Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Wątek: Zawód (foto)reporter?

  1. #1
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2004
    Miasto
    Łódź
    Posty
    74

    Domyślnie Zawód (foto)reporter?

    Mam do Was pytanie jakie warunki trzeba spełniać aby pracować jako fotoreporter lub fotoedytor dla jakiejś takiej np GW..gazety wyborczej?
    Czy Waszym zdaniem jest szansa aby dostać taką pracę?
    Canon 40D plus dwa szkła ale nie warto wspominać...
    www.Coolture.com.pl Najlepszy serwis branży HVACR, najświeższe informacje, najtańsze zakupy. Zapraszamy.

  2. #2
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2004
    Miasto
    Lublin
    Wiek
    58
    Posty
    65

    Domyślnie

    trzeba robic dobre ( ) zdjecia, byc 24 h pod telefonem , miec samochod , nie miec rodziny , miec znajomosci , oczywiscie miec swoj sprzet , nie miec wakacji , dostawac 5zł za zdjecie , itd .
    zycze szczescia
    p.s.
    najlatwiej zostac znanym fotografem jak sie ma tatusia co handluje ropa ,gazem idp.
    Pozdrawiam,
    Krzysiek
    EOS 1,5 GTD + EF 10-780/1,2 L+ SPIDLAJT 747 EX

  3. #3
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    tomky, zapomnij...

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    tu i tam...
    Posty
    413

    Domyślnie

    oczywiście że jest szansa...

    mam dwóch kumpli którzy pracowali jako fotoreporterzy dla GW.
    pierwszy z nich dostał sie tam dzięki znajomości redaktora naczelnego ( a jak by inaczej) , pracował także w PAPie.
    drugi nie wiem jak sie dostał, jutro sie dowiem. wiem tylko tyle że wstydzi sie mówić ze tam pracował...

    w każdym bądź razie obaj teraz zasilają szeregi polskich robotników w UK. jeden gary myje drugi wózkiem widłowym sie wozi...
    5DmkII, Canon 24-70 f/2.8, Canon 85 f/1.8, Canon 70-200 f/4, 430 EX
    :: Banki Zdjęć - sprzedaż zdjęć w agencjach microstock
    :: Motywy wordpress

  5. #5
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Myślenice
    Posty
    86

    Domyślnie

    u mnie w miescie jest kolo ktory pracuje chyba dla krakowskiej albo dziennika polskiego(sam nie wiem) lata ma juz swoje, troche dobrych zdjec w zyciu wczesniej zrobil artykulow napisal(glownie rajdy) i to co mnie rozwala ale gosc robi zdjecia pro1.

  6. #6
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2004
    Miasto
    Łódź
    Posty
    74

    Domyślnie

    No tak gudzowaty to sie nie nazywam tatuś w mediach też nie robi....kiedyś napisałem do redaktorów poczytnych pism z podobnym pytaniem jakie tu zadałem no i oczywiście zgadnijcie ...oczywiście jak kamień w wodę ..sorrki kamień obraziłem on choć plusk daje...Pozdrawiam...
    Canon 40D plus dwa szkła ale nie warto wspominać...
    www.Coolture.com.pl Najlepszy serwis branży HVACR, najświeższe informacje, najtańsze zakupy. Zapraszamy.

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomky
    No tak gudzowaty to sie nie nazywam tatuś w mediach też nie robi....
    Wiesz, odnośnie Gudzowatego, też mi się tak kiedyś (głupio) wydawało... Ale przeczytałem dobry komentarz na prf:

    Znajdziesz wielu ludzi, którzy zafundują Ci kilka sztuk 1Ds, obiektywy, wyprawy do Afryki, _spore_ kieszonkowe itp. Tylko taki drobny szczegół: zagwarantuj, że wygrasz WPF.

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar Pszczola
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    53
    Posty
    1 760

    Domyślnie

    Z ust mi to wyjales. Wygranie WPF uzanc mozemy za spelnienie warunkow, dzieki ktorym niemal dowolna redakcja zatrudni fotografa (z laurami WPF).
    EOS 300v + BP, EOS 350d, EFs 18-55 3.5-5.6 II, EF 28-90 4-5.6 II, EF 75-300 4-5.6 III, EF 50mm 1.8 II, EF 85mm 1.8, Auto Revuenon 135 2.8, Pentacon 200 4, 430EX + rożny osprzęt; FED 5B; LOMO LK-A; Lubitel 166B; Minolta AF Big-Finder; Umax AstraCam 1000

  9. #9
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Pruszków
    Wiek
    35
    Posty
    50

    Domyślnie

    PO tym co powiedieliście zastanawiaja mnie 2 rzeczy.
    To kto chce pracować w gazetach przy takich zarobkach, bo przeciez te zdjecia ktoś robi???
    I Jakie warunki te osoby spełniły?!

    Pozdrawiam Kuba

  10. #10
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2004
    Miasto
    Łódź
    Posty
    74

    Domyślnie

    muflon
    Wiesz, odnośnie Gudzowatego, też mi się tak kiedyś (głupio) wydawało... Ale przeczytałem dobry komentarz na prf:

    Znajdziesz wielu ludzi, którzy zafundują Ci kilka sztuk 1Ds, obiektywy, wyprawy do Afryki, _spore_ kieszonkowe itp. Tylko taki drobny szczegół: zagwarantuj, że wygrasz WPF.
    Osobiście nie mam nic do Panów Gudzowatych i pewnie junior ma talent jak sami stwirdziliście WPF nie leży na ulicy....Chciałem tylko odnieść się do postuChrismela,
    Canon 40D plus dwa szkła ale nie warto wspominać...
    www.Coolture.com.pl Najlepszy serwis branży HVACR, najświeższe informacje, najtańsze zakupy. Zapraszamy.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •