Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: Kasa na nowe szkło wyparowała w mBanku!!!

  1. #11

    Domyślnie

    Współczuję. Z punktu widzenia banku błąd przy 1k, czy 1M jest tej samej klasy. I może się zdarzyć. Ale jeśli mówią, że mają 30 dni na rekalmację, to cię zwyczajnie lekceważą, bo koszty operacyjne byłby nieopłacalne, i w sumie to ty masz problem, a nie oni. Wnioski jasne.

    Ja bank zmieniłem, jak na karcie debetowej dali mi limit do wysokości 1/4 sumy na koncie. W trzy miesiące po likwidacji konta dokonali z niego przelewu (miałem stałe zlecenie). Sprawę wyjaśniłem, po czym w miesiąc później znowu dokonali przelewu. Najlepsze było, że usiłowali obciążyć mnie kosztami tych przelewów:-D. Tak więc nie jesteś sam, jeżeli ci to pomoże.

  2. #12
    Uzależniony Awatar ErnestPierwszy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    734

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jac
    kasa sie znajdzie - jest tylko pewnie kwestia czasu kiedy
    jasne najlepiej powinni nie dopuszczac do takich luk w systemie - a czasu maja duzo - 30 dni ;-)
    o ile jeszcze bedzie cos na koncie .... wolny rynek... ja tez pare razy zmienialem juz konta, ostatecznie mam dwa jedno rowniez w mbanku a jedno w niewirtualnym - lubie sobie czasem pogadc z ludzmi ktorych widze ;-)
    Właśnie 30 dni to jakaś paranoja. znajdzie się, bo jak nie to pójdę wszędzie gdzie się da...

    Jest Arbiter Bankowy - to bardzo ważna instytucja.

    A konto zmienię tak czy siak - po prostu juz im nie ufam

    Bez sensu, jak jest problem to nikt z banku nie pomaga. Taki mur.

    Poczułem się nie jak klient tylko jakiś pajac co coś tam krzyczy, ale bank jest na szczycie góry i tam ledwo mnie słychać

    I dziś po raz kolejny dowiedziałem się, że w Polsce "klient to nie nasz Pan" .Klient banku to dostawca kapitału, opłat i miejsca w rankingach.

  3. #13
    Uzależniony Awatar ErnestPierwszy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    734

    Domyślnie

    Sprawa załatwiona.
    Przekroczyłem limit pewnych operacji na koncie. Limit był tajny, nigdzie nie publikowany, w umowach itd. nawet operatorzy mLinii nic nie wiedzieli

    Teraz już wiedzą. Sprawa zamknięta, niestety moje konto utraciło pewne funkcje

    Narobiłem szumu, bank się obudził. Zaczęli informować o pewnych ograniczeniach.

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar gwozdzt
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    51
    Posty
    5 780

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ErnestPierwszy
    Przekroczyłem limit pewnych operacji na koncie. Limit był tajny, nigdzie nie publikowany, w umowach itd. nawet operatorzy mLinii nic nie wiedzieli Teraz już wiedzą. .
    Wielu z nas (w tym ja) ma konta w mBanku i chetnie dowiedzielibyśmy się co to za limit?
    Pozdrowienia, Tomek
    Kilka moich zdjęć... i sprzęt

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2004
    Posty
    5 727

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gwozdzt
    Wielu z nas (w tym ja) ma konta w mBanku i chetnie dowiedzielibyśmy się co to za limit?
    Dokładnie. Dawaj te limity - jeśli to nie tajemnica.
    the silence is deafening

  6. #16
    Uzależniony Awatar ErnestPierwszy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    734

    Domyślnie

    Nie możesz przekroczyć 200 lokat na koncie. Nie ma znaczenia czy je likwidujesz za jakiś czas, system i tak zlicza ich ilość. Przez 3 lata zrobiłem 200 lokat i 201 zniknęła. Błąd systemu, którym mBank się nie chwali. Na jesieni mają zmieniać system i nie będzie takich ograniczeń.

    Dzwoniła do mnie osoba, która siedzi grzędę wyżej od operatorów mLinii i wszystko wie... Może dlatego, że puściłem im z rana niezbyt miły e-mail?

    Przepraszali mnie i zaproponowali założenie kolejnego rachunku, tym razem e-max, gdzie mógłbym odłożyc lokaty znowu od numeru 1 do 200.

    Dodatkowo wysłali e-mail do operatorów mLinii aby uprzedzać klientów o możliwości NIEWYSWIETLANIA lokat z numerami wyższymi od 200. Te pieniądze oczywiście były na kocie lokat, ale system ich nie pokazywał końcowemu użytkownikowi - klientowi. Jednyna możliwość ich zarządzania jest przez mLinię
    Ale klient musi je sobie zapisać w zeszycie
    Ostatnio edytowane przez ErnestPierwszy ; 20-07-2006 o 13:46

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar gwozdzt
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    51
    Posty
    5 780

    Domyślnie

    Ja od siebie moge jeszcze dodać, że był swego czasu taki sam cichy limit na błędne logowania, a mianowicie również je zliczało do 50, a przy 51 razie blokowało kanał internetowy i trzeba było się męczyć z jego ponowną aktywacją (co wymagało upierdliwych procedur z czekaniem na oddzwonienie przez mLinię włącznie).
    Czy to aktualne, nie wiem - próbować nie będę
    Pozdrowienia, Tomek
    Kilka moich zdjęć... i sprzęt

  8. #18
    Początki nałogu Awatar kane
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Tychy/Poland
    Wiek
    44
    Posty
    293

    Domyślnie

    ee teraz wystarczy 3 razy
    ale odblokowanie 5 sek na mLini

  9. #19
    Uzależniony Awatar ErnestPierwszy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    734

    Domyślnie

    Teraz masz 3 próby. Sprawdzałem Po trzeciej zostaje tylko mLinia.

    Aha i dlatego mam przydomek "pierwszy". Zawsze pierwszy muszę coś testować na własnej d...

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar gwozdzt
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    51
    Posty
    5 780

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kane
    ee teraz wystarczy 3 razy
    ale odblokowanie 5 sek na mLini
    Cytat Zamieszczone przez ErnestPierwszy
    Teraz masz 3 próby. Sprawdzałem Po trzeciej zostaje tylko mLinia.
    O co innego mi chodzi.
    Te 3 razy to wiem, to jest tzw. "mały licznik błędów". W tym przypadku pomylisz się 2 razy, odczekasz kilka/kilkanaście minut i masz od nowa 3 próby.
    A te 50 razy to tzw. "duży licznik", taki cichy zabójca nie resetujący się samoczynnie i kiedyś się może okazać, że pomylisz się tylko raz, ale to będzie właśnie ten 51-szy raz w całym okresie posiadania konta i wtedy kupa.
    Z tym, że powtarzam, nie mam peności czy to jest aktualna informacja.
    Pozdrowienia, Tomek
    Kilka moich zdjęć... i sprzęt

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •