Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Wątek: Darmowe programy do obróbki zdjęć

  1. #41
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 622

    Domyślnie Odp: Darmowe programy do obróbki zdjęć

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Sprawdz co crashuje w event viewer.
    właśnie za bardzo nic nie mogę znaleźć...

    Cytat Zamieszczone przez Nozanu Zobacz posta
    Co do restartów to warto wymienić baterię płyty głównej. Mi to załatwiło sprawę.
    ale co może mieć bateria BIOS-u do tego, skoro problem jest tylko i włącznie z Luminar AI?

  2. #42
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    429

    Domyślnie Odp: Darmowe programy do obróbki zdjęć

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    właśnie za bardzo nic nie mogę znaleźć...



    ale co może mieć bateria BIOS-u do tego, skoro problem jest tylko i włącznie z Luminar AI?
    Nie pamiętam, ale miałem to samo z DPP, mignoł jakiś komunikat i restart bez zapisania pracy. Doszło już nawet do tego że problem był z odpalaniem kompa. A po odpaleniu problem z uruchomieniem DPP bo czegoś tam nie zpisało. Jak możesz to zmierz miernikiem baterię ja wprost nie poznałem maszyny po wymianie, wszystkie durne problemy znikły.

    --- Kolejny post ---

    No i oczywiście aktualizacja Biosu jeśli to
    bateria padła

  3. #43
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 622

    Domyślnie Odp: Darmowe programy do obróbki zdjęć

    Zainstalowałem ponownie, ale tym razem ze "sklepu" Microsoftu i póki co mnie nie wywaliło

  4. #44
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 285

    Domyślnie Odp: Darmowe programy do obróbki zdjęć

    Cytat Zamieszczone przez Nozanu Zobacz posta
    Co do restartów to warto wymienić baterię płyty głównej. Mi to załatwiło sprawę.

    --- Kolejny post ---



    8.1 mam legal kupiony na płycie i kiedy wyszła w10 zaktualizowałem na próbę ale mi nie pasowało więc wróciłem do 8.1 i opędzałem się od aktualizacji jak tylko mogłem do końca tej nachalnej promocji. Teraz jak ściągnołem W10 okazało się że jestem zarejestrowany i numer z w 8.1 uruchamia w10 bez problemu.
    Skoro się zarejestrowałeś już raz na Win 10 w czasie promocji, to Ci działa, a teraz takiej promocji nie ma.
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  5. #45
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 459

    Domyślnie Odp: Darmowe programy do obróbki zdjęć

    Cytat Zamieszczone przez atsf Zobacz posta
    Skoro się zarejestrowałeś już raz na Win 10 w czasie promocji, to Ci działa, a teraz takiej promocji nie ma.
    Darmowa aktualizacja z 8 do 10 dalej jest możliwe bez żadnego problemu (Media Creating Tool).

  6. #46
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 622

    Domyślnie Odp: Darmowe programy do obróbki zdjęć

    Cały wieczór się bawiłem i zero problemów. Tak więc deinstalacja, wyczyszczenie dysku z pozostałości i instalacja ze "sklepu" MS pomogły.

  7. #47
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 285

    Domyślnie Odp: Darmowe programy do obróbki zdjęć

    Makroszajs kończy wsparcie dla windy 8.1 i nie, nie proponuje mi apgrejdu systemu do windy 10, ale od razu proponuje kupno nowego komputera z windą 11
    Już nie mogę się doczekać, aż stracę możliwość bez nowego kompa nawet zaglądnąć na to forum, a wy mi tu o jakichś Illuminarach
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  8. #48
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Darmowe programy do obróbki zdjęć

    Przed tym nie uciekniesz, sam pamietam jak na lapie toshiby satelite pro mialem Viste. Ładna była bestia, lap i OS's niestety nie wszytkim to płynnie działało.

  9. #49
    Pełne uzależnienie Awatar mxw
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    2 249

    Domyślnie Odp: Darmowe programy do obróbki zdjęć

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Jak pobrać Luminar AI bez opłat?
    Dzięki za info, ściągnąłem, na razie z microsoft store 7-dniowy trial, ale kod też dostałem, ciekawe czy zadziała.

    Pytanie czy warto?

    ZTCW Luminar przypomina Portrait Professional (PP) sprzed ładnych kilkunastu (?) lat - oo, on jeszcze żyje - PortraitPro: https://www.anthropics.com/portraitpro/
    Hehe, PP robi dokładnie to samo co sam kiedyś robił, tylko teraz te funkcje nazywają się AI.
    Anyway, kiedyś kilka razy z tego skorzystałem, i nic więcej.
    pozdro.,
    m.
    __________________
    Canon EOS 3P broken | 28/1.8 | 50/1.4 | 85/1.8 | itd.
    © mxw | mm | deviant | portrety | fotoloader

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •