Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Pozegnanie i podziekowanie

  1. #1
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    258

    Domyślnie Pozegnanie i podziekowanie

    Dzisiaj opuscil mnie ktos bliski...
    Moj Canon 300D z całym osprzętem...
    Przez ostatni rok bylismy sobie jak bracia, nauczylem sie od niego bardzo wiele, słuzyl mi wiernie i ani raz nie zawiódł. Wspomagani przez rownie wspaniałe obiektywy upolowalismy wspolnie wiele robaczkow malutkich oraz modelek nieco wiekszych. Było naprawdę pięknie... (przerwa na otarcie łezki z oka).
    Jednak przyszedl czas na zmiany, sprzęt został wyceniony, spakowany i bedzie komus innemu trzaskać migawką...
    A co dalej?
    Jutro przyjezdza do mnie nowiutki Nikon D70 i kilka fajnych drobiazgów... No i zabawa zacznie sie od nowa
    Mam nadzieje ze nie dostane bana na tym Forum, chciałbym czasem zaglądać i czytac co ciekawsze wątki, nadal sie uczyć, pośmiać, pooglądać fajne fotki...
    Wszystkich Canoniarzy pozdrawiam, zyczac udanych zdjęć dziekuję za prawie 11 miesiecy spedzone na CanonBoard - było super!
    Pozdr - JaW
    Moja galeria Fotojaw
    Moje zdjęcia na plfoto
    Kiedyś miałem: 300D, Canon 28-135 IS, Canon 100mm Macro USM, Canon 50mm f/1.8, 550EX

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    182

    Domyślnie

    O ty!!

  3. #3
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    258

    Domyślnie

    Pozdr - JaW
    Moja galeria Fotojaw
    Moje zdjęcia na plfoto
    Kiedyś miałem: 300D, Canon 28-135 IS, Canon 100mm Macro USM, Canon 50mm f/1.8, 550EX

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    JaW, a możesz pokrótce opowiedzieć czemu?
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  5. #5
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    182

    Domyślnie

    Bo to dobry aparat jest

  6. #6
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz Golinski
    JaW, a możesz pokrótce opowiedzieć czemu?
    Kilka przyczyn sie zlozylo (niektorych nie zdradze - wybaczcie), ale generalnie to zmienily mi sie zainteresowania fotograficzne. Przez ostatnie kilka miesiecy uzywalem 300D wylacznie ze szkłem 50-tką, a pozostale szkla kurzyly sie na półce - postanowilem sprzedac i kupic cos lepszego. Nie stac mnie bylo wymienic 300D na 20D, nie stac mnie bylo wymienic wszystkie szkla na 24-70L, rozsadną alternatywą wydal mi sie D70 z KIT-em 18-17 oraz 50mm f/1.8 i lampką SB-800 oczywiscie, za jakis czas dokupie 85mm f/1.8.
    Moj 300D niezbyt dobrze radzil sobie na pokazach mody i tego typu imprezkach, a tydzien temu pobawilem sie w warunkach "bojowych" D70 i bylo znacznie lepiej. Ponadto za miesiac konczyla sie gwarancja na body, wiec i cena bylaby nizsza. Poza tym po Nowym Roku ceny 300D polecą w dol na łeb - zreszta juz zaczely spadac... i byloby krucho dobrze sprzedac. Chęc poznania nowego systemu kusila od dawna, zwlaszcza jesli chodzi o nikonowski pomiar swiatła...
    No i aparaty, obiektywy to tylko zabawki lub narzedzia pracy - nie nalezy do nich podchodzic smiertelnie powaznie, w gruncie rzeczy liczy sie hobby, osiagniecie satysfakcji, zadowolenia, przyjemnosc nauki - poczułem zew natury do zmian :-)
    Pozdr - JaW
    Moja galeria Fotojaw
    Moje zdjęcia na plfoto
    Kiedyś miałem: 300D, Canon 28-135 IS, Canon 100mm Macro USM, Canon 50mm f/1.8, 550EX

  7. #7
    Początki nałogu Awatar krwisty
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    W-wa/Rz-ów
    Posty
    372

    Domyślnie

    To ja tak spytam moze OffTopicznie czy masz juz kupca na to co w stopce? jestem z Rzeszowa i moze bym sie pokusil o 50mm 1.8 o ile masz jeszcze do sprzedania (w miare przyzwoitej cenie)..
    Pozdrawiam
    Martin Gorczakowski

  8. #8
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krwisty
    czy masz juz kupca na to co w stopce?
    Caly moj sprzet poszedl w rozliczeniu za nowy... Ale moge Ci dac w prezencie wężyk spustowy do 300D :-) Pisz na priv jakby co.
    Pozdr - JaW
    Moja galeria Fotojaw
    Moje zdjęcia na plfoto
    Kiedyś miałem: 300D, Canon 28-135 IS, Canon 100mm Macro USM, Canon 50mm f/1.8, 550EX

  9. #9
    Początki nałogu Awatar krwisty
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    W-wa/Rz-ów
    Posty
    372

    Domyślnie

    heh, wzialbym z checia - dzieki za propozycje , tylko ze niestety mam D60, a tam jest inny wtyk (felerny N3).. ale dzieki za dobre checi
    Martin Gorczakowski

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar Arkan
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 401

    Domyślnie

    No cóż, taki lajf. Ale jak to mówią "W każdym pożegnaniu jest odrobina powitania", więc pewnie gdzieś w sieci będziemy się spotykać .

    Arkan

    P.S.
    To i opis sprzętu na stronce bedziesz musiał updatować
    Pentax K-5 II, Leica M9

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •