fotek.Musze teraz to przebrac i obrobic, ale jutro wrzuce kilka

    Edit:Stratus taki granat jak lezy obok tego chlopac na 2 zdjeciu (to byla petargda) jacys goscie (przebrani) rzucili mi pod nogi. Musze przyznac mocne to jest.

  5. #5
    Początki nałogu Awatar stratus
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Warszawa/Ochota czasem Hajnówka:)))
    Wiek
    52
    Posty
    398

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crater Zobacz posta
    Edit:Stratus taki granat jak lezy obok tego chlopac na 2 zdjeciu (to byla petargda) jacys goscie (przebrani) rzucili mi pod nogi. Musze przyznac mocne to jest.
    Nie wydaje mi sie żeby cos tak mocnego mozna było zobaczyć w rękach takiego młodzieńca a i pewne zasady bezpieczeństwa przy obchodzeniu sie ze środkami pozorcji pola walki (typu petarda ale nie taka ze sklepu) były omówione przed imprezą więc jesli coś huknęło to pewnie było to cos w rodzaju ładunku "błysk-dym" do granatu ćwiczebnego ale o zdecydowanie zmniejszonym ładunku. To tylko taka moja teoria spisku

  6. #6
    Początki nałogu Awatar crater
    Dołączył
    Aug 2006
    Wiek
    39
    Posty
    399

    Domyślnie

    nie no oczywiscie ze to byla petarda.Ale calkiem spora.Potem pomagalem jednemu gosciowi podpalac lat od tego wiec widzialem jakie to bylo w oryginale zrobic raczej by nikomu niezrobilo, ale strachu napedzic moze

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •