Strona 74 z 84 PierwszyPierwszy ... 24647273747576 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 837

Wątek: Error 99 (err99)

  1. #731
    Pełne uzależnienie Awatar gadget_zary
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Żary/Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    1 046

    Domyślnie

    Jak dla mnie ślij na żytnia, naprawa jakieś 600-800 zł

    Wrocław chyba tylko Europaserwis. Ceny ci nie podam bo serwis tak jak Żytnia najpierw robią darmową ekspertyze co podlega wymianie

  2. #732
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Migawka.
    Najlepiej wysłać na Zytnią. Może nie będzie najtaniej, ale za to z gwarancją że naprawią w cywilizowanym terminie.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  3. #733

    Domyślnie

    Chwila chwila, 600-800 zl za migawke w 450d? Za sama migawke?:O

  4. #734
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Sama migawka kosztuje na ebayu ok 40 - 50$. Możesz ją sobie zamówić i poszukac serwisu, który ją wymieni. Możesz też spróbować na Czapskich w Krakowie: http://fotoserwis.krakow.pl/naprawy_...i.html#migawka
    Powinno być trochę taniej, serwis z tradycjami ze zdecydowaną przewagą pozytywnych opinii. Niestety nie autoryzowany, więc nie ma gwarancji że migawkę sciągnął na poczekaniu.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  5. #735

    Domyślnie

    Potwornie drogo. Naprawa migawki 400 zl, wymiana 400-1000? 400 zl a okaze sie ze wystarczylo dmuchnac sprezonym powietrzem? Nie wiem co o tym myslec ale wydaje mi sie ze skoro nowa migawka kosztuje okolo 150 zl, a oni za wymiane kasuja 4 razy wiecej, to jest to nabijanie ludzi w butelke.

  6. #736
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d.lisek Zobacz posta
    skoro nowa migawka kosztuje okolo 150 zl, a oni za wymiane kasuja 4 razy wiecej, to jest to nabijanie ludzi w butelke.
    Kup sobie migawkę na ebaju i wymień samodzielnie.
    Na jutupie są dziesiątki filmików pt:"Jak rozebrać EOS450d". Obejrzyj sobie jeden z nich, zastanów się jakie potrzebujesz do tego narzędzia i wiedzę, dodaj czas jaki Ci to zajmie, pomnożony przez stawkę godzinową, razem z "zusem, krusem, nową limuzyna rządową". Jestem przekonany, że jeśli ktoś do Ciebie przyjdzie i zaproponuje, zebyś mu w legalny sposób naprawił aparat, krzykniesz znacznie więcej.
    Ostatnio edytowane przez dinderi ; 24-08-2011 o 10:17
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  7. #737

    Domyślnie

    Biorac pod uwage ze naprawa trwa moze z godzine wciaz uwazam ze to dosc drogo.

  8. #738
    Pełne uzależnienie Awatar gadget_zary
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Żary/Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    1 046

    Domyślnie

    d.lisek
    Serwis bedzie miał gdzieś twoje stwierdzenia czy to drogo czy nie. Jak nie masz na tyle umiejętności zeby zrobić to sam to pozostaje ci serwis i nie ma co plakać tylko trzeba zapłacić.
    Jakiś czas temu w serii xxD koszt naprawy = 600 zł. w serii 1d ok. 1000 zł.
    Nie wiem czy 450d podlega zapisowi o "deklarowanej wytrzymałości migawki", jeżeli tak to będzie wymieniona za free.

  9. #739
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d.lisek Zobacz posta
    Biorac pod uwage ze naprawa trwa moze z godzine wciaz uwazam ze to dosc drogo.
    200 PLN kosztów pracogodziny to stawka zupełnie normalna.
    Co oczywiście nie jest równoznaczne z tym, że przeciętny mieszkaniec kraju na Wisłą ją akceptuje/dostaje.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  10. #740

    Domyślnie

    Przeciez body nie jest na gwarancji wiec dlaczego mieliby zrobic mi za darmo?

Strona 74 z 84 PierwszyPierwszy ... 24647273747576 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •