Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Gdzie sklep z plecakami w Łodzi

  1. #1
    radp
    Guest

    Domyślnie Gdzie sklep z plecakami w Łodzi

    Jak w temacie, czyli czy jest w Łodzi jakis sklep z duzym wyborem plecakow fotograficznych? Szczegolnie chodzi mi o Lowepro. Podoba mi sie kilka produktow tej firmy (np SlingShot 100 AW), ale zanim sie zdecyduje chcialbym zobaczyc na zywo, otworzyc, przypasować do sprzetu, sprawdzic czy wygodny. Ciezko takie rzeczy stwierdzic na obrazkach w internecie.
    Jezeli ktos ma informacje, to bede wdzieczny

  2. #2
    Początki nałogu Awatar p_lar
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Łódź
    Posty
    287

    Domyślnie

    Fotojokery i Fotokonsorcjum w Galerii, ale dużego wyboru nie mają za to ceny mają spore.
    Zdaje się że slingshota i orion trekkera u nich oglądałem.
    Ewentualnie spróbuj u gościa o nicku Kubisek z allegro. Ma sklep w ABC na Zgierskiej za statoil, z tym że on ma plecaki Tamrac, ale całkiem niezły wybór jak na tak mały sklepik. Jest jeszcze Drewnowska 77 i Fotozoom, też hadlują na allegro ale jakoś do nich nie potrafiłem trafić
    Can-on, can-off... 50D+17-55IS+EF70-300IS

  3. #3

    Domyślnie

    żeby nie robić zamieszania i nowego tematu, z mojej mieściny wybieram się do Szczecina. Gdzie mogę pomacać plecaki. Będę w sobotę, przede wszystkim na Ku Słońcu.
    | http://www.wizjer.net | dobre chęci i żadne umiejętności | body xxD na końcu i kilka szkieł USM IS coś tam w plecaku a ostatnio częściej w torbie | lampę ze statywem, filtry też mam, bo pisali, że tak trzeba |

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •