Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 121

Wątek: adrisim - UWAGA!!!!!!

  1. #11
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Trudnopowiedzieć, Poland
    Wiek
    50
    Posty
    292

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kubaman
    jeśli to faktycznie prawda, to chyba najłatwiej będzie zgłosić sprawę w Gazecie Olsztyńskiej - na spokojnie, rzeczowo i z dowodami (lub choćby jakimś rodzajem uwierzytelnienia). Na pewno dojdzie do dyskusji u niego w pracy, i myślę, że jeśli faktycznie chce cię naciąć, to średnio mu wyjdzie taka operacja, gdyby miał stracić pracę lub szacunek w pracy.

    pozwodzenia

    Powiadomilem go ze to zrobie.... zignorowal mnie...dalem mu tydzien na wyjasnienie i do konca czyli do wczoraj klamal ze wysle obiektyw....dzisiaj przyznal sie ze go nie ma.... nawet nie chcial podac numerow seryjnych.... wiec porozmawialem w GOlsztynskiej, a oni powiedzieli ze mieli juz takie sygnaly, a teraz maja dowod...pokazalem im caly material ...
    wiec teraz juz nie mam innego wyjscia tylko starac sie odzyskac kase...
    Jakies 9 kg fotosprzętu i sporo chęci
    Take nothing but pictures, leave nothing but footprints

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar McKane
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    45
    Posty
    2 015

    Domyślnie

    Doniesienie na policje skladasz u siebie. Pamietaj tylko zeby zabrac wszystkie dowody: potwierdzenie przelewu, maile, wydruk z oferta sprzedawcy, cokolwiek tam masz nawet billingi z telefonow. Reszte napisal TomaszQ.
    http://www.bykom-stop.avx.pl/

    Najnowsze fotografie cegiel znajdziesz w mojej galerii http://canon-board.info//showthread.php?t=11296

  3. #13
    Bywalec Awatar TomaszQ
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Polska
    Posty
    127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tdf
    wiec porozmawialem w GOlsztynskiej, a oni powiedzieli ze mieli juz takie sygnaly, a teraz maja dowod...pokazalem im caly material ...
    IMO to błąd.
    Taki desperat jak znam życie nie ma nic materialnego, czym mógłby się zająć komornik. Pozbawienie go pracy zamknie drogę do zajęcia wynagrodzenia, a nie sądzę by dostał odsiadkę. Sądy w takich wypadkach często zawieszają wykonanie kary pozbawienia wolności więc pracować mógłby.
    Czyli za Twoje 2400 możesz dostać od komornika postanowienie .... w skrócie o nieściągalności.

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    Panowie prosze o wstrzymanie sie z komentarzami na temat adrisim do czasu do poki sie on nie ustosunkuje do tego watku, Ja wyslalem od siebie PM i @ do niego i teraz czekam az on sie do tego ustosunkuje, mysle ze brak reakcj bedzie skutkowal banem

    prosze sie ograniczyc do udzielania rad tdf tak zeby mo pomoc - bez komentowania.

    jednoczesnie od siebie dodam ze tdf postopiles wlasciwie wbrew zasadom "bezpiecznych zakupow" w sieci
    adrisim zrejestrowal sie miesiac temu i od tamtej pory nie byl na forum ani razu! napisal jedne post - "[sprzedam] Nowy 350d Kit!!!" ktory wlasnie profilaktycznie usunolem - do czasu wyjasnienia sprawy

    nie powinienes z takimi niesprawdzonymi sprzedawcami handlowac, no ale stalo sie, moim zdaniem masz jedno wyjscie, wyjscie z domu na policje (zabierz wszytkie kwity i dowody)

  5. #15
    Bywalec
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    nml
    Wiek
    44
    Posty
    107

    Domyślnie

    ... tylko ,że w Gazecie Olsztyńskiej nie pracuje żaden Adrian.Pytałem naczelnego

  6. #16
    Zablokowany Awatar mmsza
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    514

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jac
    Panowie prosze o wstrzymanie sie z komentarzami na temat adrisim do czasu do poki sie on nie ustosunkuje do tego watku,
    Jac, czytałeś to co napisałeś? ;-)

  7. #17
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Trudnopowiedzieć, Poland
    Wiek
    50
    Posty
    292

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kedar6890
    ... tylko ,że w Gazecie Olsztyńskiej nie pracuje żaden Adrian.Pytałem naczelnego
    Juz nie..... od dzisiaj...... po tym jak okazalao sie ze "ponoc" innych tez nacial na fotoreportera Gazety Olsztynskiej..... sam Pan Adrian wyslal mi smsa przed chwila ze stracil prace i zlamalem mu zycie i idzie do sadu ze niby przeze mnie...tylko dowiedzialem sie ze nacial jeszcze na tym aparacie 350d, ktory oglosil na CB.... wyslal aparat z duzym opoznieniem ale bez CF 1 MB jaki mial byc w zestawie... i odmawia tej dziewczynie doslania karty...
    Dodatkowo ponoc wisi/wisial jakas kase kolega z pracy..w GO....
    Jakies 9 kg fotosprzętu i sporo chęci
    Take nothing but pictures, leave nothing but footprints

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    nie kasuj tego SMS-a!
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  9. #19
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Trudnopowiedzieć, Poland
    Wiek
    50
    Posty
    292

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolaj
    nie kasuj tego SMS-a!

    mam wszystkie jego smsy....a jest ich troche...z co raz to roznymi zapewnieniami ....
    Jakies 9 kg fotosprzętu i sporo chęci
    Take nothing but pictures, leave nothing but footprints

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmsza
    Jac, czytałeś to co napisałeś? ;-)
    no jasne - nic o nim nie napisalem - pisalem ogolnie co sie moim zdaniem powinno zrobic w takiej sytuacji i jak sie ustrzec takich sytuacji.

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •