Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: 20D raty

  1. #11
    Dopiero zaczyna Awatar mort_subite
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    51
    Posty
    45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sali128 Zobacz posta
    Kalkulowałem to i to jest tak...Jak dają na raty 0% to aparat jest jakieś 200zł droższy niż w innym sklepie bez rat 0%.Wychodzi na to samo czy brać kredyt czy raty...:-?
    A dziwi Cię to? Przecież bank, który kredytuje te "raty 0%" musi na czymś zarobić. I zarabia - dostaje odpowiednią prowizję od sklepu. Na którą to prowizję składają się klienci, gdyż kupują towar nieco drożej - akurat tyle, żeby bank swoje zarobił a sklep do interesu nie dołożył (w porównaniu z takim, który sprzedaje taniej, ale bez owych magicznych rat). Chcesz, czy nie chcesz, drogi nabywco - zawsze jesteś trochę golony ;-) Taka zresztą nasza rola w tym całym przedstawieniu. Za wszystko trzeba płacić. Taki lajf, jak mawia młodzież ;-)

  2. #12
    Bywalec Awatar sali128
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Trójmiasto
    Wiek
    32
    Posty
    195

    Domyślnie

    Nie,mnie to nie dziwi.Ale chciałem powiedzieć tym,co może nie wiedzą o tym.

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar gwozdzt
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    51
    Posty
    5 780

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sali128 Zobacz posta
    Nie,mnie to nie dziwi.Ale chciałem powiedzieć tym,co może nie wiedzą o tym.
    W takim razie tym co nie wiedzą mozemy jeszcze powiedzieć, że często pojawia się jeszcze trzecia opcja, a mianowicie:
    cena jest OK, raty są 0% a jak przyjdzie co do czego i zaczynamy omawiać szczegóły, to pojawia się "magiczne" ubezpieczenie kredytu, dziwnym trafem kosztujące ok. 20% kredytowanej kwoty??:
    W tym przypadku bank bierze swoje od ubezpieczalni, a klient znowu zapłaci tyle samo??:
    Pozdrowienia, Tomek
    Kilka moich zdjęć... i sprzęt

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •