Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Konkurs foto Canon'a

  1. #1
    Bywalec Awatar wizja
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    poznań
    Wiek
    47
    Posty
    116

    Domyślnie Konkurs foto Canon'a

    http://www.konkurs.canon.pl/

    a co tam ;D

    [ Dodano: 21-11-2004 ]
    i jak? daje ktoś tam swoje foty czy olewacie takie konkursy?

    [ Dodano: 21-11-2004 ]
    a najlepsze jest to:

    http://www.konkurs.canon.pl/pop_upam.php?zid=826

    konwertyta... Strzelecki.org / Margin.es
    "Wyobraźnia zawsze wyprzedza umiejętności. Dlatego sprzęt to zawsze za mało" ~duChemin

  2. #2

    Domyślnie

    wszelkie konkursy gdzie glosuja internauci to zenada. Byc moze wysle do galerii profesjonalistow, bo jak na razie nie widze tam nic co by zachwycalo. A ze ostatnio udalo mi sie konkurs wygrac to mnie tknelo ze jednak warto brac w nich udzial.

  3. #3
    Początki nałogu Awatar satriani
    Dołączył
    Aug 2004
    Wiek
    45
    Posty
    443

    Domyślnie

    dziwię się że niektórzy dają się na to nabrać, jeśli mnie pamięć nie myli to żeby zamieścić zdjęcie w canonie trzeba podać pesel, i spróbuj wpisać podrobiony, to nic innego jak zbieranie danych w formie elektronicznej z wyrażeniem twojej zgody na udostepnianie takich informacji, jak tylko zobaczyłem ten formularz to od razu podziekowałem

  4. #4
    Bywalec Awatar wizja
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    poznań
    Wiek
    47
    Posty
    116

    Domyślnie

    w zasadzie tak, ale w takim razie KAŻDY konkurs jest swoistym zbieraniem danych bo zawsze musisz podać dane osobowe etc..

    poza tym, czy to nie jest popadanie w paranoję? i co z tego, że Canon będzie miał mój pesel czy inne dane? Co, wyślą mi jakieś broszurki reklamowe? I? W obecnych czasach człowiek tak bardzo chce być anonimowy, że graniczy to ze swoistą paranoją, np. brak nazwisk na domofonach w blokach..

    Jak pomyślę w ilu miejscach zostawiłem swoje dane... (vide urzędy, uczelnie, listy, banki, etc).. A Ty?
    konwertyta... Strzelecki.org / Margin.es
    "Wyobraźnia zawsze wyprzedza umiejętności. Dlatego sprzęt to zawsze za mało" ~duChemin

  5. #5
    Początki nałogu Awatar satriani
    Dołączył
    Aug 2004
    Wiek
    45
    Posty
    443

    Domyślnie

    a co myślisz że te dane to im są do czegoś potrzebne? A od kogo dostajesz kolorowe gazetki zaadresowane do ciebie? od firm które te dane kupiły np. od canona (może przesadzam jeśli chodzi o canona, ale po to włłaśnie się zbiera i pyta o przetwarzanie danych w celach marketingowych)

  6. #6
    Bywalec Awatar wizja
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    poznań
    Wiek
    47
    Posty
    116

    Domyślnie

    to powiem jeszcze raz: nie przejmuję się tym i tyle 8)
    konwertyta... Strzelecki.org / Margin.es
    "Wyobraźnia zawsze wyprzedza umiejętności. Dlatego sprzęt to zawsze za mało" ~duChemin

  7. #7
    Administrator Awatar hazan
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Wiedze ze macie troche paranoiczne podejscie do konkursu - zamiast odkrywać spisek lepiej zrobcie foty i wyslijscie - co do tego ze internauci beda glosowac to dobrze - zawsze jest tak ze to wiekszosc generuje opinie - chyba ze boicie sie krytyki / przegranej (ja nie startuje bo nie umiem robic profesjonalnych zdjec i nie mam na to czasu)

    Tak wiec powodzenia - milo by było gdyby ktos z naszego forum zawalczył o nagrodę ? (może by wypromował nasze forum ?)

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hazan
    zawsze jest tak ze to wiekszosc generuje opinie
    ale kulture i kryteria estetyczne zawsze wyznacza mniejszość zwana elitą (przynajmniej tak było za dobrych przedrewolucyjnych czasów )
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  9. #9
    Administrator Awatar hazan
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz Golinski
    Cytat Zamieszczone przez hazan
    zawsze jest tak ze to wiekszosc generuje opinie
    ale kulture i kryteria estetyczne zawsze wyznacza mniejszość zwana elitą (przynajmniej tak było za dobrych przedrewolucyjnych czasów )
    Taaa my ellita a reszta amatorzy tak ?? - ja nie rozumiem o co dokladnie chodzi ale jesli jest konkurs foto to mam nadziej ze wygra fajna orginalna fotka (no jesli ktos zrobi za ambitna to znaczy ze jego sztuka jest niezrozumiala dla ludzi i tyle).

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Tego nie pisałem. Chodzi mi tylko o to, że w głosowaniu niekoniecznie wygra dobra fotka ("fajna oryginalna") a czasem tylko popularna i łatwa (vide: łomografia ). Poprzez głosowanie można wybrać zwycięzcę big bradera a nie świetne zdjęcie (widać to na plfoto itp. serwisach).

    A dobra sztuka nie powinna być zrozumiała dla ogółu, inaczej byłaby trywialna.

    Dla jasności dodam, że nie mówie nic o moich, ani o niczyich fotkach
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •