Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Lotnisko Okęcie i Ursynów

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar popmart
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    50
    Posty
    1 721

    Domyślnie Lotnisko Okęcie i Ursynów

    Temat dla spoterów .... przez 3 następne tygodnie będzie remontowane główne podejście na okęciu i samoloty lądują od strony ursynowa ... podobno śmigaja tuż nad glową ludziom na osiedlu ....

    czy ktoś wie io może się pokusić o podanie dobrego miejsca na sptting np "górka ursynowska" przy wjeździe na ursynów od Puławskiej ? lub inne ?

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Krzychu
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Ambush Country
    Wiek
    48
    Posty
    3 611

    Domyślnie

    Nie główne podejście tylko pas 15-33...
    Pozdrowienia,
    KZ
    KZ Aviation Photography

  3. #3
    Początki nałogu Awatar crater
    Dołączył
    Aug 2006
    Wiek
    39
    Posty
    399

    Domyślnie

    pfff
    mieszkam na kazuy (wysokosc metra natolin). w ciagu dnia mam przelatujace samoloty nad budynkiem co 4 min.Cholea mnie bieze ale widok z budynku mam idealny (8 pietro) 200 metrow od mojego bloku jest gorka, Kazurowka.Tam tez jest idealny widok

  4. #4
    Uzależniony Awatar Peri Noid
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    604

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popmart Zobacz posta
    Temat dla spoterów .... przez 3 następne tygodnie będzie remontowane główne podejście na okęciu i samoloty lądują od strony ursynowa ... podobno śmigaja tuż nad glową ludziom na osiedlu ....
    Owszem, od początku tygodnia. Fajne widoki, zwłaszcza jak trochę powieje i jeszcze robią ostatnie poprawki kursu nad blokami.
    Praktica MTL 5B, RevueFlex 5005, PSix, EOS 30D+opcjonalna matówka z klinem, worek szkiełek, jakaś lampa i statyw :-)

  5. #5
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crater Zobacz posta
    pfff
    mieszkam na kazuy (wysokosc metra natolin). w ciagu dnia mam przelatujace samoloty nad budynkiem co 4 min.Cholea mnie bieze ale widok z budynku mam idealny (8 pietro) 200 metrow od mojego bloku jest gorka, Kazurowka.Tam tez jest idealny widok
    Mnie tez ku**** bierze, mieszkam na imielinie i sa troche nizej niz u Ciebie i jeszcze bardziej je slychac...ale i tak, nad nami beda latac do 24 wrzesnia, a gdzies indziej ludziom lataja przez prawie caly rok.

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    54
    Posty
    2 320

    Domyślnie

    A mnie nic nie bierze, tylko zdjęcia robię tych samolotów
    Niestety ostatnio mam czas dopiero pod wieczór a wtedy już światło jest słabsze...

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    no wieczorem tez mozna (chyba fajnie) samolocik cyknac ;-) u mnie lataja naszczescie/niestety wyzej :-(

  8. #8
    obey
    Guest

    Domyślnie

    To jest konsekwencja! kupić mieszkanie koło lotniska i narzekać, że samoloty latają.

  9. #9
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez obey Zobacz posta
    To jest konsekwencja! kupić mieszkanie koło lotniska i narzekać, że samoloty latają.
    mieszkam tutaj ponad rok i dopiero teraz samoloty lataja czesciej niz raz na pare godzin, wczesniej mi to nigdy nie przeszkadzalo, jak przelecial, to byla ot, ciekawostka...

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar popmart
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    50
    Posty
    1 721

    Domyślnie

    hejo mam jeszcze jedno pytanie ? tzn samoloty przyziemiają w stronę Puławska/Centrum ? (stacja ursynów)

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •