Ludzie, czytajcie... Choc ten jeden post na poczatku.

Cytat Zamieszczone przez Karlolek Zobacz posta
A ja mam pytanie: Co jest nadrukowane po drugiej stronie identyfikatora? Bo na zdjęciu jest przedstawiony tylko awers.
Jest napisane pod drugim zdjeciem pierwszego posta w tym watku.*

Cytat Zamieszczone przez Karlolek Zobacz posta
Czy identyfikatory z poszczególnych tur różnią się czymś od siebie, czy są identyczne? Dzięki za informację.
Wszystkie sa takie same. Pomijajac oczywiscie dane wlasciciela

Cytat Zamieszczone przez KubaN Zobacz posta
Sądze, że niczym się nie różnią ;-) po prostu zamawiana jest dana liczba identyfikatorów na raz bo wychodzi taniej, tak więc dlatego jest to podzielone na tury, zamówień jest odpowiednia liczba, pieniążki wpłynęły, zamawiamy, wysyłamy i następna tura itd.
Mam rację?
Mniejsze o koszty. Nie my placimy Mniej jak 100 identyfikatorow i 200 smyczy po prostu nie da sie zamowic bo nikt nie chce tak malo zrobic, stad taka ilosc wymaganych chetnych

Co do tur to mechanizm jest prosty... Jak juz zakonczono pierwsza serie zamowien nagle pojawilo sie wiele postow z "ja tez chce takie". Stad druga, trzecia i obecnie czwarta tura. Patrzac na mizerne tempo przyrostu zamowien jest to prawdopodobnie ostatnia na dluzszy czas. Wiec jesli ktos nie jest zdecydowany to moze byc pewien, ze w przyszlosci dlugo nie bedzie okazji do zamowienia.

* Po obu stronach jest to samo.