Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Sprzęt z USA

  1. #1
    Coś już napisał Awatar mientki
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Pasłęk
    Wiek
    43
    Posty
    57

    Domyślnie Sprzęt z USA

    Widziałem na tym forum obszerny wątek na temat sprowadzania sprzętu ze stanów. Interesuje mnie kwestia przesyłki i ewentualnego cła, jednak nie moge znaleźć tego wątku. Bardzo proszę o pomoc i poźniejsze skasowanie tego posta.
    Canon eos 30d, 300d, EF 17-40 L, EF-S 18-55 mm, EF 50 mm f/1.8, Sigma 70-300 mm APO, CF 256, CF 1024, EX 550 + T1
    www.tucki.pl

  2. #2
    Początki nałogu Awatar Zodiakalny Rak
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    411

    Domyślnie re

    z pozdrowieniami "69"

  3. #3
    Coś już napisał Awatar mientki
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Pasłęk
    Wiek
    43
    Posty
    57

    Domyślnie

    tak, wielkie dzieki, pozdrawiam
    Canon eos 30d, 300d, EF 17-40 L, EF-S 18-55 mm, EF 50 mm f/1.8, Sigma 70-300 mm APO, CF 256, CF 1024, EX 550 + T1
    www.tucki.pl

  4. #4
    Początki nałogu Awatar Zodiakalny Rak
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    411

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mientki
    tak, wielkie dzieki, pozdrawiam
    Tutaj http://canon-board.info/showthread.p...ight=c%B3o+vat jest chyba więcej.

    Pozdrawiam,
    z pozdrowieniami "69"

  5. #5
    Bywalec
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    159

    Domyślnie

    Ze sprzętem z USA albo Kanady jest jeden szkopuł. Za niższą cenę (różnicą in "+" dochodzi do 50%) pozbywamy się europejskiej gwarancji. Wiem co to za ból bo przerabiałem naprawę "shutter butom-a) w moim G5. Kasowali jak za zboże!!! ;-((((
    Ale ta oszczędność wtedy (G5 w Polsce kosztował 4300 a ja go wyhaczyłem w kanadzie za 2400) znowu skłania mnie do podjęcia tej trochę ryzykownej decyzji i zakupu tym razem obiektywów i lampy do 350D.

    Problem trochę się rozwiązuje jak się ma kogoś w usa bo wtedy możemy realizować gwarancję za oceanem. Tele tylko, że to będzie trochę trwało.

    Drodzy Canon-boardowcy za chwilę będę sie pytał Was o objektywy ;-)))
    Canon 350 + kit + grip + Canon 70-200 L F4, 24-105 L F4 IS USM + SANDISK ULTRA III 1 GB + cała elektrownia akumulatorków. 430EX, 50 1.8. Zbieram na coś naprawdę długiego.

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    Skasowali Cie wiecej jak 1900 za naprawe? Bo jesli nie to sie oplacilo

    Wszystko zalezy od tego jak duza jest roznica... Przy paru groszach rzeczywiscie nie ma sensu sciagac sprzetu z daleka.
    ...

  7. #7
    Bywalec
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    159

    Domyślnie

    1900 to nie było bo też nie była to duża usterka. Ale co gdyby padł jakiś inny element. Wiem, że powiesz "a co by było gdyby?" ale takie sytuacje też trzeba sobie uzmysłowić. Poza tym napisałem że ta różnica w kasie znowu powoduje że cosik kupię za oceanem.
    ps. piszę o tej gwarancji bo wielu ludzi patrzy na to przez pryzmat kasy i niejednokrotnie pozornej oszczędności.

    Pozdrawiam
    Canon 350 + kit + grip + Canon 70-200 L F4, 24-105 L F4 IS USM + SANDISK ULTRA III 1 GB + cała elektrownia akumulatorków. 430EX, 50 1.8. Zbieram na coś naprawdę długiego.

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    Zgadzam sie z Toba. Przy obecnych roznicach w cenie sporej ilosci rzeczy nie oplaci sie sciagac zza oceanu. Ale nadal sa rzeczy ktore kosztuja polowe i ich awaryjnosc jest na tak niskim poziomie, ze ryzyko jest znikome.
    ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •