Strona 32 z 33 PierwszyPierwszy ... 2230313233 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 330

Wątek: Praca jako fotoreporter

  1. #311
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez allxages Zobacz posta
    Oj, seba. O ile sport i modelki wychodzą Ci świetnie, to przeglądnąłem Twoje zdjęcia ślubne i niestety zdecydowanie nie mogłem znaleźć ani jednego zdjęcia, które by mi sie spodobało Troche szkoda.
    No widzisz.
    Wiedziałem, że do czegoś to forum się przydaje :-)
    Zmobilizowałeś mnie aby nieco zaktualizować galerie ślubną. Szczególnie plener.
    Może teraz chociaż jakieś jedno zdjęcie Ci się spodoba :-)
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  2. #312
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebcio80 Zobacz posta
    Zmobilizowałeś mnie aby nieco zaktualizować galerie ślubną. Szczególnie plener.
    Może teraz chociaż jakieś jedno zdjęcie Ci się spodoba :-)
    dawaj i zdradzaj miejscówki-ja byłem w niedzielę w Ogrodzie Dżapańskim-bydła tyle że się focić nie dało-chyba z rana trzeba się na reportaż wbijac

  3. #313
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie

    Owszem, jest nawet więcej niz jedno fajne zdjęcie
    Wciąż nie zadzwoniłbym zapytać o cene, ale zdecydowanie jest lepiej Może kwestia gustu. Nawiązując do klasycznej wojny oskarkowego z habakukiem...Twój styl jest bardziej oskarkowy, a ja wole jednak habakukowy

  4. #314
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez allxages Zobacz posta
    Owszem, jest nawet więcej niz jedno fajne zdjęcie
    Wciąż nie zadzwoniłbym zapytać o cene, ale zdecydowanie jest lepiej Może kwestia gustu. Nawiązując do klasycznej wojny oskarkowego z habakukiem...Twój styl jest bardziej oskarkowy, a ja wole jednak habakukowy
    Obaj raczej robią lepsze zdjęcia ode mnie, ja znam swoją duza wadę jesli chodzi o plener, zdecydowanie za wasko kadruje, i musze to zmienic.

    Adam robi fantastyczne zdjecia, razi mnie tylko ilosc zdjec B&W z ceremoni, dla mnie to pojscie na latwizne, ja praktycznie odchodze od nich calkowiecie.
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  5. #315
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie

    Ćwicz, ćwicz. Widać duży progres po tym updejcie. Owszem, obaj robią lepsze zdjęcia, ale jednak jakiś styl widać gdzie podążasz.
    Nie dam Ci żadnych rad, bo ani nie zrobiłem w życiu ślubu, ani nie znam się na fotografii

    Rade, moge Ci dac co do samej strony. Jest brzydka i ten flash też troche dziwnie działa

    Widziałem też niestety kilka koszmarków. Np. takie zdjęcie z kościoła...z głównego korytarza czy jak to się mówi w stronę ołtarza, lekko przekrzywione. Z kolorami jakbyś użył kolorowego filtru ala pseudosepia z PSa...to napewno Twoja robota?

    PS. Ja bardzo lubie BW, ale rzeczywiscie...zgadzam sie co do stwierdzenia o ceremonie u habakuka

  6. #316
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebcio80 Zobacz posta
    razi mnie tylko ilosc zdjec B&W z ceremoni, dla mnie to pojscie na latwizne, ja praktycznie odchodze od nich calkowiecie.
    w dawnych latach robiąc tamronem 2.8 tez uciekało się w B/W...teraz szkoda niszczyć zdjęć.
    Mam nadzieję że pochwalisz się zdjęciami z LG -pewnie pobłyskasz dużo

  7. #317
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Doktor_Zło Zobacz posta
    pragnę pozostać przy wątkowym...
    a wiecie że Dolnośląska Inicjatywa Historyczna ciągle szuka fotoreporterów...
    dobra, zeszlisny za bardzo od temetu, napisz cos wiecej o tym DIH?
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  8. #318

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Doktor_Zło Zobacz posta
    dawaj i zdradzaj miejscówki-ja byłem w niedzielę w Ogrodzie Dżapańskim-bydła tyle że się focić nie dało-chyba z rana trzeba się na reportaż wbijac

    Ogród japoński - oryginalna miejscówka na plener. Tylko gratulować :-?

  9. #319
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez witoldk Zobacz posta
    Ogród japoński - oryginalna miejscówka na plener. Tylko gratulować :-?
    Staram się być oryginalny

  10. #320
    Początki nałogu Awatar Maver
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    397

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Don_Pedro_123 Zobacz posta
    Aaaa.... No tak... Zapomniałem, że ZUS i podatek Ciebie nie dotyczy - bo po co? Prawda?
    Prawda. Bo jesli jest studentem to go nie placi :P
    Ba... ktos go moze nawet zatrudniac, odliczajac sobie koszty utrzymania pracownika i rowniez nie bedzie placil za niego ZUS'u...
    --
    Pozdrawiam
    Krzysztof Zagórski

Strona 32 z 33 PierwszyPierwszy ... 2230313233 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •