Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Wykonywanie odbitek na allegro - ktos z Was korzysta ?

  1. #11
    Uzależniony Awatar dentharg
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Tomaszów Maz/Łódź
    Posty
    867

    Domyślnie

    Ja robiłem u pamprofil. Można zarówno "kupić" usługę na Allegro lub bezpośrednio w labie pamprofil.pl. Jakość bardzo dobra i szybka obsługa.
    Postprocessing: AfterShot Pro + pluginy

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar McKane
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    45
    Posty
    2 015

    Domyślnie

    No no jest w czym przebierac Cos czuje ze zamowie w kilku naraz i porownam efekty
    http://www.bykom-stop.avx.pl/

    Najnowsze fotografie cegiel znajdziesz w mojej galerii http://canon-board.info//showthread.php?t=11296

  3. #13
    Uzależniony Awatar dentharg
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Tomaszów Maz/Łódź
    Posty
    867

    Domyślnie

    Dodam, że pamprofil ma 2 typy labów: z chemią kodaka i chemią agfy. Przy zamówieniu wybiera się z którego labu chce się korzystać. Papier metallic też oczywiście mają.
    Postprocessing: AfterShot Pro + pluginy

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar gwozdzt
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    51
    Posty
    5 780

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez McKane
    Potrzebuje wywolac ze 30 zdjec w formacie 20x30...
    Może nie do końca na temat, ale... zanim zamówisz te odbitki, to zwróć uwagę czy masz odpowiednio dużą skrzynkę pocztową, bo widziałem już śmiertelne groźby pod adresem listonosza, który przesyłkę z powiększeniami złożył na pół
    Pozdrowienia, Tomek
    Kilka moich zdjęć... i sprzęt

  5. #15
    Początki nałogu Awatar kane
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Tychy/Poland
    Wiek
    44
    Posty
    293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gwozdzt
    Może nie do końca na temat, ale... zanim zamówisz te odbitki, to zwróć uwagę czy masz odpowiednio dużą skrzynkę pocztową, bo widziałem już śmiertelne groźby pod adresem listonosza, który przesyłkę z powiększeniami złożył na pół

    o jak dobrze ze fotonet mam po drodze z roboty

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar McKane
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    45
    Posty
    2 015

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gwozdzt
    Może nie do końca na temat, ale... zanim zamówisz te odbitki, to zwróć uwagę czy masz odpowiednio dużą skrzynkę pocztową, bo widziałem już śmiertelne groźby pod adresem listonosza, który przesyłkę z powiększeniami złożył na pół
    Siet nie mam oczywiscie takiej skrzynki. Ale cos wymysle ... moze jakis dopisek na kopercie albo polecony. Dzieki za podpowiedz.
    http://www.bykom-stop.avx.pl/

    Najnowsze fotografie cegiel znajdziesz w mojej galerii http://canon-board.info//showthread.php?t=11296

  7. #17
    Początki nałogu Awatar Madroz
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Sosnowiec
    Wiek
    50
    Posty
    254

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gwozdzt
    Może nie do końca na temat, ale... zanim zamówisz te odbitki, to zwróć uwagę czy masz odpowiednio dużą skrzynkę pocztową, bo widziałem już śmiertelne groźby pod adresem listonosza, który przesyłkę z powiększeniami złożył na pół
    Fotonet duży format wysyła zrolowany w tubie a'la rolka po wykładzinie. Po za tym można odebrać w jednym z punktów foto w mieście, a tam napewno nie zegną.
    EOS 40D+Grip,EOS 300D+Grip, EFS 17-55IS F/2.8, EF 100-300 USM, EFS 18-55 USM, EF 50 II, TAMRON 28-75 F/2.8, 550 EX, DigiMateII plus 10GB. Dwie lampy studyjne + dwa softboxy.
    PLFOTO

  8. #18
    Bywalec Awatar fredi
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    43
    Posty
    153

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kami74
    Podłączę się. W tym labie w Tychach oferowane są zdjęcia na papierze "metalicznym" . Co to jest za jedno ? Czy mógłby ktoś opisać różnice w odbitce zrobionej na normalnym papierze a na metalicznym. Pozdrawiam
    Te co widziałem nam metalicznych (obok leżały na zwykłym) były bardziej "żywe". Kolory sprawiały wrażenie... jakby były podświetlone od środka.. trudno to opisać. Chyba to tak jak różnica miedzy kolorem szarym, a prawdziwym wyglądem metalu.

    Niestety te które widziałem nie nadawały sie do zdjęć z powierzchniami białymi... tam zamiast białych plam były plamy "metaliczne" właśnie. Ale do większości zdjęć świetne.

  9. #19
    Uzależniony Awatar dentharg
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Tomaszów Maz/Łódź
    Posty
    867

    Domyślnie

    Biorąc pod uwagę swoje i kolegi doświadczenia papier metallic najlepiej sprawdza się do fotek, w których sporo jest ciepłych kolorów jak żółci czy czerwieni - np. zachody słońca, mocno oświetlone malowane mury budynków.
    Postprocessing: AfterShot Pro + pluginy

  10. #20
    Początki nałogu Awatar roofman
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    386

    Domyślnie

    Ja robilem u pamprofi: - spitolili, wyraznie zaznaczalem aby nie obrabiac
    a oni podciagneki kolory tak ze po oczach walilo.

    FotoGocha: zamowilem raz 20x30 - pelen zachwyt. Raz ze szybko (mialem
    na drugi dzien), dwa ze bardzo dobre jakosciowo.
    Jednak teraz kolega u nich robil i wyszly tragicznie. Jakas jodelka/artefakty
    na wszystkich zdjeciach lataly. Aktualnie robia mu reklamacje.
    Ja znowu swoje 20x30 wyslalem w sobote i do tej pory nic
    Boje sie ze moje tez spitola tak jak i te kolegi. Chyba ostatnio maja problemy
    techniczne... moze to przez okres wakacyjny..

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •