Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 81

Wątek: Nowy G7

  1. #21
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz1972 Zobacz posta
    Chyba że Canon chce wypuścic jeszcze nastepcę PRO1 ,który oprócz funkcji G7 bedzie miał właśnie raw .
    Chyba że canon chce coś wypuścić jeszcze w segmencie entry level z wymiennymi obiektywami (niekoniecznie dslr) i nie chcą sobie tego zblokować zbyt wypasionym G7.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar Mac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Gdańsk/Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    2 063

    Domyślnie

    G7 znjadzie swoją grupę odbiorców, to dobry aparat a RAWy? Który amator ich używa?? Ciekaw jestem kiedy pojawi się następca 30D/5D?? Widać walka trwa.
    EOS 5D/BG-E4, EOS-300V, EF 16-35/2.8L | EF 24-105/4L IS | EF 70-200/2.8L| EF 100-400/4.5-5.6L IS | EF 15/2.8 Fisheye | EF 35/1.4L | EF 135/2L| EF 100/2.8L IS Macro | EF MP-E 65/2.8 Macro | Lensbaby Composer | 580 EX II | MR-14EX | PowerShot SX1 IS, Gitzo 1540, 682B
    Onanizm sprzętowy NIE, dobra jakość TAK.

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Ten widok mnie powalił na kolana
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  4. #24
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    54
    Posty
    2 320

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cezner Zobacz posta
    Też mi się wydaje, że to za drogo. No ale poczekajmy na testy. Moze szum bedzie jak w 350D ;-)
    Raczej trochę mała matryca na to.
    Tutaj popatrzyłbym na szum i ostrość jednocześnie. Co Ci po tym, że szum zniwelują zmniejszając znacznie ostrość...

  5. #25
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KMV10 Zobacz posta
    Tutaj popatrzyłbym na szum i ostrość jednocześnie. Co Ci po tym, że szum zniwelują zmniejszając znacznie ostrość...
    No ale z takimi ocenami to raczej trzeba poczekać na jakieś sample. Bo to, że tak się dzieje u innych (przez grzeczność nie wspomnę u kogo) to nie znaczy że tu też tak musi być:-).
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #26
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    54
    Posty
    2 320

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    No ale z takimi ocenami to raczej trzeba poczekać na jakieś sample. Bo to, że tak się dzieje u innych (przez grzeczność nie wspomnę u kogo) to nie znaczy że tu też tak musi być:-).
    To nie ocena - to antycypowanie
    A jak tak nie będzie to się - pozytywnie - zdziwię, gdyż byłby to ewenement.

  7. #27
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KMV10 Zobacz posta
    To nie ocena - to antycypowanie
    A jak tak nie będzie to się - pozytywnie - zdziwię, gdyż byłby to ewenement.
    Wiesz te sample będą o tyle ważne, że będzie po nich widać co canon potrafi wycisnąć z tak małej matrycy tym swoim cudownym DIGIC III.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #28
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    73

    Domyślnie

    Jak tak się patrzę, to ciekawe czy nadal będzie problem z wizjerem czyli wchodzenie obiektywu w wizjer ;-). I czy lampa bedzie zasłaniana przez obiektyw.
    Co do szumów to oczywiście cudów nie należy się spodziewać. Natomiast to czego powinniśmy się spodziewać to dobrych, ostrych zdjęć.

  9. #29
    Początki nałogu Awatar czeczot
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    3miasto
    Posty
    325

    Domyślnie

    10mpx z tak małej matrycy? DIGIC III na pewno będzie dobry jak mają z tego wychodzić zdjęcia z ISO1600. Pewnie żeby nie straszyć ludzi zdjęciami szumów bez obróbki wywalili RAW :-)

  10. #30
    Początki nałogu Awatar AdrianP
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Leszno
    Posty
    462

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cezner Zobacz posta
    Jak tak się patrzę, to ciekawe czy nadal będzie problem z wizjerem czyli wchodzenie obiektywu w wizjer ;-). I czy lampa bedzie zasłaniana przez obiektyw.
    Co do szumów to oczywiście cudów nie należy się spodziewać. Natomiast to czego powinniśmy się spodziewać to dobrych, ostrych zdjęć.
    obiektyw nie będzie wchodzić w wizjer.

    nabazgrane bez zachowania kątów

    Canon EOS 20D/bg-e2/Nikon DK-21M, Tamron 28-75/2.8, Canon EF 50/1.8, Canon EF 70-200/4 L, Canon EF-S 18-55 f/3.5-5.6, Canon Speedlite 430EX, Sandisk Extreme III 2gb and 1gb, Kenko Teleplus 300 Pro DG 1.4x

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •