Strona 2 z 33 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 330

Wątek: Praca jako fotoreporter

  1. #11
    cooba_w
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BolekZ
    Baal - zostałeś PAPARZZI?????
    Jesli juz, to paparazzo, nie paparazzi...

    Co do tematu - probowalem kiedys wlasnych sil w gazecie. Nazap*** sie trzeba zdrowo, stawki placa glodowe. To oczywiscie jesli chodzi o normalne prasowe siano, bo jak upolujesz jakis skandal to spokojnie na dobry korpus zarobisz.

    Tak czy inaczej, patrzac w twoj stan posiadania z podpisu, moge ci w ciemno zasugerowac - daj sobie spokoj, nie masz argumentow w garsci...

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar zanussi
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    to tu to tam
    Wiek
    47
    Posty
    1 696

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cooba_w


    Tak czy inaczej, patrzac w twoj stan posiadania z podpisu, moge ci w ciemno zasugerowac - daj sobie spokoj, nie masz argumentow w garsci...
    No chyba, zę przyniesie w gar ści zaje***ste foty. A to jest chyba najważniejszy argument.... ale niestety nie w chorej i biednej Polsce.
    Oko plus aparat - dobrana para.

    sprzęt do generowania, rozpraszania, skupiania i rejestrowania świat(ł)a.....

  3. #13
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    228

    Domyślnie

    Stan posiadania poszerzył się o teleobiektyw - jeszcze nie dopisałem. Co do marnych płac to licze się z tym. Jednak uważam, że np. za reportaż koncertowy 25zł (30 fotek) to jest spoko cena. I jeszcze pomyslalem bardziej nad gazeta lokalna lub serwisem internetowym z dobrym budzetem
    Canon 350D EOS | Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 | Velbon CX 440 | Kingston CompactFlash 1GB | Soczewki makro: +1d, +1d, +2d, +4d, +10d

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar zanussi
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    to tu to tam
    Wiek
    47
    Posty
    1 696

    Domyślnie

    Mało. który serwis internetowy ma taki budze aby stać go było na cokolwiek.... poza tym serwisy internetowe wolą same sobie robić fotki jakąś głupawką.... na małych fotkach i tak nic nie widać....takie są realia...ale oczywiscie życze powodzenia...
    Oko plus aparat - dobrana para.

    sprzęt do generowania, rozpraszania, skupiania i rejestrowania świat(ł)a.....

  5. #15
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    228

    Domyślnie

    zanussi - zasypałbym Cię serwisami, które średni dochód miesięczny mają 1000zł Np. Digart.pl swojego czasu był płatny i wychodziło im (tak jak liczyłem progronozowo, ile osob wykupuje abonament) 1200zł/m-c, a teraz objął ich patronat medialny Onet S.A i pewnie nie narzekają bo serwery i łącza mają za friko

    gry-online.pl - ogromny budżet. Nie bede komentował

    I jest ich jeszcze kilka ale dałem Ci przykłady niekoniecznie o tematyce fotografi i muzyki
    Canon 350D EOS | Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 | Velbon CX 440 | Kingston CompactFlash 1GB | Soczewki makro: +1d, +1d, +2d, +4d, +10d

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar zanussi
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    to tu to tam
    Wiek
    47
    Posty
    1 696

    Domyślnie

    No ale czy oni chcą fotografów??? czy raczej bazują na swoich znajomkach niezbyt w fotografii ogarniętych... bo ostatnio zauważam straszny upadek poziomu fotografii w internecie właśnie... każdy "moze" już fotografować... każdy "ma" aparat... ale to nie znaczy, ze to rejestrowanie rzeczywistosci jest w jakimś stopniu kreatywne.... jeśli masz naprawdę świetne foty to zapewne ktos w końcu do Ciebie zapuka...
    Oko plus aparat - dobrana para.

    sprzęt do generowania, rozpraszania, skupiania i rejestrowania świat(ł)a.....

  7. #17
    cooba_w
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zanussi
    No chyba, zę przyniesie w gar ści zaje***ste foty.
    Widzialem tony ********ych zdjec na foto.sports.pl. Wszystkie kosztuja tak samo jak gnioty (od 120zl w gore, jesli dobrze pamietam).

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar zanussi
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    to tu to tam
    Wiek
    47
    Posty
    1 696

    Domyślnie

    no jeśli to są zdjęcia amatorskie to ja przepraszam.... to są zawodowe fotografie przecie...
    Oko plus aparat - dobrana para.

    sprzęt do generowania, rozpraszania, skupiania i rejestrowania świat(ł)a.....

  9. #19
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    191

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Baal
    25zł (30 fotek) to jest spoko cena.
    ktoś już pisał na forum o psuciu rynku

  10. #20
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    228

    Domyślnie

    Triszer - dałem tylko przykład

    No tak przejrzałem te foto.sports.pl - i stwierdzam że jak to sa amatorskie to ja jestem swiety! Onet z mundialu wstawiał gorsze gnioty. Jest mozliwosc aby sie tam dostać??

    zanussi - nie chcą, te akurat serwisy nie, ale takich jak te jest mnostwo i warto probowac
    Canon 350D EOS | Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 | Velbon CX 440 | Kingston CompactFlash 1GB | Soczewki makro: +1d, +1d, +2d, +4d, +10d

Strona 2 z 33 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •