Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Dni Transportu Publicznego 23-24.09.2006 Warszawa

  1. #1
    Bywalec Awatar GaGacek
    Dołączył
    Aug 2005
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    41
    Posty
    235

    Domyślnie Dni Transportu Publicznego 23-24.09.2006 Warszawa

    Are you brave enough?

  2. #2
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    To ja wybieram Fotobus, STP, parowoz (przyjazd i przejazd :> )oraz lokomotywownie.
    Ciekawe czy uda mi sie zrealizowac plany... a jesli tak to pewnie bede mial mnostwo zdjec.

  3. #3
    Bywalec Awatar GaGacek
    Dołączył
    Aug 2005
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    41
    Posty
    235

    Domyślnie

    ja niestety bardzo załuje ale całą sobote i niedziele posiedze w szkole

    Vitez jak cos pstrykniesz, prosze zapodaj jakiegoś sampelka
    Are you brave enough?

  4. #4
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Na dzis niestety plany mi sie zmienily i do zajezdni nie dotre . Polowanie na parowoz jutro nadal aktualne...

  5. #5
    Początki nałogu Awatar Oakhallow
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    43
    Posty
    258

    Domyślnie

    No to sie spotkamy, bo ja musze papieski pociąg obfotografować. Jakby co to mam legitymacje prasową na forumowej smyczy podwieszoną, więc łatwo mnie będzie wypatrzeć.

    Pozdrawiam!

    Oakhallow
    Skrytobójstwo bracie, to nie jest profesja, to nie jest zawód. To pasja, pochłaniający wir, gdzie nie możesz oddychać, walczysz z paraliżującym strachem, i uderzającą do głowy euforią, kiedy w środku wypełnionej po brzegi oberży wbijasz komuś w plecy nóż... Tak bracie, kocham ciepłą krew spływającą po ostrzu sztyletu. To o nas mówią, że jesteśmy dziećmi cienia...

  6. #6
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    No i zem zabalowal do 5 rano .
    Za rok musze sie bardziej sprezyc

  7. #7
    Początki nałogu Awatar Oakhallow
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    43
    Posty
    258

    Domyślnie

    Nic nie straciłeś. Tłok, ścisk, stado baranów gnające przed siebie, nie patrząc na nic po drodze. Salonek i tak nie można było obejrzeć, bo w ciągu 5 min ludzie wykupili bilety na kurs do Olszynki Grochowskiej i popędzieli usadowić się. Tak więc wagony były zapchane na godzine przed odjazdem.
    Z tego co mnie interesowało to udało się zrobić zdjęcie pociągu papieskiego i nawet udało mi się wejść do kabiny i zrobić z bliska podpis kardynała Dziwisza. Wieczorem może mi się uda jakieś próbki pokazać, bo teraz to w środku dnia pracy jestem.

    Pozdrawiam!

    Oakhallow
    Skrytobójstwo bracie, to nie jest profesja, to nie jest zawód. To pasja, pochłaniający wir, gdzie nie możesz oddychać, walczysz z paraliżującym strachem, i uderzającą do głowy euforią, kiedy w środku wypełnionej po brzegi oberży wbijasz komuś w plecy nóż... Tak bracie, kocham ciepłą krew spływającą po ostrzu sztyletu. To o nas mówią, że jesteśmy dziećmi cienia...

  8. #8

    Domyślnie

    Witam.
    Wygląda na to, że kolej zdobywa coraz większą popularność. Ostatnio jak byłem było znacznie mniejsze zainteresowanie.
    Kilka fotek:

    1.
    2.
    3.
    4.

    Pozdrawiam Grzesiek ;o)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •