Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: SwiMP3 - pytanie z innej beczki

  1. #1
    Bywalec Awatar fotoglaf
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    niedaleko Warszawy
    Posty
    120

    Domyślnie SwiMP3 - pytanie z innej beczki

    Pomocy - wiem, że sporo ludziów z CB kupuje zagranicą - m.in. na ebay.com
    No i mam problem - chcę kupić http://cgi.ebay.pl/Finis-SWiMP3-Play...QQcmdZViewItem ale za chiny nie wiem jak się do tego zabrać - bardzo proszę - poprowadźcie laika...
    Nie mam nawet konta na ebay ale to akurat dam radę zrobić sam - mam zamiar płacić przelewem - i tyle na tą chwilę wiem.

    No chyba, że macie jakiś namiar na polski sklep z tym grajkiem - to by bylo zaje...fajnie

    A tak swoja drogą - czy na polskim ebayu nie ma żadnego kontaktu, telefonu itp... do tej szacownej instytucji
    Ostatnio edytowane przez fotoglaf ; 04-09-2006 o 12:20
    5dmkII.BG-E6.24-70 f/2.8L.Extreme 8GB.
    350D.BG-E3.430EX.18-55.50f/1.8.TAMRON 28-75.SIGMA 70-300 APO DG.kilka inych gratów.

  2. #2
    Początki nałogu Awatar swiderski
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Gorzów/ Szczecin
    Wiek
    37
    Posty
    338

    Domyślnie

    Tzn w czym jest problem? Zakładasz konto na polskim ebayu, kupujesz tak samo jak np. na allegro (konta z polskiego ebaya są "respektowane" również na zagranicznych serwerach). Dogadujesz się z człowiekiem co do sposobu wysyłki. W Twoim przypadku jest to przelew - zlecasz w banku przelew międzynarodowy, za który płacisz 500% wartości . Potem pozostaje już tylo czekanie na ocloną przesyłkę, za którą płacisz pewnie ok 20$.
    Pozostaje jeszce system PayPal, ale to już ktoś inny musi się wypowiedzieć.
    350D z gripem + kit + 28-105 USM + 380EX

  3. #3
    Bywalec Awatar fotoglaf
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    niedaleko Warszawy
    Posty
    120

    Domyślnie

    A może ktoś z Was - forumowiczów lub Waszych znajomych jeździ jakoś w miarę regularnie po towar do usa ? Można by się było dogadać i poprosić o przysługę - kupienie tego gadżetu
    5dmkII.BG-E6.24-70 f/2.8L.Extreme 8GB.
    350D.BG-E3.430EX.18-55.50f/1.8.TAMRON 28-75.SIGMA 70-300 APO DG.kilka inych gratów.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •