Strona 11 z 84 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 837

Wątek: Error 99 (err99)

  1. #101
    Bywalec
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Deep Space 9
    Wiek
    46
    Posty
    185

    Domyślnie

    a może zabrudziły się styki w body i dla tego podpięcie innego szkła nic nie daje....


    z tego co pamiętam to przyczyną er99 był właśnie obiektyw
    Czysta pieńdziesiątka + siakieś szkiełka..... + LowePro Nova 1AW + Velbon DF50 + całkowity brak czasu + coś tam jeszcze

  2. #102
    Awatar teyo
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Bytów
    Wiek
    47
    Posty
    6

    Domyślnie

    Czysto teoretyczne pytanie: wyjmowałeś baterię?
    Miałem ten sam efekt. U mnie pomogło.

  3. #103
    Dopiero zaczyna Awatar Juicy
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    44

    Domyślnie

    wczoraj, ślub godz 17, rodzice podchodzą do pary młodej z życzeniami i co k.... Err 99, lampka od zapisu caly czas czerwona, czekalem z 10 sek nadal czerwona, wyłączyłem i włączyłem body znowu Err99, dopiero po wyjęciu baterii ok, i zdjęć z tego monetu nima, zawsze na ślubach coś w tym momnecie mi się wali jak nie error to koniec karty
    1D Mk II N, 50D, 24-70 2.8 L, L 17-40 L, 70-200 2.8 IS L, 50 1.4, 550EX, Manfrotto 055ProB+329L

  4. #104
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Juicy Zobacz posta
    wczoraj, ślub godz 17, rodzice podchodzą do pary młodej z życzeniami i co k.... Err 99, lampka od zapisu caly czas czerwona, czekalem z 10 sek nadal czerwona, wyłączyłem i włączyłem body znowu Err99, dopiero po wyjęciu baterii ok, i zdjęć z tego monetu nima, zawsze na ślubach coś w tym momnecie mi się wali jak nie error to koniec karty
    No ale to nie ma co utyskiwać tylko trzeba mieć rezerwowe body - niestety.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #105
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    No ale to nie ma co utyskiwać tylko trzeba mieć rezerwowe body - niestety.
    albo zmienic branze ;-)

  6. #106
    Dopiero zaczyna Awatar Juicy
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    No ale to nie ma co utyskiwać tylko trzeba mieć rezerwowe body - niestety.
    no dodatkowe body to napewno poczucie bezpieczeństwa ale akurat w tym przypadku zanim bym sięgnął po drugie body i podpiął szkło to tych zdjęć niestety i tak by nie było
    1D Mk II N, 50D, 24-70 2.8 L, L 17-40 L, 70-200 2.8 IS L, 50 1.4, 550EX, Manfrotto 055ProB+329L

  7. #107
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Juicy Zobacz posta
    no dodatkowe body to napewno poczucie bezpieczeństwa ale akurat w tym przypadku zanim bym sięgnął po drugie body i podpiął szkło to tych zdjęć niestety i tak by nie było
    Rezerwowe body + rezerwowy obiektyw, wlaczone i gotowe do akcji w torbie przy nogach = siegniecie to 2-3 sekundy.
    Przezorny zawsze zabezpieczony albo zmienia branze

  8. #108
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    Rezerwowe body + rezerwowy obiektyw, wlaczone i gotowe do akcji w torbie przy nogach = siegniecie to 2-3 sekundy.
    Przezorny zawsze zabezpieczony albo zmienia branze
    Zgadzam się w 100%. To są rzeczy których się nie da powtórzyć, a po za tym człowiek się nie stresuje tak bardzo. Zawsze zabieram dwa. Z tym że obydwa trzymam przy sobie (właściwie to na sobie).
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #109
    Coś już napisał Awatar kml
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    z księżyca
    Posty
    74

    Domyślnie

    U mnie wyjęcie baterii nie pomogło .A z tym drugim body to macie racje chyba będę musiał ze sobą moją 60ke wozić tym razem uratowała mi dupe a miałem 3 min drogi samochodem do studia ...
    Moja dziesiąteczka od dziś siedzi w serwisie w wawie ... jutro mam dzwonić i powiedza mi co i jak .
    dam znać \
    pozdro

  10. #110
    Coś już napisał Awatar kml
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    z księżyca
    Posty
    74

    Domyślnie

    Jejkuuu wymiana migawki i spustu 630zł !!! i do tego czekają teraz na części 2 tygodnie !!! czyli nie wiem czy za miesiąc odbiore aparat FAKA MADA !!

Strona 11 z 84 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •