Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Wątek: Ktoś chętny..

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar McKane
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    45
    Posty
    2 015

    Domyślnie

    Ta a jak Ci walnie 20 negow to potem bedziesz mial super konto
    http://www.bykom-stop.avx.pl/

    Najnowsze fotografie cegiel znajdziesz w mojej galerii http://canon-board.info//showthread.php?t=11296

  2. #22
    Uzależniony Awatar towersivy
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    WLKP-Krotoszyn
    Posty
    992

    Domyślnie

    Hmmm mysle ze ten szał na aukcjach to albo ostra naiwnosc kupujacych albo juz w momencie kupna wiedza ze sprzet jest lewy i ciesza paszcze ze zaoszczedza na czyims nieszczesciu..........

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar McKane
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    45
    Posty
    2 015

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez towersivy
    Hmmm mysle ze ten szał na aukcjach to albo ostra naiwnosc kupujacych albo juz w momencie kupna wiedza ze sprzet jest lewy i ciesza paszcze ze zaoszczedza na czyims nieszczesciu..........
    Ja ide o zaklad ze nie ma zadnego sprzetu. Lewy sprzet sprzedaje sie nieco tylko taniej niz maja super sprzedawcy zeby nie budzic podejrzenia. Poza tym skad zestaw 350D z gripem i 55-200 z tira ? Nie ma chyba takich megapakow chociaz nie bede sie przy tym upieral.
    http://www.bykom-stop.avx.pl/

    Najnowsze fotografie cegiel znajdziesz w mojej galerii http://canon-board.info//showthread.php?t=11296

  4. #24

    Domyślnie

    co do negow to nie sadze by zdazyl wystawic bo mysle ze allegro zareaguje w koncu
    z reszta chyba neg bylby jeden bo to jeden sprzedawca ... tylko wpisow duzo )) hehe ale za to jaka satysfakcja by byla )
    Ostatnio edytowane przez alx_80 ; 18-08-2006 o 21:34

  5. #25
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez towersivy
    Hmmm mysle ze ten szał na aukcjach to albo ostra naiwnosc kupujacych albo juz w momencie kupna wiedza ze sprzet jest lewy i ciesza paszcze ze zaoszczedza na czyims nieszczesciu..........
    Aż takich naiwnych to nie ma. Oni wszyscy pewnie myślą że towar jest kradziony i cieszą się że dlatego za 50% ceny. Ciekawe ilu z nich bierze pod uwagę że tego towaru wogóle może nie być a cały wałek będzie zrobiony na nich?

  6. #26

    Domyślnie

    w sumie jak jest tak to moze i dobrze ze kupuja ... z paserami tez trzeba walczyc..... tylko szkoda tych kilku naiwnych co mysla ze trafili okazje...

  7. #27
    radp
    Guest

    Domyślnie

    już sie rozeszły jak ciepłe bułeczki ;]

    zostaną już tylko zdziwione miny "szczęśliwych" nabywców

    swoją drogą to dziwne, taki oczywisty przekręt a ludzie sie na to łapią, ja tam nie wierze w takie okazje, przeciez jak by wystawic EOS 350d + KIT za cene 2000 PLN to tez by sie szybko rozeszly
    Ostatnio edytowane przez radp ; 18-08-2006 o 21:39

  8. #28
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    678

    Domyślnie

    tylko jak u niego cos kupisz to ma twoj dokladny adres, a po co podawac na tacy swoje dane teleadresowe jakiejs szajce zlodzeji ?

    niestety nie jestem w polsce ale na miejscu kogos z was poprostu zadzownilbym na 997 i poprosil o przekierowanie do jakiegos wydzialu przestepczosci internetowej, albo telefon do allegro:

    Adres do korespondencji:
    QXL Poland Sp. z o. o.
    ul. Marcelińska 90
    60-324 Poznań
    fax +48 61 8602801
    Ostatnio edytowane przez miszaqq ; 18-08-2006 o 21:45
    EOS x2, sloik x5, blyskotki x6

  9. #29
    Początki nałogu Awatar Oakhallow
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    43
    Posty
    258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez McKane
    Ja ide o zaklad ze nie ma zadnego sprzetu. Lewy sprzet sprzedaje sie nieco tylko taniej niz maja super sprzedawcy zeby nie budzic podejrzenia. Poza tym skad zestaw 350D z gripem i 55-200 z tira ? Nie ma chyba takich megapakow chociaz nie bede sie przy tym upieral.
    Sa takie megapaki.

    Oakhallow
    Skrytobójstwo bracie, to nie jest profesja, to nie jest zawód. To pasja, pochłaniający wir, gdzie nie możesz oddychać, walczysz z paraliżującym strachem, i uderzającą do głowy euforią, kiedy w środku wypełnionej po brzegi oberży wbijasz komuś w plecy nóż... Tak bracie, kocham ciepłą krew spływającą po ostrzu sztyletu. To o nas mówią, że jesteśmy dziećmi cienia...

  10. #30
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Pod telefonem 692 097439 oczywiście poczta głosowa, przed chwilą dzwoniłem, chciałem zapytać czy nie ma jeszcze jednej 350D bo chcę kupić . Cena 50% jest pewnie po to żeby kupujący od razu pomyśleli że towar jest kradziony i tylko tacy wzieli udział w aukcji. Dlatego teraz nie będzie odpowiedzi na różne pytania bo wszystko jasne i tylko trzeba zapłacić z góry i czekać na przesyłkę

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •