Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Czyli czym traktujemy nasze dziela?

  1. #11
    slawo
    Guest

    Domyślnie

    dobry darmowy = tylko Gimp
    jeszcze do optymalizacji Fireworks - jak dla mnie najlepszy - niestety platny
    FAR - do sciagania z karty 8)

    PS.
    widze, ze nie tylko ja nie przepadam za PS - chociaz wszyscy tak sie nim zachwycaja

  2. #12
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Kraków
    Posty
    292

    Domyślnie

    A ktoś moe ma jużnowego PS 8.0 i może coś o nim powiedzieć??
    NO, not one of the First Ones,
    I AM THE FIRST ONE !!!
    PS G3\512MB Kingston\UV Hoya\POL King

  3. #13
    rafalb7
    Guest

    Domyślnie

    Ja mam Paint Shop Pro 8 i bardzo Polecam !!! wersja z sieci dziala 2 miesiace co wystarczy aby sie nauczyc programu i poprawic sporo zdiec, po 2 miesiacach trzeba cofac date :P bardzo fajnie daje sie nim poprawiac przebarwione zdiecia robione bez lampy, Corell P-Paint nie dawal takich rezultatow.
    Pozd.

  4. #14
    qd
    Guest

    Domyślnie

    używam PS CS i jestem zadowolony szczególnie że w ostatniej wersji można otwierać RAW`y chociaz jak na moje umiejętności trochę to skomplikowane używam też corela photopainta 12.
    do zrzucania z aparatu oryginalnego softu bo ma swoje plusy. czsem acdsee 6 ale tam jest średnio fajnie

  5. #15
    Mute
    Guest

    Domyślnie

    Witam . Używam MGI Photo Suite SE ver1,6 Stary to program lecz przyjazny dla mnie.Ma to czego najczesciej używam. bardzo łatwo mozna coś zgumowac lub wkleić . I ma dobra kompresje jpega (prawie 10x). Teraz juz troche mi nie odpowiada i szukam programu by z 900 kb zdjecia zrobic jakiek 30 kb aby lepiej przesylac przez neta zdjecia. Photoshop i Corel to dla mnie za ciężki program aczkolwiek sobie radzę. Może znacie jakiś prosty i darmowy programik co zmniejsza wagowo pliki ze zdjeciami.
    Pozdrawiam

  6. #16
    Bywalec Awatar LukasS
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Wiek
    43
    Posty
    217

    Domyślnie

    Ja z potrzeby zalegalizowania sie mam Adobe Creative Studio dlatego uzywam Photoshopa CS do pracy nad fotkami. A jak mi sie spieszy to edytor w ACDSee 5.0 - zreszta podoba mi sie sposob w jaki kompresuje jpg'i.
    10D + Stuff

  7. #17
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mute
    Może znacie jakiś prosty i darmowy programik co zmniejsza wagowo pliki ze zdjeciami.
    IrfanView.

    Mam nadzieje ze cholerna kompresja i strata jakosci ci nie przeszkadza?

  8. #18
    Mute
    Guest

    Domyślnie

    Vitez
    Dzieki za szybka podpowiedz. Pobawie sie tym programem .kompresja nie jest dla mnie lecz mozliwosc szybkiego przeslania innym swych pstryczkowych wypocin . dla siebie zostawiam bez kompresji mam nagrywarke.Slaba jakosc mialem na poprzednich aparatach lecz apetyt rosnie w miare jedzenia.
    Pozdrawiam

  9. #19
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mute
    mozliwosc szybkiego przeslania innym swych pstryczkowych wypocin .
    I naprawde myslisz ze prawidlowo ocenia te wypociny otrzymujac je tak skopane przez kompresje?
    Jak ja bym zobaczyl spikselowane zdjecie to bym tylko powiedzial "u, ale skopane" ale coz... twoj wybor 8) , lepiej przesylaj 100-200kB 800x600 - rowniez szybko ida, nawet modemem a jakosc o niebo lepsza.

    Slaba jakosc mialem na poprzednich aparatach lecz apetyt rosnie w miare jedzenia.
    Z taka kompresja masz gorsza jakosc niz na poprzednich aparatach, moze ty widzisz oryginaly ale nie wstydzisz sie tak slabych jakosciowo zdjec pokazywac?

  10. #20
    Mute
    Guest

    Domyślnie

    Vitez
    I tym postem mnie przekonales. Masz słuszną racje, nie po to sie przesyla by ogladac piksele i szumy na zdjęciach. Musze stac sie małym "profesjonalista" i patrzyć innymi oczami. To jest wpływ poprzednich posiadanych aparacikow marki idiotcamera i aby bylo byle by było. Dzieki za przekonanie i za bardzo dobra rade. Napewno skorzystam z Twoich ( Waszych ) rad i naucze sie wiele ( oj wiele....)
    Pozdrawiam serdecznie

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •