O wlasnie... Wywalic to kolko i zrobic jak w D200/jedynkach. Do tego pamiec ustawien jak w nikonie... Hmmm... Gdyby on jeszcze mial FF to bym sie chyba przesiadl![]()
O wlasnie... Wywalic to kolko i zrobic jak w D200/jedynkach. Do tego pamiec ustawien jak w nikonie... Hmmm... Gdyby on jeszcze mial FF to bym sie chyba przesiadl![]()
...
Muflonowy sposob tez jest swietny. Choc mimo wszystko z mojej praktyki az tak skomplikowanych konfiguracji malo komu potrzeba, a "pojedyncze" warunki tego typu mozna zaimplementowac paroma prostymi funkcjami w menu bez implementowania tam jakiegos jezyka skryptowego.
Plus czerwone logo
Hmm... Nie ma jakiegos adresu gdzie takie sugestie mozna wyslac?
...
... i wypuści nowy model.... zliftowany 30D
...coś tam + ATS 80 HD
No ale zdaje sie Canon tego nie czyta....
Wiesz... Ale mi tak naprawde do szczescia nie trzeba wiecej jak przyblokowanie czasu w Av z lampa aby nie spadal ponizej 1/60. A z autoiso to juz wogole raj. Z tymi dwoma rzeczami po wprowadzeniu ustawien moge spokojnie zalac przyciski klejem (poza migawka i podgladowym oczywiscie) i zrobic puszke (prawie) wodoszczelna
![]()
...
no to proponuję by w przyszłych modelach Canon umieszczał kółko z napisem Muflon i wtedy niepotrzebne jakieś TAv, Av itp. itd.A póki co, opanowałem 1D tak, że potrafię poniżej sekundy zmienić na raz: ISO, Av<->Tv i korekcję ekspozycji![]()
...coś tam + ATS 80 HD
Andee, czyżbyś został adwokatem Pentaxa? :-P
Dla mnie to porażka - miał być ósmy cud świata, poważny gracz, cudo techniki zmieniające obraz rynku, a to coś to takie D40 w lepszej obudowie
Szumy, ilość rejestrowanych detali, WB, jakość JPEG, rozpiętość tonalna matrycy - niestety wygląda jak gówien..o opakowane w sympatyczną puszkę.